Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk ciktigindan beri her aksam 4 saat kullanirim. daha iki sefer sarj ettim toplamda. kumanda pilinizde sikinti var bence.
  • #PUT.IO Kardeşliği# SON GÜN!!!

Arkadaşlar merhaba,

Geçen yıl 1TB'lık ortak 5 kişi ile başlattığımız PUT.IO kardeşliğinin bugün son günü. Yeniden 1 yıl yenileyeceğiz. 5 kişi başlamıştık. 2 kişi ayrıldı. 1 kişi dahil oldu. Son 1 kişilik yerimiz kaldı. Eğer katılırsanız kişi başı 850 TL 1 yıllık 200 GB'lık PUT.IO'da yeriniz olacak ve torrent vb. indirilecek dosyalarınızı beklemeden anında Put.IO klasörünüze indirerek Apple TV'nizden dosyanıza anında ulaşabileceksiniz.

Son gün bugün. Eğer kimse katılmazsa 4 kişi için 250 GB'lık olarak 1 yıl devam edeceğiz yani maliyetini 4'e böleceğiz. Yine son bir hatırlatma yapayım istedim.

İlgilenen olursa mutlaka bugün özel mesajdan dönüş yapsın lütfen. Daha önce hiç Put.Io kullanmadıysanız ve merak ediyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Selamlar...

• Şu AirPlay bilgilendirmesini nasıl kapatabilirim ?çıkıp çıkıp duruyor ekrana.

Apple TV [ANA KONU]
  • canmurat35 C kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - AirPlay ve HomeKit - Konferans Odası Görüntüsü

Bunu kapalı yaparsanız artık çıkmayacaktır.
  • mhasal kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.bir haftadır sıkıntı gelmişti ekranda görmekten.
  • Konu hareketsiz kalmış, hareketlendirelim  

Aramızda artık epey fazla sayıda put.io kullanıcısı var. PutFlix yeni bir put.io eklentisi. Popüler dizileri ve filmleri doğrudan put.io kütüphanenize eklemenizi sağlıyor. İlk girişte put.io üyelik bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz. Sonra gayet güzel ve kullanışlı bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. İzlemek istediğiniz dizileri tek tıkla put.io'ya ekleyip, Apple TV'de Infuse uygulamasından mis gibi izliyorsunuz.

Put.io hesabınız varsa bir göz atmanızı tavsiye ederim: putflix.app

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 2 Nisan 2024; 13:2:56 >

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Hep takip ettiğim ama düşük hızda bir internet kullanmam sebebiyle ( altyapı yetersizliğinden dolayı ) hiç gündeme alamadığım bir konu Put.io

Sizin gibi dostlar da zaman zaman bilgilendirmese , hatırlatmasa bu uygulamanın varlığından bile haberimiz olmayacak zaten.

Eyvallah
  • Merhaba Arkadaşlar,

yeni nesil bir 4k apple tv ve infuse pro uyeligi alsam, medya sunucum üzerindeki dolby atmos destekli filmleri oynatıp sesleri soundbarima passthrough edebilir miyim?

Macbookta infuse uygulamasını açtığımda ağımdaki dlna ile olan paylaşımı direk gördü onda sorun yaşanmayacağını tahmin ediyorum ama sadece ses kısmi için kullanıcı yorumuna ihtiyacım var

• Tugay Y. kullanıcısına yanıt

Apple TV, Dolby Atmos passthrough yapmıyor.

• JUNE8O kullanıcısına yanıt

Kendisi çözüp mü aktarıyor, bu durumda kanal kaybı yaşanır mı ?

Kendisi DOLBY MAT encoder ile PCM olarak aktarıyor. (Atmosdan eser kalmıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUNE8O -- 3 Nisan 2024; 15:43:48 >
  • @engineerofshit

Teşekkür ederim.

@Rkn57

100 gün! Yuh benim cihazla arasında astronomik fark var. Benimki tam 7 günde bitiyor.

@Legoloman

Teşekkürler

@selmand

Günde ortalama 10 dakikalık bir kullanım sürem var sanırım haftada bir kaç kez dikte kullanıyorum ve oyun vb oynamıyorum. Diğer arkadaşların yorumlarına da bakarsam kesinlikle benim cihazımda problem var.

• Zamanında dts için aynı konudan mağdur olduk, atv ilk nesil 4k aldığımda passthrough yapıyordu. Belli bir ios sürümünden sonra kaldırdılar. Atmosla hala sorun devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 3 Nisan 2024; 23:12:8 >
    Put.io üzerinden infuse ile dolby atmos ses sisteminden alabildim…

Bağlantım atv - ses sistemi - tv şeklinde .

True detective son sezonu izliyorum
  • TrueHD Atmos lar sıkıntıli dd+ Atmoslarda sorun yok

çok iyiymiş bu, çok teşekkür ederim

• one a day O kullanıcısına yanıt

Ben de aynı bağlantı şeklini uygulamayı düşünüyorum. Medyaları ev içi networkümde barındırıyorum. Artık alıp deneyeceğim sanırım aylardır android box araştırmaktan iyice kafam karıştı, apple ile daha basit olacak gibi duruyor.

true hd atmos alamazsınız arşivinize bağlı olarak değerlendirin apple pişman edebilir

aslında sadece apple tv ile değil bir çok box ile kullanılabileceğini düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyor isem kodi de bir eklentisi olması gerekiyor :)

• Tiésto kullanıcısına yanıt

Şu anda Apple TV başlığında olduğumuz için Apple TV'de izleyebilirsiniz dedim.

Ayrıca başka hiçbir uygulama Apple TV + Infuse ikilisinin verdiği keyfi vermiyor. En azından benim tecrübem bu şekilde.

• 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.