Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.619
Cevap
316
Favori
798.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstadım starter kitle başla evin renklensin
  • Şu hue strip leri TV nin arkasına nereye koymalıyım.

Fikre ihtiyacım var

2 metrelik yeter mi 1 metre ilave de alayım mı?

TV nin genişliği 146 cm, yanlar ( yükseklik) 90 cm

Üst ve yanlar yeter mi mesela?

2 metre alırsam , en üste full ve 27 şer cm de sağ-sol kenarlara kalır.

TV, 40 cm yüksekliğindeki TV sehpası un üzerinde ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt
    Üstadım ambilight için yapıyorsan lightstrip ile girme,
    diğer sistem zor görünüyor başta ama gayet basit ve daha verimli.

Ama evde değişik bir ambiyans olsun diyorsan starter kitle başla
    odana uygun lambader tavan gibi diğer konuları yerleşimine uygun halledersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 23 Ekim 2018; 17:42:43 >
  • Ben araya girmiş oluyorum ama resmen Apple TV 4K konu başlığını kirletiyoruz arkadaşlar.

Bu yüzden muhabbete aykutx nickli arkadaşın açtığı diğer konu başlığında devam eder ve gerekli detayları orada konuşursak çok daha iyi olur.Böylelikle bu konu başlığında da Apple TV'ye odaklanmış oluruz.

Detayları yazan arkadaşlar sistemle ilgili o detay mesajlarını yeni konu başlığına da kopyalarsa herşey harika olur ve arayan aradığını kolaylıkla bulur o konu başlığında...

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Ben araya girmiş oluyorum ama resmen Apple TV 4K konu başlığını kirletiyoruz arkadaşlar.

Bu yüzden muhabbete aykutx nickli arkadaşın açtığı diğer konu başlığında devam eder ve gerekli detayları orada konuşursak çok daha iyi olur.Böylelikle bu konu başlığında da Apple TV'ye odaklanmış oluruz.

Detayları yazan arkadaşlar sistemle ilgili o detay mesajlarını yeni konu başlığına da kopyalarsa herşey harika olur ve arayan aradığını kolaylıkla bulur o konu başlığında...
    Konuyu ben açmadım ama fikri ben verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Ben araya girmiş oluyorum ama resmen Apple TV 4K konu başlığını kirletiyoruz arkadaşlar.

Aynen konu iyice amacından saptı led konusu değil bu konu
  • Merhaba arkadaşlar,

Bildiğim kadarıyla ıtınestaki 4k filmleri,4k çözünürlükte inderimiyor sadece stream izleyebiliyoruz...

Itunes 4k filmleri izleyebilmek için fiber 24 mbit bağlantı yeterli olurmu?

• dmrbrn kullanıcısına yanıt
    Apple ve Netflix 4K streaming için minumum 25mbit demiş.
  • Apple TV de download yapmadan dizileri izleyebileceğim ücretsiz bir servis var mıdır ? Netflix aboneliğim var ancak MR robot izlemek istiyorum oda mevcut değil

• quote:

Orijinalden alıntı: dmrbrn

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğim kadarıyla ıtınestaki 4k filmleri,4k çözünürlükte inderimiyor sadece stream izleyebiliyoruz...

Itunes 4k filmleri izleyebilmek için fiber 24 mbit bağlantı yeterli olurmu?
    ben superonline 100mbit kullanıyorum.
    Kota dolunca hızım 24mbite düşüyor.
    itunes deki 4k filmleri bu hızla sorunsuz izliyorum.
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    iTunes'in band genişliğine göre otomatik ayarlama yaptığını unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Bitrate mi düşüyor demek istiyorsunuz belli zamanlarda ?
  • Evet bitrate düşürüyor. Ancak çoğu 4k hdr film için 24mbit yetebilir. Her film için aynı değil bildiğim kadarıyla. Benim kendi tecrübem 1080p HDR bile izledim. HDR ye dokunmadan çözünürlüğü bile düşürebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Netflixde var bu ayar.
    Ama itunes de göremedim.
  • Beyler android telefondan apple tv'ye bir iptv linki copy paste yapmak istiyorum ama nasıl ?, iptv linki çok uzun elle yazamam yaw
  • aykutx kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda iTunes Filmler'de "kullanılabilir en iyi kalite" seçili bende. İnternet kotam dolduğu

için 16'dayım şua an. iTunes'de 4K HDR film oynattığım zaman TV HDR gösteriyor ve akıcılıkta bir problem yok.

Ancak kalitenin düştüğünü farkedebiliyorum.
  • quote:

Ayarlarda iTunes Filmler'de "kullanılabilir en iyi kalite" seçili bende. İnternet kotam dolduğu

için 16'dayım şua an. iTunes'de 4K HDR film oynattığım zaman TV HDR gösteriyor ve akıcılıkta bir problem yok.

Ancak kalitenin düştüğünü farkedebiliyorum.
    Hocam fiber'de olmaz o pek bendede vodfone fiber var 24'e düşüyor hız kotayı aşınca ama aktarım 3.0mb/s full kullanımda bu da hayli hayli yetiyor
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Fiber değil bağlantım.Sadece iTunes'in de bağlantı hızına göre ayarlama yaptığını göstermez mi
    16'da HDR olarak izleyebilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 25 Ekim 2018; 19:27:25 >
  • quote:

Fiber değil bağlantım.Sadece iTunes'in de bağlantı hızına göre ayarlama yaptığını göstermez mi
    16'da HDR olarak izleyebilmem.
    Bende fiber bağlantı da düşmediğini anlatıyorum işte , çünki full kullanımda 2.8-3.0mb/s ile geliyor hız 24'ü de geçiyor aslında
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Düşsün düşmesin mesele o değil. 24 ün karşılığı 2.4mb/s değil zaten. 2.8 almanız normal. Bende de download hızı 16'da 1.8mb/s civarında.

Altyapıda bir sorun yoksa fiberle hiperin film izleme açısından bir farkı yok ki.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.