Şimdi Ara

Apple resmen duyurdu: İşte iPhone 12 tanıtım tarihi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
14.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Note 8 kullanıyorum ve ilk defa iPhone kullanmak istiyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum tanıtımı. Türkiye fiyatları oldukça pahalı olacak ama belki SE veya 11 modellerinde birazda olsun indirim olabilir.

• Nusret Vol2 fldgfdgd

• En az 10bin liraya gelir iPhone

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Etkinliği izlerken ekrana ekmek banarız artık.

• Vay be forumda telefona 15.000 bin tl verecek ne kadar çok çulsuz varmış. Almanya gerçekten bu olayı kıskanıyor

• apolyonn A kullanıcısına yanıt
    10 bin olsa öp başına köy.

• Yav kardeşim siz anlamıyor musunuz? Apple için kapasite önemli değil! Çünkü içinde ki A14 işlemci verimlilik olarak piyasada ki tüm Android’leri ezer geçer. Verimli bir işlemciyle 1800 mah batarya bile iyi gider. Üstüne üstlük Apple yazılımla da işi oturtuyor. Devir değişti artık ne kadar verimli bir işlemci o kadar az batarya kapasitesi. İPhone XS’den sonra o çok pil gidiyor efsanesi bitti çürüdü. Ama şu da var. Apple pili ilerde yazılım yoluyla mahvedebilir hatta mahveder bunu yapıyor yapmıyor değil öyle de çakal bir firma (yenisini aldırma politikası işte ne yaparsın.)

• O toplantıda aaa uuuu diyen kendi çalışanlarından başka heyecanla bekleyen var mı acaba?

• 12 pro max hesaplarima gore 14.500 lira civarina gelecek. Degmez, 11 pro maxle devam.

• pil kapasiteleri çöp.

• Alacak olanlara hayirli olsun iphone xs max ile devam yola :) ama apple etkinligi izlemek gercekten en keyif aldigim seylerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusozbekx1

iphone 12 alacağınıza iphone se 2 alın büyük ihtimal iphone se 3 yakında çıkar

se 2 tasarım olarak iphone 7 mini gibi o tür tasarımlar benim için değersizdir iphone 12de tam olarak istediğim şekilde geliyor gibi tam ekran ve iphone se kasasında sadece kasası biraz büyük olacak iphone 12 varken niye se 2 alsın millet se 3 te gelmeyecek uzun süre

• isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    5 bin tl telefon ve hızlı yani ve minik benim için mükemmel bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Vay be forumda telefona 15.000 bin tl verecek ne kadar çok çulsuz varmış. Almanya gerçekten bu olayı kıskanıyor

aynen ya bir telefona 3bini anlarım hadi 4ü zorlayalim arkadaş 10 12 15 bin tl fiyatlara telefon mu alınır bir düştü mü bir kırıldı mı ekranı 15 bin tllik telefon çöp oluyor almayın arkadaşlar zengin çok anlaşılan forumda almayın telefon kaçmıyor belki ucuzlar öyle alırsınız hani 15 binden 14 bine düşer felan hahaha kimse kızmasın ama kendini zengin sanan bir tayfa var asgari ücretle veya bir tık üst maaşıyla kendini zengin sanan tayfanın 10 15 bin tlye telefon verilmesi enayiliktir. ha dolar kazancınız vardır tl değildir o zaman ayrı mesele 500/1000 tl alır gibi alırsınız ama tl ile geçiniyorsanız büyük enayiliktir. sosyal ağlar veya mesajlaşma için bu fiyatları vermek aklı başında bir insanın yapacağı iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyancı2 -- 8 Eylül 2020; 23:20:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusozbekx1

5 bin tl telefon ve hızlı yani ve minik benim için mükemmel bir telefon

5 bin tl bile korkunç bir rakam ya telefon için bende tek elle kullanmaya uygun telefonları seviyorum ama 5,4 inç olanda fena değil şimdi tam bilmiyorum se 2 ile ip.12 5,4 inçlik olan ile arasında ki fark nedir fiyat dışında :=)

• isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    ucuz olması ;D onun dışında basit sade bi tasarım kamera da gıcır gıcır işlemci a13 yani bu kadar fiyat performans ürünü

• quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Bataryayı neden halen bu düzeylerde yapıyorlar anlamıyorum. İsteseler çok daha yüksek kapasiteli bir batarya yapabilirler ama yapmıyorlar garip.

Çok basit anlatıyım. Önemli olan telefonun 1, en kötü 2 sene içerisinde batarya performansında bariz azalma yüzünden kullanıcıların yeni model almasını sağlamak. Zaten bu küçük bataryalar ilk 1 sene 1 günü çıkarabilecek seviyede ayarlanıyor. Apple hem hızlı şarjı kutuya koymayarak çok iyi de para kırıyor bu işlerden.

• Telefon yapmışlarda batarya koymayı unutmuşlar.

• ben aşırı yüksek fiyat beklemiyorum tamam 7-8 bin olmayacak ama unutmayın apple rakiplerini yok etmek için iphone 11 i 7299 dan çıkardı aslında f/p olarak çıktı bir çok kişi de şaşırdı... pro modellere lafım yok 10 küsür milyarlar kesin ancak 5.4 ve iphone 12 plus olacak modeller asıl apple silahı olacak bence... hele ki 5.4 olanı böyle iyi bi fayattan çıkarırlarsa bayağı satar.. ben de 12 plus olanı bekliyorum ha olur da yanılırsam iphone 11 pro alırım fiyatlar esnerse

• büyültülmüş 'gelmiş geçmiş en iyi en süper külade ötesi muhteşem fena iPhone' fontu.

'devrim niteliğinde yenilik' diye hangi saçma ayarı ya da başka birşeyi ana ekrana taşıdıklarını gösterecekleri birkaç osuruktan yenilik.

bolca AI kelimesinin kullanıldığı bıdı bıdılar.

...

klasik fanboylarla tatmin event'ı tadında çok ta birşeyin değişmeyeceğini gösterecekleri bir sunum \ ürün olacak

not: iphone 2016 SE kullanan biri olarak kullanmaktan memnun muyum ? evet. Yazılım'a para verdiğimiz ve stabil olan bir üründen memnuniyetimizden söz etmemiz burda asıl olan, fakat bu onların saçma sapan şeyleri abartması \ ve yine abartacak olması gerçeğini değiştirmiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.