Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
309
Favori
782.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkürler.
    Yeni çıktı sürüm 1.0. Güncellemeler ile iyileştirme gelecektir.
    Kanal çeşitliliği de az Vodafone da sanıyorum. Belgeseller, çocuk kanalları, Spor kanalları vb bakımından...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Sadece Vodafone hattı olanların kullananabileceği ve benim için hiçbir şey ifade etmeyen platform.

Önce mobil veri kalitesini arttırısınlar , ondan sonra TV IPTV sektörüne yönelsinler.

Bursa'nın merkezinde şebeke sorunu yaşatan bir operatörden bahsediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Apple TV'ye Dolby Atmos desteği için imza kampanyası başlatılmış :)
    https://www.change.org/p/dolby-mat-v2-0-or-full-bitstream-audio-passthrough-support-on-the-apple-tv-4k
    Beyler bunu ihmal etmeyin, İmza atın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rA.horakhty

Merhaba Arkadaşlar,
    Kendi Apple TV 4K 32GB mi satıyorum. İlgilenen varsa ilan linki aşağıdadır. Cihazla ilgili bütün bilgiler ilanda mevcuttur.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-apple-tv-4k-32gb-apple-turkiye-garantili-776915456/detay
    Günceldir.

• İyi satışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Apple tv 4k almak istiyorum. Digiturk play uygulaması yükleniyor mu acaba

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Sadece " Digiturk Play Yurt Dışı " diye bir uygulaması var store'da.Türkiye'de çalışmayabilir yani...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu kötü oldu vede ilginç. Bu arada altta linkini verdiğim tv ye sahibim. Apple tv bana çok fayda sağlar mı yoksa fuzuli bir yatırım mı olur. Çok kararsızım. Tv çok kasmaya başladı maalesef.
    https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

Teşekkür ederim. Bu kötü oldu vede ilginç. Bu arada altta linkini verdiğim tv ye sahibim. Apple tv bana çok fayda sağlar mı yoksa fuzuli bir yatırım mı olur. Çok kararsızım. Tv çok kasmaya başladı maalesef.
    Böyle bir tv ye sahipseniz ne yapacaksınız kutuyu. Ölü yatırım olur sizin için..

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    TV'nin hantallaşan performansını kıyasladığınızda Apple TV 4K'nın size konfor getireceği kesin ama buradaki alışverişin amacı ne , o önemli.

Amacı sadece Netflix , Youtube , IPTV v.s olan kişiye performans olarak 30$'lık Amazon Fire TV Stick'te keyif veriyor çünkü.Ama bunlar sizin TV'de zaten vardır.

İş HDD'teki filmleri seyretmekse eğer ; NAS olmadan Apple TV 4K almanız mantıksız.Çünkü Apple TV 4K'da USB girişi yok ve HDD takamazsınız.

Diğer yandan " Alacağım cihazda Digiturk Play v.s tarzı uygulamalar muhakkak olmalı " derseniz Nvidia Shield TV Pro'ya da bir göz atın derim ben.Çünkü çoğu uygulama onda çalışıyor diye biliyorum.Ama siz yine de Nvidia Shield TV'nin konu başlığına yazarak aklınıza takılanları sorun bence.

Ama herşeyden önce amacınızı net olarak belirleyin ve ondan sonra Apple TV 4K yada Nvidia Shield TV Pro modellerine odaklanın.Ya da başka bir cihaza , herneyse...

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Digiturk play çok önemli benim için çünkü film dizi paketi üyeliğim var. Apple tv sadece ilgimi çok çekiyor sanki alınca tv daha bir kullanışlı olacak gibi geliyor ama hdd olayı da üzücü bir durum. Teşekkür ederim

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Biraz kasmalar oluyor arayüzde hocam. Bu yüzden performanslı bir kutu arıyorum ve kaliteli.

• quote:

Sizinle birebir aynı televizyona sahibim (60KS8000) ve yanında Apple TV de kullanıyorum. Şimdiye kadar Apple TV'nin fuzuli bir yatırım olduğunu hiç düşünmedim. Bana sunduğu konfordan gayet memnunum. Evet, bazı uygulamaların aynısı Samsung TV'de de var ama asla Apple TV'deki kadar hızlı ve akıcı değil. Eğer kasmalardan şikayetçiyseniz, Apple TV ilaç gibi gelir.

Öte yandan, Papirus'un dediği gibi bu işler biraz ihtiyaca uygunluk, biraz da merak meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazzaro -- 20 Ocak 2020; 18:9:4 >

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Mükemmel tv. Görüntü kalitesi olarak mesela netflix Apple da daha iyi veya tv de daha kötü diyebilir misin. Birçok yorum okudum. Dolby vision hdr10 vs. Bildiğim kadarıyla bizim tv dolby vision desteklemiyor ama hdr10 un plus sertifikasına sahip. Apple tv bana ne kazandıracak cevaplarsan sevinirim

• quote:

Mükemmel tv. Görüntü kalitesi olarak mesela netflix Apple da daha iyi veya tv de daha kötü diyebilir misin. Birçok yorum okudum. Dolby vision hdr10 vs. Bildiğim kadarıyla bizim tv dolby vision desteklemiyor ama hdr10 un plus sertifikasına sahip. Apple tv bana ne kazandıracak cevaplarsan sevinirim
    Mi box s de araştırabilirsin. Daha hesaplı netflix YouTube ve 4k açıyor. Bein connect apk ile yükleniyor galiba.

Mi box s çok araştırdım ethernet girişi yok. Sürekli bağlantı koptuğu söyleniyor. Belkide yazılım ile düzeltildi. Apple bana daha kaliteli ve uzun ömürlü gibi geliyor. Arkadaş nvidia shield ürününü de araştırmamı tavsiye etmişti. Sanırım pro modeli tam istediğim şey ama bir oyun bilgisayarı fiyatına değmez diye düşünüyorum. Fiyatlar çok uçuk. Mi box veya Apple tv ikisinden birini alacağım. Başka alternatif de yok zaten.

• quote:

Mi box s çok araştırdım ethernet girişi yok. Sürekli bağlantı koptuğu söyleniyor. Belkide yazılım ile düzeltildi. Apple bana daha kaliteli ve uzun ömürlü gibi geliyor. Arkadaş nvidia shield ürününü de araştırmamı tavsiye etmişti. Sanırım pro modeli tam istediğim şey ama bir oyun bilgisayarı fiyatına değmez diye düşünüyorum. Fiyatlar çok uçuk. Mi box veya Apple tv ikisinden birini alacağım. Başka alternatif de yok zaten.
    Modeminiz 5 ghz destekliyse hızınızın hepsini alıyorsunuz. Ben de hiç sorun yok 35 mbps 4k netflix, youtube akıyor.

Sanırım en mantıklısı mi box. Teşekkür ederim

• VodafoneTV uygulamasını yükledim ama kanal açtığımda siyah ekranda kalıyor. Var mı başına gelen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mefce77

Arkadaşlar Imac’deki resim ve müziklerimi Kodi de paylaşıma bir türlü açamadım. Resim ekle dediğimde paylaşıma açtığım Imac dosyalarımı görüp ekleyemiyorum.
    Vlc ve infuse ile dosyaları görebiliyorum örneğin. Kodi'deyken resim,video ve müziklere ulaşmak kolay olur diye tahmin ediyorum.https://support.apple.com/tr-tr/guide/mac-help/mh17131/mac buradakileri uyguluyorum, ama bir türlü sonuç alamadım. Kodi de mi ayarları var acaba? Diğer başlıkta da sormuştum ancak cihazım 4k modeli olunca buraya da yazmam iyi olur diye düşündüm.

Saygılar...
    Imac'deki fotolara Apple Tv 4k 'da ücretsiz bakabilecek bir yol yok anladığım kadarıyla...( iCloud seçeneği kapasite açısından sıkıntılı benim için.)

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.