Şimdi Ara

Apple sanırım sabrımı test ediyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 7 Plus cihazımdaki Şebeke sorunları ve arka tarafındaki boya atmaları sebebi ile 16.01.2018 tarihinde servise gönderdim.
    Şebeke sorunu tespit edildiğinden dolayı cihazın değişim kararı çıktı.

Bugün sabah saatlerinde kargo ile elime ulaştı, paketi açıp jelatini çıkardığımda sonuç hüsran.

Yepyeni cihazın arka tarafında boya hatası vardı. Aşağıya fotoğrafları koyacağım fakat elimdeki yedek telefonla pek düzgün çekemedim. Yine de size örnek olması açısından koyuyorum.

Cihazı hemen kargo ile geri gönderdim ve telefonla servisi aradım. Bana dedikleri "Boya atması kullanıcı hatasıdır Apple bunu kabul etmiyor, siz yine de gönderin Apple ile görüşürüz."

Ne diyeyim ki. Bir türlü adam akıllı kullanamadım cihazımı.

• Tüketici mahkemeye başvurmalisin izah etmeyi her gün aramayi deniyebilirsin bu değişim cihazlari sifir olduguna inanmiyorum gecmiş olsun böyle durumlarda kargoyu teslim almadan cihazi incelemek gerekli tekrar gecmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 6s im boya atmaya başladı bir noktayla başladı 100 lerce oldu baska sebebten dolyı değişti ondanda boya atöası başladı 1 taneydi 3 oldu benim hatammış en sonunda gidicem bağışlıcam apple telefonumu 1 ay izlesinler bakalım kendi kendinemi soyuluyor yoksa benim yüzümdenmi

• Merhaba. Cihaz değiştide yeni gelen cihazdamı boya sorunu var? Yani sizin verdiğiniz değil değil mi? Öyleyse haklısınız tabiki nasıl boya atması olan telefon yollarlar.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Evet yeni gelen Swap cihaz bu şekilde cıktı.
  • canerix3363 C kullanıcısına yanıt
    Anladım, can sıkıcı durum maalesef. Umarım değiştirirler.
  • Benimde 4kez swapladığım se vardı. Sıfır diye yolladıkları cihazlar;

1.si gps arızalı

2.si ekran kasa açıklığı içindeki devreler görünecek kadar

3. Elma logusu çizikler içinde

4. Ölü piksel (dayanamayıp sattım telefonu)

Sıfır telefon diye bizi yiyorlar. Yada hiç test etmeden merdiven altı mantığıyla toplama cihaz yapıyorlar swapları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abboww -- 27 Ocak 2018; 0:11:13 >
  • yalnız apple anlasığım kadar size bir şey dememiş ki aracı servis demiş. apple bence gene değişir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.