Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benimde ayın 3'ünde öğrenci üyeliğim bitecek.Aile üyeliği arıyorum.

• 2 aydır bedava kullanıyorum. 32 gb'lik indirme yaptım. Tam istediğim gibiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shazam indirip muzik aratirsaniz 5 aylik deneme teklif ediyor bunu deneyebilirsiniz

• Mert kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgi. Yeni başlayacak üyeler için faydalı olacaktır. Teşekkürler.
  • 1 kişilik aile yeri olan var mı

• Selam arkadaşlar Apple Music Aile Üyeliği Ortakları Arıyorum 3-4 kişi
    İlgilenenler DM den yazabilirler (ödeme senelik alınacaktır)

• Arkadaşlar apple muzikde neden çoğu sanatcının album ve şarkıları kaldırılıyor sebebini bilen var mı ? 2 yıldır aktif kullanıyordumda böyle giderse farklı platforma geçmek zorunda kalıcaz

• Arkadaşlar ses yüksekliği olarak Spotify mı daha önde Apple müzik mi?

• dolcia kullanıcısına yanıt

Spotify 1 tık daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür1616 -- 10 Şubat 2021; 6:21:34 >
  • Özgür1616 kullanıcısına yanıt

Cidden mi hocam ben apple müzikte daha yüksek diye biliyordum spotify’ın ses seviyesi düşük geliyordu da :(

• dolcia kullanıcısına yanıt

Ben spotify premium üyesiyim yıllardır, bazen ücretsiz kampanya denk düşürdüğümde, apple müzik de kullanıyorum aynı anda spotyify le birlikte. Telefonum 11

Aynı parçaları, aynı ses yükseklikleri ile yüzlerce kez açarak, yani her iki müzik platformunda da dinleyerek test etmişliğim vardır, sonuç : Apple müzik kesinlikle tartışmasız daha yüksek sesle dinletiyor parçaları. Ekolayzır falan diyerek soru işaretleri yaratmaya da girişmeyin lütfen, yaptığım testler kesinlikle eşit koşullarda yapılmıştır. Peki ben apple müzik mi kullanıyorum, hayır kullanmıyorum , çünkü herşey ses yüksekliği değil benim için.. 

• Mert kullanıcısına yanıt
    Bana 2 aylık verdi sanırım hiç apple music satın almamış icloud hesabı gerekiyor 5 ay için. Beşkide bundan değildir bilmiyorum ama böyle yorumladım kendimce :)
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam ayrıntılı yorum için. Tidal ve deezer denedim ancak arşivleri yeterince geniş değil gibi. Yine çare spotify herhalde

• Dostlar spotify dan listemi apple music e aktardım. Bu listedeki şarkıların tamamını parçalar kısmında nasıl göreceğiz ?

İlla indirmemiz mı lazım parçaları ?

• Arkadaşlar profil fotoğrafını değiştirecek bölüm yok. 6 yıl önceki fotoğrafımı görmek istemiyorum. Sanırım connect kapalı olduğu için profil fotoğrafı değiştiremiyoruz.

Sırf bu yüzden Apple Music’ten soğudum

Profil fotoğrafını değiştirme yöntemi bilen varsa aydınlatabilir mi?

VPN ile ülke değiştirerek yapabiliyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulphur -- 16 Şubat 2021; 0:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

Shazam indirip muzik aratirsaniz 5 aylik deneme teklif ediyor bunu deneyebilirsiniz

shazam kod veriyor fakat apple muzik kredi karti bilgilerini de istiyor.kredi kartsiz kullanma ihtimali yok mu?

• yabanci_ch kullanıcısına yanıt
    Kartsız kullanma şansınız var tabiki.Apple music ön ödeme katı ile bu mümkün.Apple kart bilgi almasındaki amaç deneme süresinden sonra abonenin devam etmesini istemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sulphur

Arkadaşlar profil fotoğrafını değiştirecek bölüm yok. 6 yıl önceki fotoğrafımı görmek istemiyorum. Sanırım connect kapalı olduğu için profil fotoğrafı değiştiremiyoruz.

Sırf bu yüzden Apple Music’ten soğudum

Profil fotoğrafını değiştirme yöntemi bilen varsa aydınlatabilir mi?

VPN ile ülke değiştirerek yapabiliyor muyuz

Arkadaşlar yok mu bunun çözümü.

• Varmı Apple musicte 1 kişilik yeri olan?

• Apple müzikte yanlış şarkılar çalmaya başladı. Şarkı ismi ile çalan şarkı bambaşka, sizde durum ne?

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.