Şimdi Ara

Apple watch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konunun yeri burası mı pek bilemedim ama sorayım bari ??
    Apple watch ne kadar olur tahmini olarak ve tutar mı ne dersiniz .
    Teşekkür ederim , saygılarımla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 10 Kasım 2014; 17:46:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 280€ olacakmis 2015 in basinda satilacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

280€ olacakmis 2015 in basinda satilacak.

Türkiye 'ye de 2015 te gelecek demi hocam peki türkiye fiyatı ne olur tahmini olarak ??
    280 euro 1000 i Aşar mı fiyatı ne dersiniz ??

• Rahat 1000 TL olur üstü olur mu bilemem.
  • Fiyat analizi yaparsak 350 dolar diye lanse edildi galiba :)
    350 dolar Türkiye şartlarında 1000 i rahat bulur üstü de olabilir .

• 2015'in ilk 3 ayı içerisinde gelir, Türkiye'ye de çok geç kalmadan gelir. Ben 1050 TL olmasını bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense 1000 ₺ altında olacakmış geliyor bana .

• 1000 tl Altında olursa güzel olur ama 299 Dolarlık ipad mini 3 bile 1169 girdi ise ülkemize bu daha kı çok olacak ??
    299 değil 399 Muş bu da demek oluor ki aradaki 50 dolar fark var ve fiyat 999 psikolojik sınır olabilir nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 9 Kasım 2014; 17:44:44 >
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    999 olur hocam 399 olan iPad mini 1169 dan girdi ülkemize 😄bu da 50 dolar ucuz demek oluyor ki 999 olur ya da 989 1000 üstüne Çıkabilir yeni vergi Düzenlemeleri gelirse eğer ve mutlak gelecektir o zaman ne olur bilemem işte .

• Ben 949 tl olacagini dusunuyorum dogrusu ve almayi dusunuyorum yalniz sorularim var bu kopçalar değişebiliyor mu ?? Kopçalari apple satacak mi? Yardim edenlere simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: TownSportif

Ben 949 tl olacagini dusunuyorum dogrusu ve almayi dusunuyorum yalniz sorularim var bu kopçalar değişebiliyor mu ?? Kopçalari apple satacak mi? Yardim edenlere simdiden tesekkurler

Bende düşünüyorum almayı hocam,
    Kopçalar değiştirilmez herhalde ,
    Ben alırsam eğer Milan'a loop ve Baklalı modelden birini alırım ve hangisini alacağımı hiç bilmiyorum .

• Kopça değişmiyosa almayi dusunmuyorum doğrusu eğer o kopçalar değisiyosa ve kopcalarin fiyatini ucurmazlarsa kesinlikle almayi dusunuyorum

• Muhtemelen Apple kayışlarının fiyatı yüksek olur ancak bir sürü orjinal olmayan kayış üreteceklerdir Çinli arkadaşlar. Bundan eminim şahsi kanaatime göre.

• quote:

Kopça değişmiyosa almayi dusunmuyorum doğrusu eğer o kopçalar değisiyosa ve kopcalarin fiyatini ucurmazlarsa kesinlikle almayi dusunuyorum

Apple den şöyle blr tasarıma baktım da değiştirmezler o kopyaları herhalde .
    Ama değiştirilirse süper ötesi olur 😄😄

• Değişecek tabii ki. Tanıtım videosunda net olarak gözüküyordu bağlantı yerleri.

• quote:

Kopça değişmiyosa almayi dusunmuyorum doğrusu eğer o kopçalar değisiyosa ve kopcalarin fiyatini ucurmazlarsa kesinlikle almayi dusunuyorum

Kopçalardan kastın kayışlarsa değişebiliyor . Onların fiyatları 100 - 150 ₺ olacaktır

• Beklemedeyiz merakla

• 899.99 olacak ama yine 1 kuruşu vermeyecek Dolandırıcılar.

• 1 gün pil ömrü vaad ediyor kullansan ne olacak kullanmasan ne olacak :)
  • Akıllı saatler için biraz daha beklenmeli, bence. Tasarım başta olmak üzere birçok konuda zaafları var,Apple Watch da dahil olmak üzere. Fiyat da bunun başka bir boyutu. Birkaç nesil beklemek lazım, zira şu an kritik bir özellikleri yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.