Şimdi Ara

Apple orijinal kılıf arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'in sitesinde fiyatlar 139'a kadar uçmuş. Daha ucuza önerebileceğiniz site mevcut mudur?

• Targus kılıfları çok sağlam ve kullanışlı oluyor,şiddetle tavsiye ederim
    Google'den bak,çok güzel ve farklı modelleri var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şikayet var hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

Çok şikayet var hocam

neye hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

quote:

Çok şikayet var hocam

neye hocam

Silikonları şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyorum.Mavisini kullandım.kaba bir hissi var.Ama kaliteli.Telefonu koruduğu yok alt bildiğiniz açık.kaba bir kılıf kullanığ telefonu korumamış olacaksınız.Sadece şık,ama ondan 10 kat daha şık kılıflar piyasada mevcut.Hem de çok daha ucuza.
    Derisini ise 5s'te kullandım bej olanı.Eskiyor.Eskimesi benim hoşuma gitti giden var gitmeyen var.Tek sorun,(5s çıkar çıkmaz aldım kılıfla ilk günden son güne aynı kılıfı kullandım kasım-aralık gibi 6 plus aldım) kılıf çok eskiyince zayıf noktalar (kulaklık girişi vs.) yırtılmasıydı gerçi o da 6 serisi kılıflarda çözüldü çünkü zayıf noktalar kaldırıldı.Deri olanı kaliteli ama yine korumuyor.Bir kılıfa da 180 verilir mi bilemiyorum.

Kısaca,gereksiz.
    Speck,laut ve diğer bir sürü kaliteli markanın güzel kılıfları var onlara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

quote:

Çok şikayet var hocam

neye hocam

Silikonları şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyorum.Mavisini kullandım.kaba bir hissi var.Ama kaliteli.Telefonu koruduğu yok alt bildiğiniz açık.kaba bir kılıf kullanığ telefonu korumamış olacaksınız.Sadece şık,ama ondan 10 kat daha şık kılıflar piyasada mevcut.Hem de çok daha ucuza.
    Derisini ise 5s'te kullandım bej olanı.Eskiyor.Eskimesi benim hoşuma gitti giden var gitmeyen var.Tek sorun,(5s çıkar çıkmaz aldım kılıfla ilk günden son güne aynı kılıfı kullandım kasım-aralık gibi 6 plus aldım) kılıf çok eskiyince zayıf noktalar (kulaklık girişi vs.) yırtılmasıydı gerçi o da 6 serisi kılıflarda çözüldü çünkü zayıf noktalar kaldırıldı.Deri olanı kaliteli ama yine korumuyor.Bir kılıfa da 180 verilir mi bilemiyorum.

Kısaca,gereksiz.
    Speck,laut ve diğer bir sürü kaliteli markanın güzel kılıfları var onlara bakın.

yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Ben de Çinden almayı düşünüyordum. Görünüşü hoşuma gitmişti bu 139 lira olanın. Replikası 10 liraya falan geliyor. Alsam mı diye düşünüyordum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.