Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar randevu için yardımcı olabilecek var mı ? Bu saate kadar denedim sonuç hep hüsran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar akasyadan randevusu olupta gidemeyecek varsa yardımcı olursa sevinirim

• ZORLU Appledan ücretli ya da ücretsiz randevuya ihtiyacım var. acil geri dönen olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutumsu

ZORLU Appledan ücretli ya da ücretsiz randevuya ihtiyacım var. acil geri dönen olursa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/profil/341311 Bu arkadaşla kontak kurun

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: aykutumsu

ZORLU Appledan ücretli ya da ücretsiz randevuya ihtiyacım var. acil geri dönen olursa sevinirim.

https://forum.donanimhaber.com/profil/341311 Bu arkadaşla kontak kurun

mesaj attım geri dönmedi
  • Zorlu centerdan almış olduğunuz randevunuza insaniyet namına talibim. İnsaniyet namına devrini talep ediyorum :)
  • 3 haftadır randevu alamıyorum
  • Bu randevu sisteminde bir üçkağıt dönüyor bence. Bende şöyle 2 haftadır takip ediyorum. Hiç denk gelmedi. Eskiden bir şekilde denk geliyordu. Sanki netten stok açılmıyor gibi. Mağazadan filanmı başvurup alınıyor yada müşteri hizmetlerinden alınıyor galiba. 2 sene önce (eski sistem ara yüz varken) her gece 00:00 oldumu peynir ekmek gibi randevu alırdım. Burda isteyen arkadaşların kendi apple üyelikleriyle bide düşünün. 1 gecede 3,4 kişiye alırdım. verirdim. Çok enterans yani. Eskisi gibi sabit bir saat olmamasıda enteresan.

• bende randevu sisteminde bir iş olduğunu düşünüyorum. pc den sürekli olarak yeniliyorum ama ne akasya ne de zorlu bir türlü randevu düşmüyor.
    randevu alanlar telefon ile mi alıyor acaba?
  • Arkadaşlar şu an Zorlu Apple'dayım. Elim boş dönüyorum. Randevu almayı deneyin diyorlar. Bir de şu an ekran çatlaklarına falan bakıyorlar. Pil ilgili sıkıntım vardı benim. Bı tip konular için yetkili servise gidin dediler. Hakkaten hiç uğraşamayacağım randevuyla. Teknik servise gidiyorum

• Akasya avmye sabahtan gidersek bakıyorlar mı yine yoksa geri mi gönderiyorlar. Önceden açılışında gidildiğinde bakıyorlardı.

Yok yani randevu yok. Telefonla arıyorum 15 dakika sonra tekrar arayın diyor operatör. Destek açıyorum geri aramıyorlar. Nedir bu yahu?

• Kimlik kontrolü yapıyorlar girişde daha

Teli şarj bitmesinden dolayo götürdüm 5-10 dk incelendikden sonra değişimini yaptılar

• quote:

Orijinalden alıntı: pedersahi

Arkadaşlar şu an Zorlu Apple'dayım. Elim boş dönüyorum. Randevu almayı deneyin diyorlar. Bir de şu an ekran çatlaklarına falan bakıyorlar. Pil ilgili sıkıntım vardı benim. Bı tip konular için yetkili servise gidin dediler. Hakkaten hiç uğraşamayacağım randevuyla. Teknik servise gidiyorum

2 gün randevu almayı denedim alamadım

Maltepedeki yetkili servise goturdum

Jack girişinde sorun vardı cızırtılı geliyordu ses

Bir de şarjım %10 olunca kapanıyordu

Değişim cihazı bekleniyor diyor suanda

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Arkadaşlar şu an Zorlu Apple'dayım. Elim boş dönüyorum. Randevu almayı deneyin diyorlar. Bir de şu an ekran çatlaklarına falan bakıyorlar. Pil ilgili sıkıntım vardı benim. Bı tip konular için yetkili servise gidin dediler. Hakkaten hiç uğraşamayacağım randevuyla. Teknik servise gidiyorum

Maltepede nerde yer .

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

quote:

Maltepede nerde yer .

Adres: Bağlarbaşı, Atatürk Cd. No:134, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon: (0216) 458 97 97

Apple ile görüşünce de zaten buraya yönlendiriyor. Benim işyerim buraya yakın olduğu için buraya yonlendırdı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

quote:

Maltepede nerde yer .

Adres: Bağlarbaşı, Atatürk Cd. No:134, 34844 Maltepe/İstanbul

Telefon: (0216) 458 97 97

Apple ile görüşünce de zaten buraya yönlendiriyor. Benim işyerim buraya yakın olduğu için buraya yonlendırdı.

Tamam düşündüğüm yer orayı biliyorum acaba başka biryermi acaba diye merak ettim. Buarada benim işyerinede yakın . Bir ara buluşalım.

• Randevusuz işlem yapmıyorlar bu kesin

Rica minnet dahi etseniz konu hakkında bilgi verirler en fazla yapıcakları iş bu

Randevunuya gidince masalara oturdum sizi bekletiyorlar max 5dk sonrasında temsilciler yanınıza gelip sorun sıkıntıyı öğrendikden sonra gerekli işlemleri gerçekleştiriyorlar baya ilgililer

Randevu ya gidince kesinlikle kimlik ibraz etmenizi istiyorlar , farklı kişi ismi ile randevu alınma durumunda ne yapılır o konuda bilgim yok
  • telefonumun garantisi bitiyor bu hafta içinde randevu lazım olan varsa acil pm teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Hocam burda yalan söyleyecek halim yok. Randevusuz gittim 3-4 kişi sıra vardı. Öyle apple store'un her zamanki yoğunluğu da yoktu açılış saatinde gittiğim için. Bi genius baktı telefona sorunumu anlattım randevusuz bakamayız dedi. Randevu alamıyorum günlerce denedim dedim. Açtım randevu sayfasını bi yandan geniusla tartışıyorum bi yandan randevu sayfasını yeniliyorum. 30 dk falan tartıştık işlemimi yapmadılar. Bir sonraki hafta için de randevu falan da çıkmadı hiç o 30 dk içinde. Apple'a göre randevusuz telefonunuzun servis durumu telefonla konuşup konuşamamanızmış. Telefonumla konuşabildiğimi iddia edip hizmet vermeyeceklerini söylediler. Hatta beğenmiyorsam gidip samsung lg falan almalıymışım. Böyle kokuşmuş bi yapıya sahipler. Bugün de evdeyim sabah 11 den beri randevu sayfasını yeniliyorum hala yok.. saatlerce günlerce randevu almak için uğraşıyoruz. Apple çalışanlarına göre 'randevu almak çok kolaymış'. Şu durumdan haberleri yokmuş gibi davranıyorlar

şimdi bir deneyeyim dedim tek sayfa yenileme ile randevuyu kaptım :)

• Az önce aldım sonunda randevu. Zorludan yakaladım. Akasyaya ne olduya. Eskiden hep akasya full boş olurdu. Zorludan bulunmazdı. Şimdi tersi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.