Şimdi Ara

★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.682
Cevap
145
Favori
208.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden sistemde saat 00.03 gibi açılıyordu randevular. Şimdi site değişmiş ne zaman açılıyor?
  • Lars Ulrich kullanıcısına yanıt
    Rica ederim cozdum sıkıntını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Randevu alamayanlar besiktastaki kvkya gidebilirler, benim sorunum "yeni telefon" olarak sonuclandi.

Sabah 9-11 arasi bos oluyor daha farkli bir zaman araliginda hic gitmedim ama yinede o kadar doldugunu tahmim etmiyorum, tek bir kotu yani var oda aninda sonuclanmiyor, maximum 2 is gunu veriliyor. Ben telefonu sabah teslim ettim ayni gun icerisinde islemler tamamlandi gelip alabilirsiniz mesaji gonderdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 22 Ocak 2016; 0:36:31 >
  • arkadaslar acıl zorlu centera randevu lazım telefon tuzla buz lütfen acil randevu lazım öm atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimondd -- 22 Ocak 2016; 0:45:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fazladan akasya yada zorlu randevusu olan arkadaş varmı? paylaşırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Glchna

Eğer gidemezsem veririm tabi

Teşekkür ederim.Haber etmenizi bekliyorum.
  • Ben Mac için randevu aldım iphonumu gotursem sıkıntı olurmu 29 ocak
  • 29 ocak öğlene zorludan randevu alabildim fakat yarın veya pazara randevusu olup gidemeyecek varsa değişebilirim.
  • kardeşlerim lütfen randevu verebilirmisin gerçekten zor durumdayım telefonum ıyıce bozulma durumunda
  • kardeşlerim lütfen randevu verebilirmisin gerçekten zor durumdayım telefonum ıyıce bozulma durumunda
    tüm gün dua ederim size lütfen yardım edin kardeşlerim
  • Ben Haftaya Cuma 16:10 için randevu aldım, cumartesi-pazar ile takas etmek isteyenle takas edebilirim. Zorlu center.
  • Akasya'dan veya Zorlu'dan randevusu olup da kullanmayacak arkadaş varsa iletişime geçebilir mi? Telefonumun ekranı paramparça oldu duvara fırlattım. Baktıkça üzülüyorum beni daha fazla üzmeyin

İletişime geçerseniz çok makbule geçer arkadaşlar. Takas yapamam çünkü randevu alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaishadaNepulada -- 22 Ocak 2016; 18:05:46 >
  • Ekran kirik, darbe almis cihazlar icin dun akasyada sahit oldum ekran degisiminde garanti vermiyolar calismama riski var diyo degisiriz diyo parayi aliriz diyo ama onerimiz 1300 lira verip yenisiyle degistirmeniz diyo.Ekran icin gidecek arkadaslara duyurulur.

• zorlu center için randevusu olan varsa benimle paylaşabilirmi ?
  • ARKADAŞLAR BANA DA AKASYA 'DAN RANDEVU LAZIM. YARIN AÇILIR AÇILMAZ GİTSEM ALIP İŞİMİ GÖRÜRLERMİ ACABA ?
  • DENIZHAN D kullanıcısına yanıt
    Akasya acilista almiyo, ama zorluda sabah acilis saatinde baya bi sira oluyo hizli bi sekilde aliyolar problem ciddi ise yani telefon kullanilmicak durumda ise(ekran kirik, acilmiyo gibi) kesinlikle yardimci oluyolar gun icinde..

• Arkadaşalr şuan randevu açık. 30/01/2016 için randevu veriyor. Bilginize

• Arkadaşlar merhaba öğrenciyim ailemin yanına gidicem telefonum arızalı 1 aydan beri randevu alamıyorum eğer önümüz hafta sonuna kadar randevu alıp gidemeyecek olan arkadaş varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler .
  • Merhabalar, engelli bir abimin telefonuyla ben ilgileneceğim. Telefonu düşürmüş ve ekranı çatlak. Ne zaman girdiysem randevu alamadım, hayrına verebilecek olan varsa çok mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilbars95

Merhabalar, engelli bir abimin telefonuyla ben ilgileneceğim. Telefonu düşürmüş ve ekranı çatlak. Ne zaman girdiysem randevu alamadım, hayrına verebilecek olan varsa çok mutlu olurum.

Zorlu veya akasya fark eder mi? Randevu şuan yok, olur da denk gelirsem ona göre alayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.