Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Randevusu olup devredebilecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kendi deneyimlerimden yola çıkarak yazıyorum. Randevu almayı denerken sürekli yenileye basmayın bende kesinlikle vermiyor bütün gün deneyip alamadığımı bilirim. Gün içinde farklı saatlerde girin zamanın çok önemi yok ama aralığı uzun tutun. Akasya ve zorlunun sistemi aynı anda açılıyor eğer birinde istediğiniz saatte yer yoksa diğerini de açıp bakabilirsiniz gerçi artık genius bar rezervasyon menüsü değişti. Herkese kolay gelsin

• Cumartesi gunu (bugün) icin akasyada randevusu olup yardimci olabilicek varsa donebilirmi

• Yarın akşam için randevusu olan varsa verebilir mi ?

• cuma, cumartesi için randevu arıyorum acil devretmek isteyenler dönebilir mi
  • en kısa zamanda randevu arıyorum ama elimde 16 temmuz pazar 19:20 değiştirmek isteyen varsa görüşelim.
  • 15 temmuz için yani yarına randevusu olup devretmek isteyen varsa görüşebiliriz.
  • hafta içi zorlu'da randevusu olan varsa ve gidemeyecekse, pazar günü ile değişebilirim..
  • Merhaba
    apple zorlu da randevusu olup gidemeyecek bugun var mı ? hala ihtiyac var!
  • Apple akasyada bu pazartesi yada salı randevusu olan gidemeyecek var mı?

• Akasya’dab 29 Agustos icin randevum var, bu hafta randevusu olup da degistirmek isteyen olur mu acaba? Planlarimda degisiklik oldugu icin bu hafta gelmem gerekecek Istanbul’a.

• 26 ağustos cumartesi randevusu olan varsa değişebilirim 31 ağustos perşembe ile
  • Bugüne Zorludan randevusu olup kullanmayacak olan var mi

• akasyadan randevusu olan var mı ?
  • 10 Eylül 2017 Pazar, 19:05 de akasyada randevu var ihtiyacı olan arkadaşlar yazabilir

• Randevusuz pil değişimi yapıyorlar mı? Yani randevu alamazsam nasıl gitmeliyim? Şehir dışından geleceğim

• Akasya veya Zorlu'dan alınmış bir randevuya ihtiyacım var.
  • 29 Eylül Cuma 12:25 ve 30 Eylül Cumartesi 11:25 randevularım mevcut. İkisine de gitmem benim için zor olacak ama şansımı zorlayacağım. Hafta içi saat 16dan sonra randevusu olan biri için de uygun olursa saatleri değiştirebiliriz

• 30 Eylül Cumartesi için randevusu olup da devretmek isteyen varsa talibim.
  • arkadaşlar garanti sürem bitmek üzere akasya randevusu olan varsa ulaşabilir mi? çok memnun olurum
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.