Şimdi Ara

Apple resmen duyurdu: İşte iPhone 12 tanıtım tarihi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
2
Favori
14.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi iPhone 6 ayda bir tanıtılmış. Her yılın eylül ayı tanıtılır iPhonelar. Çöp olması kısmına da bi' . 5-6 yıllık 6S Plus hâlâ bugünkü birçok dandroide taş çıkartır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • besttrr kullanıcısına yanıt
    Şekerbank'ta tanıdıklarım var isterseniz yardımcı olabilirler :)

https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/konut-kredisi/30yilvadelikonutkredisi

Şimdi de bundan faydalanan kişi sayısını mı geçtiniz

30 senelik kredi seçiminden hiç bahsetmiyorum mazallah yerin dibine girersiniz 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 9 Eylül 2020; 19:23:31 >

Ya hocam çok boş yapıyosun kusra bakmada iphone 5s 7 yıllık telefon hala kasmadan kullanılıyor 2013de çıkan hangi telefon kullanılıyor ?

Boş boş konuşuyosun yok amerikadaki fiyatıyla uçurum varmış .. Bak bakalım amerikadaki fiyatıyla uçurum olmayan çikolata bile yok ..

Araba konusunda saçmalamışsın maaşının kat kat fazlasına araba alıyosun hemde yurt dışındakiyle UÇURUM olarak yok ötvsi az olanı alıyorum diye savunma mı olur .. Zaten şuanki üst seviye androidler iphonedan pahalı git onların konusuna da yaz böyle onlar bizden fazla veriyor

Siz takmışsınız bence iphone a alın bi tane de rahatlayın    iyi günler

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Muhtemelen eski bir urun bu ve dovizle kredi alinabilen zamanlarda cikarilmis. Zaten detaylara baktiginizda 10yila kadar konut kredileri diye yazmislar sayfalarina. 30 yila kadar yazdiklarinin detayina giriyosun 2.15 faiz yaziyor, ahahahaa. 2.15 halkbank 0.99 la kredi verirken, 2 ay onceye kadar 0.79 la krediler verilerken kim gidip 2.15 ile kredi ceker, laf olsun diye konmus bi urun muhtemelen gidip sorasaniz haberi bile yoktur bireysel bankaci temsilcilerinin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt

Ya iphone 5s kullaniyorum diyen adama cevap bile yazmaya tenezzul etmicem. Devam et.

• Ahaha bu kadar mesaj atıp herkese laf yetiştirip karışcağınıza alın bi iphone da rahatlayın

Kedi ciğeri ağzına alasıya kadar cık cık dermiş :)

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Iste zeka problemi var derken kastettigim sizin gibi arkadaslardim cikolatanin bile kat kat farki var yazmis. Turkiyede cikolata amerikadan kat kat ucuz bi kere onu ogren hatta amerikan cikolotasi olan snickers, twix, mars gibi cikolatalar bile turkiyede daha ucuz. Simdi 5 iq'ya sahip arkadaslar gibi bana birim hesabi yapmazsin umarim, bu birim dacmalaigini defalarca acikladim bu forumda.

Araba konusunda net bir sekilde verilerle ortaya koydum. Akilli davranirsan amerikaya gore sadece %20 30 daha pahali olan araba alma sansin var.

Maas hesabi zaten sabittir, burafa iphone iki kat pahaliyken, araba 1.3 kat pahali demisim ev ise 5-6 kat daha ucuz demisim. Basit matematik bu, amerikayi yeniden kesfetmiyoruz, rakamlarla konusuyorum. Hadi sen 5s inden yaz simdi cevabini, gerci biraz zor yazarsin o kucuck ekranda. Bu arada ben esime istedigi icin iphone xr da almis bi adamim aktif olarak da ipad air3 kullaniyorum ve apple cihazlarini cok basarili buluyorum. Ben turkiyede iphone almanin sscmaligina deginiyorum ozelliklede alt gelir ve orta gelir gurubu için.

Sonuç olarak var mı yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hangi iPhone 6 ayda bir tanıtılmış. Her yılın eylül ayı tanıtılır iPhonelar. Çöp olması kısmına da bi' . 5-6 yıllık 6S Plus hâlâ bugünkü birçok dandroide taş çıkartır.

arkadas uzayda yaşıyor galiba

iphonenun eski modellerinin bilerek yavaşlatıldıgı bile itiraf edilmişken

• Turkuaz Prusa kullanıcısına yanıt

11 Pro’nun yaninda 6 Plus kullanıyorum. Pili %82 ve cihaza dokunulmamis bugune kadar. İster inanın, ister inanmayın donanımı hala çok güçlü ve yeterli. Pili, hızı, uygulama açma aşamaları hatasız. Yorumumdan sonra 6 Plus hangi yıla aitti, bakarsınız:)

Apple elektroniklerinin dayanım gücü tartışmaya kapalı bir konudur. Uzunca süredir bu cihazlarla ilgileniyorum

• iphone tanıtılmayacak o zamanda diğer ürünler tanıtılacak diye biliyorum

Yazık kafana 😂😂

• iDoctor kullanıcısına yanıt

Bir seyin varolmasi onun bisi ifade ettigi anlamina gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

11 Pro’nun yaninda 6 Plus kullanıyorum. Pili %82 ve cihaza dokunulmamis bugune kadar. İster inanın, ister inanmayın donanımı hala çok güçlü ve yeterli. Pili, hızı, uygulama açma aşamaları hatasız. Yorumumdan sonra 6 Plus hangi yıla aitti, bakarsınız:)

Apple elektroniklerinin dayanım gücü tartışmaya kapalı bir konudur. Uzunca süredir bu cihazlarla ilgileniyorum

iphone 6s plus'a 2 ay (çıktığına yakın almıştım.), iphone 11'e 6 ay dayanabildim (yine çıktığına yakın almıştım), insanın beklentileri düşükse 3310'la da mutlu olur.

size tavsiyem 6.9" lik sıfır çerçeveli, snapdragonlu ve optimize bi android kullanan kişi bu telefonların yüzüne bile tükürmez.

örn; note 20 ultra snapdragon 865 versiyonlu olanı mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 9 Eylül 2020; 22:55:57 >

Varlığın kendisi bir ifadedir zaten. Onun hakkında düşündükleriniz onu düşündürten şey ifadedir.

felsefe gecem tuttu😄

• Sen pek felsefeye bulasma hocam keza olmamış

varlığın aciklamasini yapmak icin yanlis yerdeyiz. attiğiniz yorum gerçekçi gelmedi. O yüzden bu yorumu yaptım.

• İlk kez bir iPhone`a geçeceğim. Tanıtılsın da 11 mi 12 mi karar verelim artık.

9 ay önce aldığım Xiaomi ve 14 aydır kullandığım Samsung telefon kasmaktan kullanılamaz duruma geldi neredeyse. Özellikle Xiaomi. Snapdragon`lı modeli kullanmama rağmen. Telefon ayrıca bug yuvası. Google Chrome vs. kullanınca donup kalıyor, 2-3 kere çık gir yapınca ancak düzeliyor, ekran yamuk kalıyor kilitleyip açıyorum, ses açma kapama çubuğu ekranda kalıyor telefonu yeniden başlatıyorum, bazen sesi açmıyor/kısmıyor yine yeniden başlatıyorum. Daha sayılacak çok fazla hatası var.

Android yine kullanılır ama Xiaomi kesinlikle alınmaz, tecrübe etmiş oldum.

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

O bahsettiğiniz cihaz 12-13 bin tl hocam zaten

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.