Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.681
Cevap
145
Favori
208.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç fark etmez. İlginiz için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar randevu alamiyorsaniz, sabah gidiyorsunuz erkenden 10 da aciliyo zorlu center kapidan giriyorsunuz apple daki sirayi goreceksniz o siraya giriyorsunuz isinizi hallediyosunuz. Randevusuz da oluyor, ama akasyada durum ayni degil hem dandevusuz almiyorlar hemde zorludaki gibi ilgilenip iyi hizmet vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilbars95

29 ocak cuma günü, hem gün içi (saat 12:00 civari) hemde aksam (saat 20:00 civari) var. Birini verebilirim. Fark eder mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Orijinalden alıntı: ilbars95

29 ocak cuma günü, hem gün içi (saat 12:00 civari) hemde aksam (saat 20:00 civari) var. Birini verebilirim. Fark eder mi?
    zorludaysa akşam 20.00 olan randevuya talibim
  • 25-31 ocak arası zorlu'da randevusu olup gitmeyen hocam var ise talibim. Eski bir üyeyim, çok ihtiyacım var, garantim bitecek.
  • 1 haftadır her saat başı almaya çalıştım alamadım . telefon kapalı kullanamıyorum. yardım edebilcek birisi var mı
  • Merhabalar
    Ben randevu almaya çalışıyorum 1 1.5 haftadır ama başaramadım.
    en sonunda buradaki yazılara bakıp cuma akşamı randevusuz gidip sıraya girdim ilk sıradaydım. ama baktı söyledim sıkıntıları. şuanda çözümleyemem randevu almalısınız dedi o kadar yolu bidaha geri geldim.
    Zorluda akşam saati randevusu olan varmı gün farketmez.. telefon daha yeni 1,5 aylık telefon yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım.
    iyi forumlar
  • Arkadaşlar meraba. Telefonum 5 aylık Iphone 6. Dengesiz bir şekilde şarj azalmaları var. %54 ten % 46 ya falan direk düşüyo. %100 olduğunda şarjdan çekiyorum kapatıp şarja tekrar takıyorum kendisi açıldığında %97 gösteriyor dolmaya devam ediyor. KVK ya gönderdim PİL KALİBRASYONU yaparak geri gönderdiler sorun hala devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan bir çözüm bulan veya telefonunu zorludan ve akasyadan değiştiren var mı?
  • beyler 30 ocağa kadar randevu lazım kaç haftadır almadım .. dün sbahladım yani bugüün yok yine yok. biriniz 30 ocağa kadar olan randevunuzu verin nolur ya. ne dilerseniz dileyin. arıyorum anlatıyorum durumu telefonda bizde sizle ynı sistemi kullanıyoruz diyip duruyolar. nolur yardımcı olun akasya zorlu farketmez saatte farketmez her yere her satte giderim .lütfen yardım edin
  • Tekrar merhaba 31 ocak pazar akşamı için randevu alabildim biraz önce ama bugün komple müsaitim bugün randevu alıp takas edecek olursa her saat müsaitim şuandan itibaren

• 16:50 için bi randevu vardı 31 ocakta şimdi zorluda ama alamadım 3 4 kere hata verdi en sonunda başkası aldı galiba kayboldu randevu onu alsaydım verirdim burdan birine ama kısmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KadirTopal -- 24 Ocak 2016; 16:55:30 >
  • çok acil çözülmesi gereken bir problem için yeri fark etmeksizin bir randevuya ihtiyacım var.

gönderebilecek olan arkadaşlara çok teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirTopal

Tekrar merhaba 31 ocak pazar akşamı için randevu alabildim biraz önce ama bugün komple müsaitim bugün randevu alıp takas edecek olursa her saat müsaitim şuandan itibaren

.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

quote:

Orijinalden alıntı: Glchna

Eğer gidemezsem veririm tabi

Teşekkür ederim.Haber etmenizi bekliyorum.

Hocam bir gelişme var mı?Hala randevu alamıyorumda
  • Arkadaşlar üç gündür randevu alamıyorum, hangi saatlerde almam gerekiyor her gece 12 de deniyorum alamıyorum. Telefonumdaki arıza nedeniyle gitmem gerekiyor yardım edebilecek birileri var mı acaba ?
  • arkadaslar cok acıl zorlu center randevu lazım verebılecek varsa cok makbule gecer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizde de bu ekranmı çıkıyor ?
  • 1 Şubat'a randevu açık şu anda.
  • 1 şubat akşam 19:30'a randevu aldım lazım olan varsa verebilirim benim ihtiyacım yok
  • Arkadaşlar iPhone 5s garantisi bitik olan telefonu apple Store a götürsem dokunmatik problemi ile alakalı ne çıkar acaba?

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.