Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ykpumtt , ykpumtt Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
34.526
Cevap
770
Favori
1.806.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkmadan önce zam yerse etkilenmemek için.
  • k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    Çelik kasalar satılmıyor Tr de hocam aynı şekilde cellular modeli de öyle.
  • Cellular model için bu yıl çok umutluydum hatta fark olduğunu düşünmeme rağmen Seri 5'den geçiş yapardım ama artık seneye kaldı.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Bende çıkıyor. Apple tv uygulamasında spor kısmında en altta favori takım seçili değil mi?
  • Hepsiburada SE ve Series 6 için sayfaları yayına almış.

SE
    Series 6
  • Series 6 da uyku uygulaması daha mı farklı ? Özellikle tanıtım yayınlamışlarda bununla ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı 1 gün bile zor dayanan cihazda uyku takibi nasıl olacak merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedManetics -- 2 Ekim 2020; 0:27:49 >
  • RedManetics kullanıcısına yanıt
    😂😂 çok doğru bir serzeniş. Apple Pil konusunda acayip cimri .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MhmtBey M kullanıcısına yanıt
    Apple hangi konuda cömert olmuş. İmkanlari olsa cihazlari koyduklari karton kutuyu bile parayla satarlar.😂

• ser 6’yla ilgili fiyat düşer diye uman varsa hakkaten şaşarım. dolar kurları uçmuş durumda. kesinlikle sağlam bi güncelleme geliyor, yapıştıracak apple. alan şimdiden sıfırmış 2. elmiş alsın sonra pişman olur...

yalnız ben apple watch un bu pil performansı yüzünden saatten soğumaya başladım resmen. yani 1 gün çok düşük bir süre. (2 gün diyenlerin kullanım şeklini bilmem ancak apple kendisi bile 18 saat diyor) ben bazen 24 saat görebiliyorum ancak aktiviteyi kullanmadıysam. bu saatle gps koşusu 3 saat dayanıyor felaket... sanırım tekrardan garmine geçeceğim gibi. en kötü 48 saati rahat çıkarıp gps performansı 8 saate yakın olmalıydı. büyük hayal kırıklığı...

• quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Selamlar.

Bence 6. neslin önemli bir artısı da AOD 'de 5. nesle göre 3 kat daha parlak olması.
    Çoğu kişi çok farketmediğini söylemiş o da enteresan
  • bu arada spor/akıllı saat alacaklar fitbit sense de baksın derim. apple watchtaki tüm özellikler gelmil. güvenilir bir ecg monitör ayrıca spo2 ve deri üstünden ateş ölçümü de eklemişler. tasarım müthiş olmuş. şarjı da 6 gün gidiyor. ne ararsan var, telefonla görüşme mesajlaşma ve 6 gün batarya. apple neyi yapamıyor cidden anlamıyorum. ekran desen aynı kalitede ekranı var cihazın...

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Cihazın bataryasında bir sorun olmasın? Ya da eski cihaz mı? 5 saat falan çıkarmıyor mu bari? Sporla uğraşacaksanız, işe yarayacak ucuz bir Garmin edinin, o işi o tarafa yaptırın derim. Hangi spor bilmiyorum ama bileklikler de işinizi görebilir belki.

Batarya sorunu yüzünden akıllı saatlerden uzak duruyorum. Yeni Fenix'lerle müzik dinlerken bile eski Fenix batarya ömrü veriyorlar. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    yok hocam yeni seri 5 zaten sitesinde bile 18 saat normal kullanım 3-4 saat gps kullanım yazıyor siz düşünün:)) daha önceden garmin kullandım. apple watchın eski serileri de fena değildi en kötü 2 gün (48 saat. zira bu gün olayını karıştıran var. iki gündüz görmesi iki gün demek değil tabi) rahat gidiyordu. yeni serilerle ne yaptılarsa mahvettiler.

sanırım dediğiniz gibi yapacağım ya da en kötü bi instinct solar, fenix vs falan alıp rahat edeceğim:))

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Apple Watch'ın esas olayı piyasadaki en akıllı akıllı saat olması. Bununla ilgili ihtiyaçlarınız yoksa Garmin'de model çok, hatta Huawei, Xiaomi vs. modelleri de oldukça ucuza yakın iş yapıyorlar. Ama akıllılık önemliyse Garmin'ler yetersiz kalabilir. Hani yüklenebilen uygulamalar vs. var ama ne kadarı işinizi görür? Konuşma vs. yapamazsınız, saatten sosyal medya vs. şeylere giriş yok vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

Bende çıkıyor. Apple tv uygulamasında spor kısmında en altta favori takım seçili değil mi?
    Seçili. Favori takımda seçili
    Watch uygulamasında saat uygulaması içinde favori takımları gösterde seçili
    Neyi eksik yaptığımı bulamıyorum
    Kaç defa tekrar başlattım saati telefonu olmadı

• Her şeyiyle tatmin eden bi akıllı saat yok henüz piyasada sanırım. Apple watch en iyisi ama sadece iphone ile kullanılıyor bataryaları berbat ve pahalı. Samsungların tizen işletim sistemi soru işareti ve sunduğu hiç bi özelliği Türkiyede kullanamıyoruz. Huawei de batarya var tasarım var ama saatin içi boş akıllı bileklikten hallice. Tek umudum Oppo watch idi ama onun da bataryası Apple watch gibiymiş sanırım. Gidip Mi Band 5 alacağım herhalde bu gidişle hiç bi saat içime sinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Her şeyiyle tatmin eden bi akıllı saat yok henüz piyasada sanırım. Apple watch en iyisi ama sadece iphone ile kullanılıyor bataryaları berbat ve pahalı. Samsungların tizen işletim sistemi soru işareti ve sunduğu hiç bi özelliği Türkiyede kullanamıyoruz. Huawei de batarya var tasarım var ama saatin içi boş akıllı bileklikten hallice. Tek umudum Oppo watch idi ama onun da bataryası Apple watch gibiymiş sanırım. Gidip Mi Band 5 alacağım herhalde bu gidişle hiç bi saat içime sinmiyor.
    Ticwatch pro 3, yeni cikan modeli oldukca iyi aslinda. Her seyiyle tatmin ediyor beni fakat ondaki sorun da Turkiyede satilmamasi. Yurtdisindan almak ya da getirtmek gerekiyor. O da maliyeti 3bin TL bandina cikariyor ne yazik ki.

• Marauder1905 kullanıcısına yanıt
    Ben Suudi Arabistandayım ama buradaki akıllı saat piyasası Türkiyeden beter Apple Samsung ve Huawei dışında marka yok. Oppo watch bile satışa çıkmadı burada henüz çıkacak mı bilmiyorum da. Bahsettiğiniz saat gelirse bi araştıracağım.

• Watch 6 nike modelini seçersek nike’a özel kadranlardan ayrı olarak normal watch 6 daki kadranların hepsi varmı saatin içinde ?

• 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.