Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
34.518
Cevap
771
Favori
1.805.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an şehir dışındayım, benim Polar ile GPS + HR kullanımda sabahları kardiyo (1 saat) gün içi 45'' ağırlıksız fitness (HR ile) şehir dışında olduğumdan salon ve ağırlık malesef yok :(( . Geri kalan sürede kolumda hareket takibi hatta gece uyku süresi de dahil ( yaklaşık 22 saat kolumda, duş ve yüzerken çıkartıyorum) bu şelilde 3,5 gün şarja bağlamadan kullanabiliyorum. Tabi Apple Watch özelliklerini yerine getirmese de spor ve aktivite ölçümlerim için ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager1979

Arkadaşlar iOS 8.4 ile watchOS2.0 beta kurulabiliyor mu? Bilgisi olan var mıdır?

Bir de watchOS2.0 stabilite durumu nedir, biliyorsunuz servise vermeden 1.0'a dönüş yapılamıyor maalesef...

İos 9 beta olmadan watch os2 beta yi kurmaniz mumkun degil.

İos 9 public beta kullaniyorum ama watch os betayi kurmayi dusunmuyorum. Çünkü, dediğiniz gibi bir sorun olsa geri dönemeyeceğim.
  • Arkadaşlar bu Apple Watch'unuzu daha şık kullanmak isterseniz.
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Arkadaşlar iOS 8.4 ile watchOS2.0 beta kurulabiliyor mu? Bilgisi olan var mıdır?

Bir de watchOS2.0 stabilite durumu nedir, biliyorsunuz servise vermeden 1.0'a dönüş yapılamıyor maalesef...

Saati aldigim gunden beri beta kullaniyorum, bikac sıkıntısı var, onun disinda stabil.
    Deniz anasinin oldugu kadrana gectigimde, kolumu ilk kaldirdigimda animasyon kasiliyor, ikincide duzeliyor, bikac dakika sonra gene ayni.
    - Mesajlardaki dikte kafasina gore ingilizce oluyor, duzeliyor bazen, anlamadım 😃
    Bunlarin disinda stabil diyebilirim beta icin.
    Bir de beta da saatin acilmasi 2 dk yi geçiyor, sizlerde nasil acaba bu durum?

• Saati kullanan arkadaşlar çerçevesini kılıfsız mı kullanıyorsunuz ? Ve ekranınızda koruyucu sticker olmadan mı ?
    Çizilme durumu nasıl Sport modellerde açıkçası ben biraz korktuğum için kılıf aldım ama kılıfı çıkartmak istiyorum çok daha şık oluyor fakat cesarette edemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

Saati kullanan arkadaşlar çerçevesini kılıfsız mı kullanıyorsunuz ? Ve ekranınızda koruyucu sticker olmadan mı ?
    Çizilme durumu nasıl Sport modellerde açıkçası ben biraz korktuğum için kılıf aldım ama kılıfı çıkartmak istiyorum çok daha şık oluyor fakat cesarette edemiyorum

Hocam telefon neyse de saat bir aksesuar. Kılıfla kullanmak bana göre rezilliktir. Belli ölmüyorsa ekran koruyucu olabilir. Ben kılıfsız koruyucusuz kullanıyorum çizildiğini görmedim.

• quote:

Saati kullanan arkadaşlar çerçevesini kılıfsız mı kullanıyorsunuz ? Ve ekranınızda koruyucu sticker olmadan mı ?

Space Grey sport model kullanıyorum. kılıf, jelatin bir şey yok. şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat koluma küçük geldiği için 14 gün içersinde iade hakkımı kullanıp iade ettim.sanırım apple watch 2 yi bekliycem.bu saat beni sarmadı gerek tasarımı gerekse boyutu.

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Space Grey sport model kullanıyorum. kılıf, jelatin bir şey yok. şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yok.

Aynı şekilde bende kılıf veya jelatin kullanmiyorum.
    Sıkıntı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ruf kullanıcısına yanıt
    Bende çıkarayım o halde çünkü kaba gibi geliyor bana
  • Uzay grisi watch sport'a Kayış alacağım klasik tokalı kayış ve siyah loop arasında kaldım.klasik olan çok şık Kayış ama bağlantı yeri Çelik olduğundan sıratabilir saatte diye düşünüyorum😌sizce hangisi daha şık olur arkadaşlar.

• Apple Watch kordonu nasıl değişiyor merak edenler için

• alpino kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle tokalı olanı almalısınız çok şık
  • Apple watch benim iphone kilitliyor arkaşlar ya :( 8.4 JB li iphone var. Bugün 3 kere iphone kilitlendi. Saate bir bakıyorum yukarıda ortaya bağlantı yok simgesi var bir bakıyorum telefona telefon kapalı ne olacak böyle benzer sıkıntı yaşayan var mı ?
  • Beyler benim Digital Crown zor dönüyor benzer durumla karşılaşan var mı? Yani zor Dönüyor dediğim ilk geldiği gibi rahat dönmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 12 Ağustos 2015; 2:14:55 >
  • Sanırım 14 gün iade hakkımı kullanıp iade edeceğim, fiyatı biraz daha uygun olmalıydı, 1 ay sonra çıkacak 6S'in yarı fiyatı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Beyler benim Digital Crown zor dönüyor benzer durumla karşılaşan var mı? Yani zor Dönüyor dediğim ilk geldiği gibi rahat dönmüyor.

O zaman yıkamanız gerekiyor. Şaka değil, kaynak Apple:

Digital Crown sıkışırsa veya kımıldamazsa bunun nedeni kir veya birikinti olabilir. Digital Crown'ın etrafında toz veya losyon gibi maddeler bulursanız, bunları temizlemek için şu adımları izleyin ve bunları gerektiği sürece tekrar edin:

1. Apple Watch'unuzu kapatın ve şarj aletinden çıkarın.
    2. Deri bir kayışınız varsa bunu Apple Watch'tan çıkarın.
    3. Digital Crown'ı 10 - 15 saniye boyunca hafifçe akan ılık ve temiz suyun altında tutun. Sabun veya diğer temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.
    4. Digital Crown ile yuvası arasındaki küçük boşluğun üzerinden su akarken Digital Crown'ı sürekli olarak döndürün ve üzerine bastırın.
    5. Apple Watch'unuzu aşındırıcı olmayan ve tüy bırakmayan bir temizlik beziyle kurulayın.

Kaynak:https://support.apple.com/tr-tr/HT204639

• Deri kayış Aliexpress'ten
    Siyah Kayış Adaptörü eBay'den

Orjinali 500TL üzerinde, ama bana toplamda 50TL bile bulmadı:))

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voyager1979 -- 15 Ağustos 2015; 16:33:53 >
  • quote:

Deri kayış Aliexpress'ten
    Siyah Kayış Adaptörü eBay'den

Orjinali 500TL üzerinde, ama bana toplamda 50TL bile bulmadı:))

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

İyi günlerde kullanın.
    Ebay dan aldığınız ürünün linkini paylaşır mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim bugün tam 14. Günüm .. En ufak bir karasızlık yok içimde. Özellikle saat düşkünü erkekler için güzel bir oyuncak.. Spigenin bir kaç renk kılıflarından aldım ve orjinal kayışlardan.. Değişik değişik takıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shapekaan -- 15 Ağustos 2015; 16:59:35 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.