Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.949
Cevap
898
Favori
1.751.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Macbook air yerine ultrabook aldım, pişmanım açıkçası. Ne yapın edin fansiz laptop alın arkadaşlar. Fan sesi iğrenç bir sey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-975393588

Hayır, bende macbook pro fiyat araştırması yapıyodum. Bütçeme uydurabilirsem yakın zamanda kavusacagım umarım.
    Hocam imac al daha mantıklı olur ?
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    bütün maclerde fan vardır hocam işlerini sessiz görürler:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzenon

bütün maclerde fan vardır hocam işlerini sessiz görürler:)
    12" macbook da fan yok. ama elimi yakıyor bazen

• kzenon K kullanıcısına yanıt
    Macbook air de yoktu diye hatırlıyorum ama

• var. Candy Crash’ı aç duyarsın Fan sesini hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esayil E kullanıcısına yanıt
    Öyleyse vazgeçtim, pişman değilim xd

Keske fansiz, ısınmayan, günlük işleri rahat halledebilecek, malzeme kalitesi iyi, f/p bir alet uretseler. Çin'de var ama hepsi saçma sapan markalar (xiaomi'yi tenzih ederim).

• NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için sağolun fakat sık seyahat ettiğim için biraz mobil bir cihaz lazım.

• ikinci el laptop bakıyorum, satan var mı?

mac arıyorum tabii ki, burda yeni almak isteyneler satan olabilir tabii ki.
  • Zamanında aldığım elimde pil devri sadece 12 olan evde yatan bi Early Pro 2015 var. Değil kılcal çiziği, tozu bile yok Aldığım günden beri Incase marka alt üst sert kılıfla ve nadiren o da evde kullandığım için yıpranmadı. Açıkçası hevesle aldım ama pek sarmadı:) Faturasını bulamayabilirim ancak garantisi 1-2 ay daha olması lazım. aktivasyon yapılmadığı için sorgulamada garantisi görünmüyo ama apple'ı aradığında söylüyorlar ne kadar garantisi kaldığını. Fiyat teklifiniz olursa pm beklerim.
  • MacBook 12’’ 2015 256ssd 8ram silver kutu faturalı nokta kusursuz çiziksiz cihazımı satmayı düşünüyorum. Pil devri 160. Düşünen arkadaşlar pm atabilir.

• Usa veya japonyadan alinan macbook prolqrin garantisi varmi turkiyede?

• varmı bi indirim şuanda
  • Arkadaşlar bu model nasıldır ?

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-air?product=MQD32TU/A&step=config#

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, sürekli şarja takılı olarak kullanmak pil devrini, pil sağlığını etkiler mi ? birde chrome mu safari mi ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Arkadaşlar bu model nasıldır ?

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-air?product=MQD32TU/A&step=config#
    2018 yılında 4600 tlye bu ekran ve bu donanımlı olan bilgisayarı almak pek mantıklı değil.İlla alacaksanız da vatan gibi mağazalardan 1000 tl daha ucuza alabilirsiniz.
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Hocam windows kısmında da denk ürün yok ki. 3500 gibi fiyata alacağız da alternatif yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Etkilemez. Safari 😳

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARkadaşlar selamlar,

Bir arkadaşımın mid 2014 Retina Macbook prosu var. 256gb hafıza 8gb ramli Pil döngüsü 160 tertemiz çok kullanılmamış bir makina. (Ben 1 sene sonra aldım ondan 650 döngü yaptım varın hesabını yapın siz)

İş için windows bilgisayara geçecek elindekini satmak istiyor. Apple klavye ve mouse ta hediye olarak verecek bunlar da sanıyorum pilli olan versiyonlar.

Bu mac için 3500tl istiyor. Pazarlık düşünmüyor daha aşağıya satmam diyor. Almak istediği bilgisayarda 3600-3700e düşüyormuş sanıyorum alacak olan kişi isterse gideriz mağazada o bilgisayarı alır gibi taksitle ödeme yapar 3500ü o şekilde de yapabiliriz dedi.

İstanbul beyoğlu veya kadıköyde yapılabilir alım satım işi. İlgilenen olursa özelden ulaşsın bana arkadaşın telefonunu veririm görüşürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Hocam windows kısmında da denk ürün yok ki. 3500 gibi fiyata alacağız da alternatif yok
    Haklısınız,iyi olmayan ve windows olan bir bilgisayar yerine aynı paralara mac daha mantıklı geliyor.En azından satarsınız sıkarsa.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.