Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: A.R.E.S. Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • atabey444 kullanıcısına yanıt

o temsilcileri savunanlar da bir halt bilmiyor da ondan ve aynen en doğrusu araştırmak ve netten almak artık bence de 

• R-Kartal kullanıcısına yanıt

vay çabuk gelmiş gerçi 20 eylüldü galiba ios 15 

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de ₺1199 siz nasıl alabildiniz o fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 20 Eylül 2021; 20:51:10 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tvos15 süreyya hanımın muhteşem değişimi gibi olmuş,
    Ne gibi farklar var bilenler var mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

4K değil, HD olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sıfırsa fatura kesilince başlıyor diye biliyorum örnek link altta. fiyat çok iyi sıfırsa 

Apple ürünlerinde ürün satın alındığında - TeknoSeyir

@NevNiyaz

Ürünü telefoncu olduğunu düşündüğüm bir kişiden satın aldım ona da başka birisi takasta bırakmış Apple TV hakkında bir bilgisi yoktu. Sıfır jelatini üzerindeydi herşeyini kendim açtım ancak kurduktan sonra Apple Destek üzerinden kontrol ettim garantisi bitmiş zira kutudan 4.nesil bir HD cihaz için olabilecek en eski sürüm olan TV OS 9.0 ile çıktı ve remote un hiç pili kalmamıştı yani büyük ihtimalle nasıl olduysa ilk üretilen bir 4.nesil HD cihaz 2015/16 senesinden bu zamana sıfır jelatininde kalmış enteresan bir şekilde. TV OS 9.0'dan 13'e ondan 14.7'ye oradan da 15.0'a güncelledi 9.0'dan 14 veya 15'i direk alamadı o derece geri kalmış. 😄

Herneyse ürün ile ilgili bir soru sorayım, modemin usb portuna bağlı bir HDD üzerinden medya oynatmak için en sorunsuz arayüzlü hangi uygulamayı tavsiye ediyorsunuz?

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Farkındayım

garanti eski model olunca bitiyor mu hiç bilmiyorum ama 2017 modeldi yanlışım yoksa 

medya oynatmak için önceki sayfalarda yazmıştım ücretsiz bir uygulama kurdum gayet yeterliydi adı MrMC Lite  Alta linki bırakıyorum 

‎MrMC Lite on the App Store (apple.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Eylül 2021; 1:10:54 >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

Sahibinden de 4k 32gb olanı söylediğiniz fiyata yakın olanları görünüyor. Fiyatta çok da anormallik yok aslında.

• terminator kullanıcısına yanıt

O kadar çok değişiklik var ki şimdi nereden başlasam bilemedim. Mesela artık çamaşır makinesine yıka ne bekliyorsun diyorsun yıkıyor. Evde herkes şu an daha da mutlu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 21 Eylül 2021; 7:9:43 >
  • yeni 15 güncelemede uzamsal ses özelliği gelmiş... airpods pro olan arkadaşlar uzamsal sesi açık konuma getirip kullanabilir, kafanızı değiştirdiğinizde müziği ordan dinliyorsunuz ...benim hoşuma gitti ipad te vardı apple tv yede gelmiş..
    bende samsung buds kullaklık vardı iki sene kullandım ama apple tv kullanırken memnun değildim örneğin ses kısık geliyordu efect az düzeydeydi buds geçen aylarda bozulunca airpods pro almaya karar verdim ve anladımki apple tv aldıysan airpods almak zorundasın çünkü uyumlu ve istediğim ses vede efektlere ulaşmış oldum...
    yalnız aipods kullakta tam durmuyor samsung buds öyle sorun yok saatlerce kullağınızda kalıyor düşmüyor ama airpodsu devamlı kontrol etmek zorunda kalıyorum dikkat etmek lazım çoğu kişi sağ veya sol kullaklığı kaybediyor ama airpods pro kullaklıkta bir numara arkadaşlar...https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DZXSFP2RqGwY%26feature%3Dyoutu.be&q=EgQuLZpEGPXQpooGIhDk7J86ffYJirXjHW8Vr9LqMgFy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 21 Eylül 2021; 12:40:41 >

• Bir önceki nesil için kumandanın takılma soruna çözüm bulabilen var mı? Gerçekten sorun oluyor ara ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

@NevNiyaz

Ürünü telefoncu olduğunu düşündüğüm bir kişiden satın aldım ona da başka birisi takasta bırakmış Apple TV hakkında bir bilgisi yoktu. Sıfır jelatini üzerindeydi herşeyini kendim açtım ancak kurduktan sonra Apple Destek üzerinden kontrol ettim garantisi bitmiş zira kutudan 4.nesil bir HD cihaz için olabilecek en eski sürüm olan TV OS 9.0 ile çıktı ve remote un hiç pili kalmamıştı yani büyük ihtimalle nasıl olduysa ilk üretilen bir 4.nesil HD cihaz 2015/16 senesinden bu zamana sıfır jelatininde kalmış enteresan bir şekilde. TV OS 9.0'dan 13'e ondan 14.7'ye oradan da 15.0'a güncelledi 9.0'dan 14 veya 15'i direk alamadı o derece geri kalmış. 😄

Herneyse ürün ile ilgili bir soru sorayım, modemin usb portuna bağlı bir HDD üzerinden medya oynatmak için en sorunsuz arayüzlü hangi uygulamayı tavsiye ediyorsunuz?

Alıntıları Göster

Modemin USB portuna bağlı bir HDD üzerinden medya oynatmak için ben Infuse öneririm. Biraz pahalı (yıllık 100 TL) ama bence kesinlikle verilen paraya değer. En konforlu arayüze sahip ve en sorunsuz uygulamadır. Bu forumdaki Apple TV'ciler arasında da çok kullanıcısı var, geçmiş sayfalara bir göz atabilirsiniz.

İsterseniz önce bir ay deneyin. Infuse yüklendikten sonra kredi kartınızdan ilk çekim işlemi bir ay sonra yapılıyor. Beğenmezseniz 29. günde iptal edersiniz. Bu durumda herhangi bir ücret ödemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 21 Eylül 2021; 16:42:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Modemin USB portuna bağlı bir HDD üzerinden medya oynatmak için ben Infuse öneririm. Biraz pahalı (yıllık 100 TL) ama bence kesinlikle verilen paraya değer. En konforlu arayüze sahip ve en sorunsuz uygulamadır. Bu forumdaki Apple TV'ciler arasında da çok kullanıcısı var, geçmiş sayfalara bir göz atabilirsiniz.

İsterseniz önce bir ay deneyin. Infuse yüklendikten sonra kredi kartınızdan ilk çekim işlemi bir ay sonra yapılıyor. Beğenmezseniz 29. günde iptal edersiniz. Bu durumda herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Alıntıları Göster

Kendime 4K Apple TV aldığımda deneyeceğim, ücret çok önemli değil şayet Infuse Dolby Vision ripleri oynatabiliyorsa müthiş olur.

• İki adet ilk nesil ATV 4K cihazlara TVOS 15 güncellemesi yükledim. O saate kadar sorunsuz çalışan INFUSE 6 Pro uygulaması üzerinde video seçip onayladığımda Apple TV ana sayfasına atıyor.Hiiçbir şekilde INFUSE kullanılamıyor.Sorunu yaşayan arkadaşlarımız var mı? Çözümü nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.

(Az önce Firecore forumda da Apple TV 4K 2021'de tvOS 15 beta 3 üzerinde aynı sorunu Temmuz ayında yaşayanlar olduğunu gördüm.Firecore bunun için bir çözüm geliştirmemiş görünüyor.)

https://community.firecore.com/t/infuse-6-pro-is-not-working-on-tvos-15-beta/33100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefertasım -- 21 Eylül 2021; 20:18:34 >

Infuse, Apple TV 4K üzerinde DV ripleri (WEB rip) oynatabilen tek uygulama.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • sefertasım kullanıcısına yanıt

tvOS 15 için Infuse 6 pro'da bir güncelleme yapılacakmış.

6.7 (September)

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Infuse Pro 6.6.5 son sürüm ve tvOS 15 üzerinde çalışmıyor.Yeni bir Infuse güncellemeye dek konforsuz çözümüm MrMC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefertasım -- 21 Eylül 2021; 21:0:34 >
  • sefertasım kullanıcısına yanıt

Eylül ayının bitimine 1 hafta var hocam. 1 hafta içinde güncellme gelir.

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.