Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: REDMOD , ahmetsoul Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.525
Cevap
770
Favori
1.806.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceki sürümdeyken pek kullanmıyordum. Şu aralar biraz daha fazla kullanıyorum. Ben pek fark göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5.6 kullanıcısına yanıt
    Ekg yok, pusula ve sürekli açık ekran gereksizse... 3. Seri de alınabilir.

Eğer tercihimi apple dan yana kullanırsam watch 3 alacağım gibi.

Watch 3 ün arkası alüminyum ve terim alüminyum kaplamayı söküyor. Swatch saatlerim garantisi bittimi soyulmaya başlardı.

4. Serinin safir kristal olması da bir artı ama zaten 5-6 yıl kullanılacak saat değildir bunlar diye düşünüyorum.

• Series 5 ile gelen pusula series 4’e gelmeyecek mi? Olay tamamen yazılımsal ve 5. Seri satmak için vahim bir strateji. Bu Apple dan bu kafayla bir halt olmaz. IOS 13 çıktı hala EKG yok yazıklar olsun.

• bu saati aldığıma gerçekten memnunum. hayatımda koşmayan ben özel olarak evden çıkıp koşmaya başladım hadi halkalar geride uyarısı verdiğinde hiç kalkasım yokken hareket etmeye bişeyler yapmaya en kötü ihtimalde yürüyüşe çıkarıyor. geçmiş aktivitiye baktığınızda gazagetiriyor. helal olsun ne diyim, spor yapmaya meraklıysanız apple watch kaçmaz.
  • Türkiye’den alınan saatler için de,bu yunan şebekesine bağlanıp ekg’yi aktif etme olayı geçerli midir?Bilen varsa,aydınlatabilirse sevinirim.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Bende miband 4 var ve hala niye millete inanıp da aldım şaşıyorum. Herhalde adı her yerde geçince diğer çakma çin cihazlardan farkı var sandım ama hiç beğenmedim. Çünkü saati göstermesi dışında diğer özellikleri tutmuyor, kalp atışı yanlış, koşu verileri yanlış, bazen koşu ortasında bağlantı kopuyor yeniden bağlamak gerekiyor o zaman da veriler kaybolmuş oluyor, biraz tutarsız olması neyse ama bir saatlik koşu bandında fark 4-5 km olur mu ya? Yazılımını da yarım bırakmışlar gibi dil desteğini geçtim türkçe karakter desteği bile yok, benim açımdan artıları saati doğru göstermesi ve mesaj gelince titremesi. Ekranı birkaç saniye açık kalıyor.

Hem forumlardan hem de kullanan arkadaşlarımdan verilerinin çok tutarlı olduğunu öğrendim. Tabii almadan kendi yorumum çok da güvenilir değil. Aradaki fiyat farkı bu kadar olduğuna göre elbette çok daha tutarlı olması gerek.

Bütçenize uygunsa garmin fenix 6 serisini araştırın pil ömürleri çok gidiyormuş ama apple watch ile biraz farklı cihaz. Benim düşünceme göre Apple watch benim gibi hafif spor yapıp hayatına biraz kolaylık katmak isteyenler için saat özellikli akıllı bir cihaz, garmin ise gerçekten ağır spor yapıp sağlığını da takip etmek isteyen akıllı bir saate sahip olmak isteyenler için.
    Mi band ise telefon uyarılarının bileğinize gelmesi diyebilirim.
    Maalesef eleştirince hemen savunmaya geçenler oluyor ama ben mi bandi bu kadar kötü beklemiyordum.

• Arkadaslar selam,
    Apple watch s4 kullaniyorum. Ekran koruyucu film tavsiyeniz var mi?

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    kılıfla mı kullanıyorsun ?

• Darklesss D kullanıcısına yanıt
    Öncesinde direk gönderiyorduk eğer karşıya bağlanamazda ulaşılamadı diyordu. Şimdi bağlanması için bekliyoruz aynı zamanda karşıyada haber veriyor o sırada. Baya mantıksız ve işlevsiz olmuş.

• jRMix J kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de kafama takılan şu. Mesela saatin denetim merkezinden Walkie talkie’yi uygun konuma getirdik. Artık simge sarı renkte. Sonra ben saatten Farklı bir uygulamaya girsem ya da saat kolumda ve ekranı kapalıyken karşı taraf Walkie talkie’den ses gönderse, konuşma direk başlayacak mı? Mesela dersteyim ve Walkie talkie available konumunda. Bu durumda konuşma direk duyulacak mı?

• Apple watch 3 serisini siparis verdim ve araniza katildim. Gonul isterdi 4 veya 5 almayi ama simdilik bu da yeter . Heycanliyim 3-4 gune gelicek . Tek uzuldugum konu 4-5 deki watch faceler cok eksikligini gorur muyum? Ayrica ozellik bakimindan da 4-5 serilerinin cok gerisindr midir 3. Seri? Acikcasi fiyat farkini goz onunde bulundurdugumda o kadar fark vermenin geregi olmadigini dusunuyorum. Tabi butcem olsa tabii ki 4 veya 5 i alirdim :) . Son olarak tecrubelerinize dayanarak vereceginiz bir tavsiye var mi kullanma ile alakali vs. Simdiden tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asdad44 A kullanıcısına yanıt
    Yok dostum. Hicbir koruma kullanmiyorum. Kutudan ciktigi gibi taktim:)))

• Hocam siparişi apple dan mi verdiniz? Ben de sipariş geçeceğim daha uygun yer bulamadım.

• biuu kullanıcısına yanıt
    zaten birkaç mesaj öncesinde kararsız kaldığımı belirtmiştim watch 3 de güzel fiyat olarak da iyi ama yine o mesajımda belirttiğim gibi madem series 3 alacaktım keşke ilk çıktığı zaman Eylül 2017'de alsaydım diye kendime kızıyorum o dönem 1800 TL ile çıkmıştı cihaz, 2 sene sonra saatin fiyatı yenice ilk çıktığı zamanki fiyatlarının altına düştü yoksa fiyat olarak şu an en alınabilir apple watch ve alanı da memnun eder ama 2 senelik bir cihazı almak düşündürüyor, önümüzdeki sene apple belki series 1 ve 2 ile beraber yazılım desteğini kesmeye başlarsa bugün alınmış bir apple watch'ın yazılım desteği 2-3 sene ile kısıtlı kalacak, series 4'ün devrimsel özelliklere sahip olduğunu düşündüğüm için tıpkı bir 5s'in ios 12'yi alması gibi daha uzun süre yazılım desteği alma ihtimali beni pek de fazla şaşırtmaz, daha series 5'in fiyatı da belli değil eğer fiyatı 4'e yakın olursa o zaman 5'i almak da düşünülebilir ama fiyat farkı çok olursa mesajımda da belirttiğim gibi always on display, pusula gibi özelliklerin çok da günlük hayatta vah, tüh dedirtecek özellikler olmadığını düşünüyorum, fiyat farkı çok olursa series 4'ü almak en mantıklı hareket olabilir, ben en azından series 5'in fiyatı açıklanıp Türkiye'ye gelinceye kadar beklemeyi düşünüyorum, çünkü 5'in gelmesiyle 4'ün fiyatını biraz daha aşağılara çekebileceğini düşünüyorum şu an 2500-2800 arası series 4 bulunabiliyor, eğer 2000-2200 bandına gelirse series 4 çok iyi bir tercih olacaktır! 5-6 yıl kullanılacak cihazlar zaten değiller pilleri dayanmaz en başta ama 3 alıp 1-2 sene sonra güncellemesiz kalma ihtimali de yüksek bir olasılık diye düşünüyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4.5.6 -- 23 Eylül 2019; 1:7:31 >

• Arkadaşlar ABD'den 10 ay önce alınan S4 44 mm cihazın ederi nedir sizce? çizik vs hiçbir sorunu yok. teşekkürler.

• Draconic D kullanıcısına yanıt
    şimdi ekran koruyucularda genellikle köşelerin yapışmama sorunu var ben kılıfla kullanıyorum ekran koruyucunun köşelerini kestim kavisleri yapıştırmadım ve kılıfla ekran koruyucu belli olmuyor deneyebilirsin

• Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam. EKG uygulaması yüklü bile olmuyor Türkiye’den alınan saatlerde. Dolayısıyla aktif edecek bir şey olmuyor.

• derser1 kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdisidan getirtiyorum bestbuydan aldim ayrica peynir ekmek gibi gittigini soyledi arkadas cok zor bulunuyomus 4. Seri de cogu yerde yokmus

• Fitbit versa ve apple watchi karşılaştırabilecek birisi var mı?

• Aynı saate Türkiye'de ABD'den çok daha fazla para verip, özelliklerini kısıtlı kullanmak zorunda bırakılıyoruz.
    Ülkemiz de böyle bir ülke işte, alıştırıldık.
  • 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.