Şimdi Ara

Apple Pil servisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

11.4.1 sürümüm. Eğer güncellemezsek yazılım donanımı tanımaz falan dediler. Bende yalandan bişey uydurdum şöyle olur böyle olur diye. Bakalım yarın veya öbür gün teslim etmeyi düşünüyorum. Batarya sağlığım yüzde 86 acaba teslim etmesem mi diye düşünüyorum ama garantim 10 gün sonra bitiyor en azından bedavaya değişmiş olur.
    Hangi servis hocam görüştüğünüz ?

Bedavaya değiştereyim derken güncelleyip çöp etmesinler telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Kvk ya vericem ben. Valla özellikle söyledim güncellerseniz şöyle sorunlarım olucak falan diye. Zaten yedek telefonumda bozulmuş nasıl yapıcam bilmiyorum hala veremedim garantiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Kvk ya vericem ben. Valla özellikle söyledim güncellerseniz şöyle sorunlarım olucak falan diye. Zaten yedek telefonumda bozulmuş nasıl yapıcam bilmiyorum hala veremedim garantiye.
    Hocam yok mu apple a verme şansınız
    Pupa kvk hepsi kan emici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 6 Kasım 2018; 16:49:1 >
  • 129 lira idi..219 lira yaptılar.

En son gelen indirim ile 199 lira şimdi.Aralık ayının son haftasında gidip pil değişimi yapacağım.Artık telefonu 4-5 yıl değiştirmem herhalde.
  • Akasya’dan randevuyu aldım pil değişimini aynı gün yaparlar mı randevum saat 2 civarları

• Pil seviyem %76 olmuş. Pil resmen su gibi bitiyor. iPhone 6s Plus

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

129 lira idi..219 lira yaptılar.

En son gelen indirim ile 199 lira şimdi.Aralık ayının son haftasında gidip pil değişimi yapacağım.Artık telefonu 4-5 yıl değiştirmem herhalde.
    Hocam ben de aynısını hesaplıyorum ama son sürüme güncellenirse cihaz yavaş yavaş çöp olacak zaten. Şıkır şıkır kasıyor son sürüm 6 da

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    Hocam izmirde yaşıyorum ne yapayım ki. Vericek düzgün yer yok maalesef.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Ben egemek’e vermeyi düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada fiyat inrdirime girip 199 olmuş haberiniz olsun arkadaşlar

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Egemek kesin güncellerim dedi ama bana. Birde çok beğenmiyorum onu. Ya kvk ya yada başarıya vericem telefonu.

• Pil değişiminde verilen bataryalar tamamen yeni değil mi ? Hani telefon yenilediklerinde verdikleri telefon gibi değil ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Pil değişiminde verilen bataryalar tamamen yeni değil mi ? Hani telefon yenilediklerinde verdikleri telefon gibi değil ?
    Tabiiki kullanılmış batarya takacak halleri yok

• akasya ile zorludan randevu almak tam kanserlik istanbulda baska onerebilecek yer var mi ? Ayni gun icerisinde yapabilecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

akasya ile zorludan randevu almak tam kanserlik istanbulda baska onerebilecek yer var mi ? Ayni gun icerisinde yapabilecek ?
    Zor da olsa şaşmayın derim.

• İstanbul'da aynı gün içerisinde orjinal batarya değişimi yapan yer varsa, iPhone 5S cihazımın bataryasını değiştireceğim. Bilen var mı arkadaşlar? Çünkü günübirlik geleceğim.
  • TedMosby kullanıcısına yanıt
    nasil alabildin hocam ya tam kanserlik dort gundur 7/24 dakika dakika saniye saniye bakiyorum yok alamadim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bilginiz olsun akasya ve zorludan 6 ocaga kadar randevusuz islem yaptirabiliyorsunuz. Bugun gittim gun icine bir saat sonraya randevu verdiler 40 dakika sonra da cihazi teslim aldim iphone se pil degisimi icin 199 tl odedim.

• DarkGathering kullanıcısına yanıt
    Hocam dosya kaybı yaşadınız mı, cihazınız güncellenmiş mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.