Şimdi Ara

Apple resmen duyurdu: İşte iPhone 12 tanıtım tarihi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
14.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Osiris34

Benim zerre umrumda değil de isterse nokia kullansın. Sizin gibi başkalarını kıskanarak hayatlarını geçirenlere acıyorum.

Laf atan sensin, kıskanıyor diyen sensin. Ben neyi kıskanıcam? İyi misin sen ? Neyse biz çatır çatır alacagız çıktıgı gibi yine, siz de çenenizi yormaya devam edin forum köşelerinde. Acıyormuş bana. Emin ol biz de bu telefonu parası yetmeyip de alamadıgı için forum köşelerinde millete sataşanlara acıyoruz. Pelinsu selam söylüyor bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 10 Eylül 2020; 18:47:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Aynen hocam sorma ya baksana 5 sayfadır amerikayla burayı kıyaslıyor takıntılı bi şahıs

Yav bu kadar yazıcağına gidip alsın bi tane iPhone sussun valla ben alıcam hediyem olsun

Hocam bu tür insanlar aşırı kıskanç olurlar. O yüzden bu telefonu alabilenleri gördükçe içi içini yer.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

iPhone u sevmeyebilirsin kullanmayabilirsin veya belki maddi olarak alamıyosundur bunlar okay

Ama almayıp veya alamayıp Apple forumlarına girip sayfalarca yazı yazmak ÇOK CİDDDİ psikolojik bi sıkıntı bence

Androidi sevmiyorum kullanmıyorum ama gidipte forumlarına hehe siz salaksınız enayisiniz dandik bu sistem demiyorum demiyoruz da hiçbirimiz ama onlar her apple haberinde var .. Çok tuhaf

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

iPhone u sevmeyebilirsin kullanmayabilirsin veya belki maddi olarak alamıyosundur bunlar okay

Ama almayıp veya alamayıp Apple forumlarına girip sayfalarca yazı yazmak ÇOK CİDDDİ psikolojik bi sıkıntı bence

Androidi sevmiyorum kullanmıyorum ama gidipte forumlarına hehe siz salaksınız enayisiniz dandik bu sistem demiyorum demiyoruz da hiçbirimiz ama onlar her apple haberinde var .. Çok tuhaf

En sevmedigim tipler de bunlar işte. iPhone alanlara zuhahah android varken o kadar para verilirmi tüh sizi enayiler tüh sizi mallar diye hakaret eden tayfa. Bıktırdı yani artık her iPhone haberinin altında aynı yorumlar. Benim için bence android aşırı dandik bunu da belirtirim ama alana asla hakaret etmem. Parası ona yetmiştir onu almıştır sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

En sevmedigim tipler de bunlar işte. iPhone alanlara zuhahah android varken o kadar para verilirmi tüh sizi enayiler tüh sizi mallar diye hakaret eden tayfa. Bıktırdı yani artık her iPhone haberinin altında aynı yorumlar. Benim için bence android aşırı dandik bunu da belirtirim ama alana asla hakaret etmem. Parası ona yetmiştir onu almıştır sonuçta.

Alıntıları Göster

kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş misali diyorum.

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Ya bırak kardeşim kime laf atmışım? Sen neden alınıyorsun üstüne yarası olan gocunur. Elemanin teki çocuk çocuk yorum atmış ben de ona cevap olarak çocuk gibi yorum yapma demişim. İphonela samsungla nokiayla ericssonla ilgisi yok olayın. Blok bu arada, senin de o çocuktan farkın yok. Laf anlamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 10 Eylül 2020; 20:17:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaş şu konuya gelenlerin geneli "tu kaka android, iphone kral" kafasında. Neyin kafasını yaşıyorsunuz çocuk gibi yorum yazıyorsunuz ya gerçekten çocuk yaştasınız da beyin yaşınız düşük. Sene olacak 2021 hâlâ aynı geyik.

Ben not alıyorum samsung note fe kullanıyorum. Var mı spen alternatifi cebe sığan bir iphone? Şu an bu arkadaşlar mavi ekran verdi.

İnsanları bir salın, kim ne istiyorsa alıp kullanır. Sen burada yorum yazdın diye iphone/android/symbian/java alacak adam fikir değiştirmez.

İos android her iki sistemin de kendine göre +,- yönleri var. Sen iphone kullanıyorsun diye android kullanan adamı aşağılayamazsın. Bu hakkı kendinde görüyorsan ahmaksin. Bu kafada biriysen yaz ki bilelim. Bloklar geçerim eğitmeye çalışmam.

Ne çok iphone fanboyu varmış şu forumda yahu. Paralı eleman tutsa böyle reklamını yaptıramaz apple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osiris34 -- 10 Eylül 2020; 20:26:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dandios, dandroid yazan ergenler konuda bloklansın lütfen. Babalarının şirketi gibi savunuyorlar resmen. Bazı insanlar özgürlüğü sever android kullanır, bazısı kısıtlamayı göze alır ve güvenliği önemser... Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın yok parası yetmeyen iphone alamayıp ağlıyormuş, yok android çöpmüş. Android telefonlarda artık iphone fiyatlarıyla neredeyse aynı fiyatla çıkıyor. Bırakın artık şu cep telefonu üzerinden zengin fakir ayrımı yapmayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 en az 8500 TL olur. Böyle ekonomik sıkıntılı bir dönemde bu parayı vermek ne kadar doğru bilemiyorum.

• 2700 mah nedir 😂😂😂

• Apple çok zarif ve priz kenarlarında konumlanacak yeni telefonunu tanıtacakmış. 2227mAh. :D Seneye 2027 mAh bu batarya, 2 sene sonra da kullanma zaten kullanamazsın. Bir de araç içinde sıcağa maruz kalırsa pert. Çok mükemmel harika retina ekranların ışığını en kısığa getirmeyen de ne biliyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Ne yazıkki 15 eylül'de olacak olan tanıtım iPhone 12 tanıtımı olmayacak arkadaşlar. Güvenilir 5G bileşen tedarik zincirlerinden sızan bilgiye göre yeni iPhone'lar ekimde cikacak

@scanh

Haydaaaa sattım ben iPhone 11 Pro Max'i :D

• Apple'da samsung gibi olma yolunda ilerliyor 4 tane telefon mu çıkacak gerçekten bu yıl

• Evet öyleymiş. 12 serisi ekim de tanıtılıp önsiparişe verilecek. Pro serisi kasım ayında. Türkiyeye aralıkta falan gelir en iyi ihtimalle.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt

Deme :/

• gene 60 hz ekran heralde 11 den bir farkı yok alınmaz

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt

Hocam google pay destekleyen Türkiye'de satılan akıllı saat göremedim. Ürün özelliklerine baktığımda çoğu cihazda var olduğu belirtilmemiş. Sizin bildiğiniz bir marka var mı?

• scanh kullanıcısına yanıt

4 ay androidle napacaksın sen be baskanim.. ekim sonu tanitilacak aralık ortası gibi bizde olur.. peh

Apple resmen duyurdu: İşte iPhone 12 tanıtım tarihi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

4 ay androidle napacaksın sen be baskanim.. ekim sonu tanitilacak aralık ortası gibi bizde olur.. peh

SE 2 mi alsam diyorum idareten

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.