Şimdi Ara

Apple Watch Series 5 akıllı saati tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
15.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alacağımdan değil ama alacak adama yapılan şu tür eleştirilerde bana ahmakca geliyor.

• Nesil 4 ün 1 hafta sarji gidenini yaptık dese millet daha memnun olacak bence.

• Watch 4 devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VaporWave kullanıcısına yanıt
    İhtiyaç göreceli. Birçok kişi kullanıyor uyku takibini, ben mi band 1 ile takip ediyorum hala. Ekg gibi daha özel bir teknoloji ile takip edilebilir gibi.

• MUTLUBEY M kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ben Sleep cycle uygulamasıyla fitbit’in sleep trackerini karşılaştırdığımda ikisi de birbirini tutmuyor ki ikisi de alanında en iyisi olarak bilinen (biri uygulama biri saat) ürünler. Önemli olan 8 saat uyumak benim için reminder da beni buna teşvik ediyor ve bu özellik yeter benim için. Apple tarafında neye göre feedback alıyorlar onu bilmiyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaporWave -- 10 Eylül 2019; 23:59:17 >
  • xfeyyaz kullanıcısına yanıt
    series 4 mü var sizde ?

• 3. Nesil kullanıyorum gayet memnunum
    Bir saat daha ne yapabilir standart bir birey olarak onu merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MajorWindows kullanıcısına yanıt
    bu son serinin tanitimini tam izlemedim, ama burasi dahil diger teknoloji forumlarinda da bulabilirsiniz.
    fakat bir yer dikkatimi cekmisti eger dogru anladiysam;
    always on display var, fakat direk parlakligi cok dusuk ekran olarak dusunmeyin. ekran yenileme hizini da dusurerek pil kullanimini artiriyor. ekran komple farkli yani oncekilerden.
    ucuncu seride ise ekg yok. spor takibi icin vs eksikleri var guncel surumlere gore. fakat diger ozelliklerini incelemedim bu son saatin.

• esoturko E kullanıcısına yanıt
    Merhaba apple watch almayı düşünüyorum daha önce akıllı saatim olmadı series 3 düşünüyorum 4 ve 5 ten çok bi eksisi varmı sizce 1-2 sene daha işimizi görürmü yani ?

• Çok teşekkür ediyorum bilgilendirme için

• Boşun tillahını yapmışsın işte!

• MajorWindows kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem kendini desteklediği sürece kullanırsın 1-2 yıl değil yani
    3 aldığımda da 4 le arasında sadece ekran büyüklüğü ve kullanım süresi farkı vardı 4 ile 5 arasında ne fark var ben çözemedim kaldı ki bir saatten ne bekliyorsunuz? Ben öğretmenim gün içinde bildirim saate düşüyor teli çıkartıp bakmak zorunda kalmıyorum.
    Haftada 3 gün koşuyorum onu da kayıt altına alıyor. Mesaja cevap veriyorum, telefon görüşmesi yapabiliyorum. 3 benim ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor

• Aynı tas aynı hamam yeni olan bir kaç özelliği bu kadar cilalayıp 1000 tl fazla millete itelemek vizyon işi olsa gerek

• İphone kullanmak istemiyorum ama saati denemek istiyorum. Pixel 2 xl kullanıyorum telefonuma bağlanır mı bu saat?

• KRALL kullanıcısına yanıt
    İşinizi görmez, uyum sağlamaz diye biliyorum. Ama iPhone ile harika bir ikili. Android cihazların android saatlerle uyumundan daha iyi.

• watch 3 apple sitesinde 1500 liraya düştü diğer sitelerde indirime giderse 8 plus telefonumun yanına bi tane 3 alırım
  • 4. nesil Watch kullanıyorum. Geçen sene bu tarihlerde ilk tanıtıldığında işte budur diyip satın almıştım. Watch serisi içinde en devrimci ve işte işe yarar ve kullanışlı bir saat dediğimiz tek model 4. nesildir. Dün Apple lansmanını izlerken içim daraldı. Bu kadar sıkıcı ve hiçbir yenilik göstermeyen bir tanıtım daha görmedim. Adamlar 5. nesil diye donanımsal anlamda ekranı hz düşeren ve sürekli açık kalan bir ekran dışında başka hiçbir şey tanıtmadılar. Saatle ilgili gösterdikleri diğer özelliklerin hepsi Watch OS 6 ile gelecek olarak özellikler. Tanıtımda sanki Series 5 için özel gibi gösterdiler ama öyle bir şey yok.

Bu arada Series 3'ü uygun fiyatlı diye alacaksanız almayın. Madem bu kadar para veriyorsunuz en az 4. nesil saat almaya bakın. Watch'u watch yapan en az 4. nesildir. Eski nesiller kutu gibi küçük ekranlı yavaş donanımlı cihazlar. İleriyi de düşünerek 4. nesil almaya bakın. Elinde 4. nesil olanlar içinse 5 hiçbir şey ifade etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 11 Eylül 2019; 11:48:51 >

• Bu arada EKG özelliğinin Türkiye’de satılan Watchlarda kullanılamadığını belirtmekte fayda var. İzin alınmadığından EKG devre dışı.

• CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Çok doğru ve teknolojiden anlayan bir tahlil yapmışsınız. Malesef bu akılı ALLAH her kula nasip etmediği için gidip 3 alanlar olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.