Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DarthLuca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.837
Cevap
372
Favori
843.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1623
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (581 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (393 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6798 mesaj) Mobil (5679 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (428 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    45 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Elite watchtan bişeyler aldım 165₺ tuttu. Yapmam gereken bir şey var mı? Vergiyi pttye gelince mi ödemem gerekiyor? Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj

ben daha pazartesi gunu teslim aldim hocam kargoya verildikten sonra tam 8 gun icinde geldi. pandemiden beri bu 5. paketim hic sorun olmadi. hatta bundan sonra ugreen hizli sarj aldim onda bile 16 lira vergi cikti. simdiye kadar hic acilan paketim olmadi. ben kuryenin eve gelmesini beklemiyorum bulundugum yere ptt cok yakin oldugu icin gelince hemen gidip aliyorum yanwen takipli kargo ile aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    isofix46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj

paketiniz istanbula gumruge geldikten sonra ne kadar vergi ciktigi belli olur ondan sonra gelen kuryeye odeyip teslim alacaksiniz bu kadar baska bir sey yapmaniz gerekmiyor.

|
    |
    denachy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

Anladım hocam ondan yana sıkıntı yok o zaman. Yanwen kargo demişsiniz ama bende sadece aliexpress standart kargo gözüküyor 27 lira olarak. Seçeneklere tıkladığımda ayrıca birşey seçemiyorum, ben mi yapamadım acaba? Bir de bu red sport ve red olarak 2 adet kırmızı kordon seçeneği var. Kırmızı olan çok cırtlak ama red sport ise mor rengiyle karışık gözüküyor fotoğrafta. Bu sizin attığınız kordonların alt kısmındaki kırmızı renkli olan hangisi oluyor? Normal red seçeneği fotoğrafta mı öyle gözüküyor acaba?
    |
    |
    sahankazim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    757 Mesaj

satici yine kapatmis sanirim. red sport cift tarafli ama mor olan kisim kolunuza takinca cok az gozukuyor. biraz daha koyu olan red. kargo konusunda biraz beklerseniz tekrar acilacaktir. apple bu aralar cok ugrasiyormus o yuzden linkleri surekli guncelliyorlarmis satici boyle soylemisti.

|
    |
    isofix46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    494 Mesaj

O durumda red sport alacağım biraz koyu tonda seviyorum. En sağlıklısı satıcıya bir mesaj atıp bilgi alayım. Ara sıra girer bakarım açılmış mı diye. Geziniyordum da bu yeni örgü kayışlardan da düşmüş farklı satıcılar satıyor. 70 TL gibi fiyatları var. Alınır mı acaba almışken ondan da alırdım :) Yardımınız için teşekkür ederim hocam
    |
    |
    sahankazim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Watch series 4 saatimi pil sıkıntısından verdim değilim kararı çıkmış. Acaba 4 yerine belki kalmamış olabilir 5 verirlermi :) başına böyle bişey gelen oldumu

• Yarbay
    6074 Mesaj
    Daha dün akşam MM'de 3.499 TL olan s5 nike 44mm, şu an 4.259 TL olmuş.

Geçmiş olsun.
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj

Vatanda 3500, hb’de 3600. Vatanda 4050ye aw6 varken kimse almaz 5i o fiyata. Apple tekrardan zam yaparsa ortalık baya karışır tabi

|
    |
    emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6074 Mesaj

evet öyle. acaba zam mı gelecek yav, böyle kararsız karasız beklerken 5 mi 6 mı diye, sonunda babayı almayalım
    |
    |
    EuronGreyjoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    936 Mesaj

Benim öğrendiğim kadarıyla Türkiye’de bir şey almayı düşünüyorsan alacaksın. 1 ay sonra 3 ay sonra düşer diye beklerken zam geliyor alamıyorsun. İmkan varsa almak daha mantıklı bence

|
    |
    emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Watch veya diğer başka herhangi Apple ürününde değişim kararı verilen ürünün aynısı gelir.

|
    |
    celik360 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

Muhtemelen 13ünde iphone lansmanı olursa fiyatlar 8 sabit alınıp yeniden güncellenecek. MediaMarkt genelde böyle şeyleri önceden yapar. 1 temmuz öncesi iphone, airpods ve watch’lara da aynı şeyi yapmışlardı. Sonra 1 temmuz zammı geldi. Ortalık fena karışacak gibi duruyor dediğiniz gibi 😄

|
    |
    EuronGreyjoy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2318 Mesaj

Gerçekten oldumu böyle birşey hocam? Eğer böyleyse önsipariş geçeyim ben ne olacağı belli olmaz.

|
    |
    Blackrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

Evet hocam. Süreci baya takip ettim 1 temmuz zammından yaklaşık 2 hafta önce cihaz almıştık. Bu 1 temmuz’daki kur güncellemesi söylentileri çıktığında fiyatları ilk MediaMarkt güncellemişti. Hatta hala ss’leri duruyor wp’da. Yine de nolacağı kesin değil ama fiyatların bundan sonra düşmeyeceği kesin.

|
    |
    anatolianwarrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2318 Mesaj

Anladım hocam. Yani 1 temmuzdan kaç gün önce zamlamıştı hatırlayabiliyor musunuz?

Çok moralimi bozdu bu zam. iphone 11 bile 9000 i geçmiş. Ama pro max 512 gb 27 bin tl gözüküyor. Bence bir hata var.

|
    |
    Blackrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2292 Mesaj

1 temmuzdan 4-5 gün önceydi. Şuankinin bir hata olma ihtimali de var tabi. Ya da ellerinde tek tük kalan ve yeniden stok gelmeyecek olan ürünlere de bunu yapıyorlar.

|
    |
    anatolianwarrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2823 Mesaj
    apple watch 6 türkiye de ne zaman satışa çıkacak ?
  • Çavuş
    45 Mesaj

Ekim ortası diye tahmin ediyolar hocam

|
    |
    Ras0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sahankazim

hepsini aynı kargo seçtiğiniz zaten ödeme ekranında o düşer merak etmeyin
    AE elite deki bu apple watch 5 kordonları yeni çıkacak APPLE WATCH SE ye uyumlu olacak mıdır? bilen var ise yazarsa sipariş edeceğim. Teşekkürler Şimdiden.
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Bebek Oyunları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.