Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Uganda Cmhr. Bsk , shroud612 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.941
Cevap
898
Favori
1.750.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2019 MacBook Air neden 2020 MacBook Air dan pahalı bilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pro 2020 yi pozitif teknolojiye iade edip Apple'dan aldım yine sorunla karşı karşıyayım sanırım, bilgisayarın kapağını açıp uyandırdıktan sonra 3-5 saniyeliğine trackpad işlevsiz oluyor sonra düzeliyor. her açışta olmuyor ama denk geliyorum ara ara. başka bu sorunu yaşayan var mı, yazılımsal bir bug falan mı acaba
  • tripleseven kullanıcısına yanıt
    Hocam bir haftadır falan ben de ara sıra fark ediyorum bunu. Öncesinde olmuyordu sanırım veya dikkatimi çekmemişti. Sorunun ne olduğunu ben de merak ediyoeum açıkçası. Gerçi benimki 5 saniyeyi bulmuyor genelde 1-2 saniye oluyor ancak aynı sorun olsa gerek.

• 5555SabriReiz5555 kullanıcısına yanıt
    bootcampde windows kullanırken de aynı sorunu yaşadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tripleseven kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun, Amerika'dan aldığım cihazda da var hocam. Bir kaç ay önce araştırmıştım ama çözümünü bulamamıştım.
  • Free Man. kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz bi marka/link var mı acaba?

Bu arada pozitif teknoloji ürünü kusursuz yolladı paketleme süperdi ama Aras kargo telefon dahi etmeden site büyük dite uğraşmamak için güvenlik kulubesinin önüne resmen terk etmişti! Papaz olduk binbir özür dilediler ama meblağ büyük aman iyi takipkeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetow123 A kullanıcısına yanıt
    ???

• celebic kullanıcısına yanıt
    Bu yillik 24 lira nereden aliniyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: Basarrrr

Bu yillik 24 lira nereden aliniyor??
    https://lisansburada.com/

• Macbbook air 2020 i5 pt'de 8.199₺, 4 yıl üniversite veya daha uzun süreç için idare eder mi? Genelde not, sunum, video ve dizi işleri için kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhancosar8 -- 26 Eylül 2020; 12:22:21 >
  • oguzhancosar8 kullanıcısına yanıt
    Isınıyor diyorlar hocam ama o sorun çözüldüyse 6-7 yıl bile idare eder

• ahmetow123 A kullanıcısına yanıt
    Bir araştırayım hocam şu ısınma işini, donanımsal mı acaba, öyleyse kesin başa bela olur, teşekkür ederim bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancosar8

Bir araştırayım hocam şu ısınma işini, donanımsal mı acaba, öyleyse kesin başa bela olur, teşekkür ederim bilgi için.
    İnceleme videolarının neredeyse tamamında ısınmadan bahsediyorlar.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Maalesef fark ettim hocam, ipad pro'ya mı yönelsek acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhancosar8

Maalesef fark ettim hocam, ipad pro'ya mı yönelsek acaba
    Hocam ben oğluma aldım, bu işlerden fazla anlamam ama almadan önce bir kaç gün iyice araştırır alırım. Macbook Air'den başladım baktım sıkıntılı sonra hemen teslim seçeneği cazibesiyle Pro i5 10. nesile kadar çıktım.

Ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak iPad alınabilir.

• oguzhancosar8 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam i3 model de işinizi görür bence ısınma problemi yok gibi gözüküyor..durumunuz varsa MacBook Pro giriş seviyesi de alabilirsiniz ben şahsen ipad a yönelmezdim

• Base macbook pro almayı düşünüyorum, macbook air 10. nesil i5 ile arasında gidip geliyorum bakalım. Yurtdışında 16gb ram +100 dolara satılıyor, bizde 200 ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suggestions

pt'de 13" 2020 baz model stoğa girmiş, ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence. fiyatlar değişmemiş.
    https://www.pt.com.tr/macbook-pro-13-inc-touch-bar-1-4ghz-qc-i5-8gb-ram-256gb-ssd-uzay-grisi-mxk32tu-a
    Kaçırdık hocam
  • arkadaşlar merhaba ben de kızım için araştırma yaparken bu konu'ya denk geldim pt.com apple'ın eğitim mağazasına göre çok fazla avantajlı olmuyor sanki.
    base model macbook pro apple'ın internet sitesinde 10.527,06 TL pt.com'da 9.799,00 TL ama burada apple sitesinden airpods pro'yu indirimli olarak 799tl'ye alırsak 11.326.06 TL oluyor
    pt.com'dan aldığımız macbook pro'nun yanına airpods proyu en uygun yerden alsak mesala hepsiburada 1629 tl pt.com'dan aldığımız ürünler toplamı 11.428.00 TL oluyor
    işin sırrı burada sanki ne dersiniz arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır okuyamadım konu'nun tamamını
  • quote:

Orijinalden alıntı: 118464

arkadaşlar merhaba ben de kızım için araştırma yaparken bu konu'ya denk geldim pt.com apple'ın eğitim mağazasına göre çok fazla avantajlı olmuyor sanki.
    base model macbook pro apple'ın internet sitesinde 10.527,06 TL pt.com'da 9.799,00 TL ama burada apple sitesinden airpods pro'yu indirimli olarak 799tl'ye alırsak 11.326.06 TL oluyor
    pt.com'dan aldığımız macbook pro'nun yanına airpods proyu en uygun yerden alsak mesala hepsiburada 1629 tl pt.com'dan aldığımız ürünler toplamı 11.428.00 TL oluyor
    işin sırrı burada sanki ne dersiniz arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır okuyamadım konu'nun tamamını
    Bende apple’ın sitesinden mi alsam ve airpodsu 700e satarım diye düşünüyorum .yine yaklaşık 9800e geliyor. Ama bir yandan da macbook air mı alsam i3 diye düşünüyorum . 7500tl’ye.

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.