Şimdi Ara

Apple TV MD199TZ/A 3. Nesil 239 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.513
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D&R'da yuzde 20 indirimde Apple TV MD199TZ/A 299 TL yerine 239 TL.

Link:http://www.dr.com.tr/Elektronik/Apple-TV-MD199TZ-A//Ev-Elektronigi/DVD-Player/urunno=0000000551354

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.morhipo.com/kampanya/arama/apple%20tv#stt=&pg=0&ps=21&ch=0&os=0&hf=&prv=

zaten 239

ancak hangisinden alırsanız alın avantajix i unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizfeneri

http://www.morhipo.com/kampanya/arama/apple%20tv#stt=&pg=0&ps=21&ch=0&os=0&hf=&prv=

zaten 239

ancak hangisinden alırsanız alın avantajix i unutmayın.

- 25 TL hopi fırsatı var.

214 liraya gelir.
  • Aylardır yenilecek diye bekliyorum, Hazirandaki etkinlikten önce almam artık. O kadar bekledim ulan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de üçüncü nesili daha jailbreak yapamadılar, o yüzden çok birşey vaadetmiyor (bende var oradan biliyorum) eğer düşünüyorsanız 2. nesil alıp jailbreak yapın
  • Ben de uzun süre yenisi gelecek diye bekledim ama sonra kafam attı akasyaya uğradıma apple nin kendisinden 249 a satın aldım..
    15 gün iade hakkım vardı beğenmezsem geri verecektim ama beğenmemek elde değil...
    bi de JB yapılsa tutmayın küçük enişteyi :O
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Ben de uzun süre yenisi gelecek diye bekledim ama sonra kafam attı akasyaya uğradıma apple nin kendisinden 249 a satın aldım..
    15 gün iade hakkım vardı beğenmezsem geri verecektim ama beğenmemek elde değil...

afedersiniz hocam.

Bu aleti bu kadar guzel kılan nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Ben de uzun süre yenisi gelecek diye bekledim ama sonra kafam attı akasyaya uğradıma apple nin kendisinden 249 a satın aldım..

afedersiniz hocam.

Bu aleti bu kadar guzel kılan nedir acaba ?
    Aynı soruyu ben de merak ediyorum. Bu ürünle netten indirdiğimiz 720p/1080p mkv filmleri, DTS/Dolby Digital sesleri falan açabiliyor muyuz? Yani kısaca her videoyu ve sesi çözüyor mu?
  • Küp Sucuk K kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce görüntü aktarımı için hdmi kablosunu almıştım ve hem şarj hem de telefonun altına takılı olarak kocaman uzun bir kablo takıp yansıtma yapıyordum :) zaten 3 sefer kullanınca daraldım ve bi köşede duruyordu..

Benim TV den faydalandığım kısmı şimdilik film fragmanlarını tv den izlemek ve youtube dan arada video açmak...
    not: televizyonumu 2010 yılında aldım led ancak akıllı, wifi li herhangi bir özelliği yok :)
    itunes ve icloud üzerinden fotoğraflarımı videolarımı oynadığım oyunları kabloya bağlı kalmadan tv ye yansıtarak oynayabiliyorum :)

tv nin kumandasını da sadece kurulumda kullandım evdeki iki iphone üzerinden remote özelliğibi kullanarak bağlanıyorum...
    daha düzgün vakit ayırıp popcorn uygulaması ile pc (masaüstü) deki filmleri de tv ye aktarma işlemini yapmayı planlıyorum..not popcorn aklımda kalan program adı sanırım başka programlar da kullanılıyor..
    "Bu ürünle netten indirdiğimiz 720p/1080p mkv filmleri, DTS/Dolby Digital sesleri falan açabiliyor muyuz?" sorduğunuz farklı uzantılı video kısmının içeriğini biraz araştırmanız lazım..ben bi ara bişeyler bulmuştum yapanlar mutlu mesut izliyoruz yazmışlardı

gerekli bişey mi diye sormak gerekirse olmasa da olur ama keyif veriyor:)

• Mac, ipad, ipod ya da iphonunuzda bulunan tum filmleri Apple TV sayesinde tek tusla televizyona gonderip izleyebiliyorsunuz. Online icerik dahil. VNP ile Netflixe baglanip onu da direkt Apple TV uzerinden izleyebiliyorsunuz. Bunlar icin hack etmeye gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook iphone ipadim var ancak jb olmadibi icin almiyorum su aleti, sirf goruntu aktarmak icin para vermek mantiksizgelmisti bana, hdmi var zaten bilgisayarda,,,benim merak ettigim evimde nas hdd var modeme bagli ipone vs ile baglanip wifiden hdddeki dizileri izleyebiliyorum, bu alette oyle bir imkanimiz olur mu acaba

• Yansitma icin iyi de ama her uygulama yansitmaya izin vermiyor.
    Ornegin Digiturk Diledigin Yerde uygulamasi.

• ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    hocam gol olmuş :)
  • Jb li olanın ne gibi artıları oluyor acaba? Apple tv hiç kullanmadım ama jb li olunca ne gibi özellikler açılıyor merak ettim doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

Jb li olanın ne gibi artıları oluyor acaba? Apple tv hiç kullanmadım ama jb li olunca ne gibi özellikler açılıyor merak ettim doğrusu.

Abd apple tv de burdakinin 3-4 katı içerik var, burada işe yarayacağını sanmıyorum ama oradaki ücretli uygulamaları kırmak için kullanılıyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1984

bir de üçüncü nesili daha jailbreak yapamadılar, o yüzden çok birşey vaadetmiyor (bende var oradan biliyorum) eğer düşünüyorsanız 2. nesil alıp jailbreak yapın

hocam ne işe yarıyor alet internetten TV kanalı mı izliyoruz :) internetin hızı 1 mb ile 3 mb arasında değişiyor bizim. Superonline, biz aramaktan bıktık razı geldik 3 mbite :)
  • Arkadaslar jb yapinca xmbc kurarsiniz alet bildiginiz media player olur oyuncak gibi ne isterseniz yaparsiniz

Abdde cok icerik var ama malesef hepsine para veriliyor,

Mis gibi torente asiliyorum burda

Orda da yuksek hizli internet sayesinde torrentleri buluta indirip buluttan cekebiliyorsunuz boylece korsan olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killerwhitewhale -- 17 Mayıs 2015; 1:29:31 >

• kısacası uydu alıcısı değil, plazma veya led tv si olup smart özelliği olmayan tv ye koyup hem görsellik oluyor hem ios içeriklerini kullanabiliyoruz anladığım bu başka artısı yok bunu alacağınıza üstüne az daha koyup dreambox alın birde uyduya motor taktınmı dunya evinde
  • morhipoda hopi kullanılıabiliyor, 250 ye tamamlayın 200 e alın
  • http://www.morhipo.com/kampanya/arama/apple%20tv#stt=&pg=0&ps=21&ch=0&os=0&hf=&prv= 250 liraya tamamlarsaniz 50 lira hopi+10 lira avantajix+Bkm 50\20 ile 160 liraya gelir.Denemek isteyen varsa buyursun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.