Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Zorlu'da randevusu olup gidemeyecek olan var ise yardimci olurlarsa cok sevinirim. Simdiden tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akasya'da randevusu olup gidemeyecek olan varsa ben alabilirim.

Teşekkürler.
  • Arkadaslar ürünü alalı 1 gün oldu şarj soketi çalışmıyor telefon kapandı elinde gidemeyeceği randevu varsa verebilirmi ?
  • Merhaba,

IPhone 6 şarj sorunum var, gece yatmadan şarjdan %100de aldığım telefon sabah kalktığımda %60da oluyor.

Zorlu yada akasyada bugün veya yarın randevusu olup gidemeyecek arkadaş bana pmden ulaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 10 Aralık 2016; 11:40:17 >
  • Arkadaşlar telefonumun garantisi bitmek üzere. 3 aydır randevu alamıyorum. Zorlu'da ya da Akasya'da randevusu olup gidemeyecek olan varsa ben alabilirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemmuzunn -- 10 Aralık 2016; 14:22:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala gecerli mi ;)

• Ayın 17 sinde randevum var. Daha erken randevusu olup değişmek isteyen var mı?
  • Randevu alan nasıl alıyor arkadaş anlamıyorum. 3 aydır uğraşıyorum :|

• Elimde 18.12.2016 Cumartesi Günü Saat : 11:45 17:15 Apple Store Akasyada ve 13.12.2016 Saat: 10:15 rezarvasyonlarım Mevcuttur. Mac için alınmıştır fakat kullanılmayı düşünülmüyor. Lütfen irtibata geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan3493 -- 11 Aralık 2016; 21:45:9 >
  • Dün bir tane bulup saati uymadığı icin almadım. Ondan sonda bir daha mümkün değil bulamıyorum. Böyle olursa sürekli, sıkıntı.

• 6s batarya değişimi için randevu arayan sayısı çoğaldığından mıdır nedir, dünden beri belli aralıklarla deniyorum bir randevu alamadım.

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Akasya ya erken bir saatte gidersen size yardımcı oluyorlar ;)

• 13 aralık saat 13.20 randevum var fakat o saatte dersim var randevusu olup takas etmek isteyen varsa pm
  • Telefonumun bataryasi olmus durumda 2 haftadir randevu bulamiyorum. Gidemeyecek olan randevusunu verirse cok memnun olurum.

• erdemmuzunn E kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkürler.

Avrupa yakasında oturuyorum, bu yüzden ilk tercihim zorlu, burada da ctesi yada pazar günü mağaza açılışında gitsek randevusuz yardımcı oluyorlar mı, bilgisi olan var mı arkadaşlar?

• Bu nasıl is yahu, günlerdir telefon elimde, gece gündüz deniyorum fakat olmuyor. Sayfayi yenilemekten gına geldi artık.
    Gereksiz randevu alan çok var sanırım. Bizler de böyle mağdur oluyoruz.

• yakın tarihlerde gidemeyecek olan varsa bende taliibim herhangi bi randevuya 6s pil değişimi için :)
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de mevcut. Denemediğim saat kalmadı desem yeridir.
    Telefon su gibi pil yiyor. Günde 4-5 kere sarj ediyorum bu aralar.
    Pazar günü sabah bir tanıdığım randevusuz gitmiş ilgilenmemişler. O yüzden randevu almadık diye onların ağız kokusunu çekmek istemiyorum.
  • Ayın 17'sinde 1 günlüğüne İstanbul'a geliyorum. 17'sinde randevusu olup da vermek isteyen var mı?

• Bilgi.

19una zorlu
    20sine akasya için randevu var elimde fazladan

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.