Şimdi Ara

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
50
Favori
33.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Depo seçeneği yoktu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duayen00 kullanıcısına yanıt

Var hocam, öğrenim belgesi yükledikten sonraki ekranda:

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ]
  • Janti kullanıcısına yanıt

Affedersiniz hocam, ben yanlış anlamışım. Bu seçeneği işaretledim. Onay için nasıl mail atmalıyım? Oradaki mail adresine sipariş numaramı yazıp, yarın teslim almak istiyorum. Yarın teslim almak için hangi adrese gelmeliyim? diye sordum. Bu yeterli olur mu?

Evet hocam, ben de benzer içerikte bir e-mail gönderdim.

Ben öncelikle mail attım,ellerinde stok varsa ve gün içinde depodan teslim alabileceksem apple siparişimi iptal edip onlardan alacağımı söyledim,stokta var şeklinde geri dönüş yaptılar.Ürünü satın aldıktan sonra depodan teslimat onayı için mail attım,ürünün tedarik sürecinde olduğunu söylediler.Ben de yakın olduğum için merkezlerine gittim.Ellerinde vardı ürün,teslim aldım.Süreç şöyle işliyor,siz sipariş verip depoda teslimatı seçtikten sonra,ürününüz tedarikçiden depoya isteniyor.Ürün zaten stokta olduğu için 1-2 gün içinde depoya ulaşıyor,gidip teslim alıyorsunuzApple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] 

Bu arada,cihaz çok iyi olmuş.Özellikle mini led ekran.13 inç M1 pro ile karşılaştırdığımda siyahlar bariz fark ediyor.

Tamamdır hocam, mailinize cevap gelince bilgilendirir misiniz?

• Teşekkür ederim hocam açıklama için. Sitede pek bilgilendirme yok maalesef. Görünen o ki 1-2 gün bekleyebiliriz gibi gözüküyor.

Siyah konusu gerçekten harika. YouTube'da testleri var, ekran gerçekten harika.

@duayen00

Tabii ki hocam.

İstanbuldaysanız en geç Cuma günü depodan almış olursunuz ürünü.Şöyle bir görsell bırakayim,siyahların farkı.

Teşekkürler.

• G.R.I.M.S.O.N888 kullanıcısına yanıt

Yarın gidip alırım diye düşünüyordum ama artık bekleyeceğiz azıcık sanırım :)

Max tech 14 ve 16 kıyası yapan bir video paylaştı. 14 olan ağır yükte 100 dereceyi geçiyor ama 16 olan 90-91 en fazla. Bence dikkate alın çünkü yoğun kullanacaksanız bu mevzu canınızı sıkabilir. Bu arada performans konusunda sıkıntı çıkmadı testlerde, sanırım Apple cihaz patlasa da performansı düşmesin diye ısınınca saat hızını düşürmüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Selamlar, dönüş yapıldı mı acaba?

Merhaba, size yazdım diye hatırlıyorum ama başka birini mi etiketledim acaba, neyse artık.

PT'den siparişiniz onaylandı diye mail geldi. Ben de Levent taraflarındaydım, navigasyondan baktım Kağıthane Gürsel'deymiş yerleri. Vaktim de vardı, gideyim dedim.

An itibariyle cihazı aldım. Normalde gelebilirsiniz diye ayrıca mail geliyormuş ama yardımcı oldular. Gerçi yardım edecek bir şey de yok, raftan alıp verdiler yani. :)

Birazdan kutuyu açacağım. Her şey bir yana, 1 aydır iPhone bekliyorum, MBP iin 2 haftadır ön siparişi bu bekleme durumundan dolayı vermiyordum, Apple mağazasında stok yok ve dün PT'den saat 20.00 de sipariş verip, ertesi gün 12.30'da teslim almak çok hoşuma gitti. Üstelik daha uygun fiyata.

Güle güle kullanın,hayırlı olsun.Hangi modeli aldınız ?

Hocam adınıza çok sevindim. Bana da onay maili bugün geldi. Bana size de dedikleri gibi mail atacaklarını söylediler. Ben de mi gitsem acaba :)

Teşekkür ederim, linkteki modeli aldım. Şu an kurulumu tamamladım, yedeklerimi ayarlıyorum vs. Cihaz çok seri gerçekten.

Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ]www.pt.com.tr
    Apple MKGT3TU/A MacBook Pro 14 inc M1 Pro 10CPU 16GPU 16GB 1TB Gümüş MKGT3TU/A
    https://www.pt.com.tr/macbook-pro-14-inc-m1-pro-10cpu-16gpu-16gb-1tb-gumus-mkgt3tu-a

Beklemeyin bence, vaktiniz varsa gidin ve alın. :)

Bu arada navigasyonda çıkan PT adresine geldiğinizde (PT solda kalacak), oraya değil de 100 mt aşağıda Makrom Plaza'nın 1. katından ürünü teslim alıyorsunuz, bilginiz olsun.

• Ekran gerçekten muazzam, kullandıkça mutlu ediyor cihaz.

Şu ana kadar kötü olduğunu düşündüğüm bir şey var, o da kamera. Herkesin harika diye bahsettiği (Apple algı politikası sayesinde) kamera bana sorarsanız çöp gibi. Bu cihaza bu kamera kesinlikle olmamış. 2020 M1'dekini düşünmek bile istemiyorum.

dediğiniz gibi oldu hocam cihaz bugün teslim edildi.

MBP 2019 Intel i7 16.0 SG/2.6G 6C/16GB/5300M/512GB-TUR almak isteyen olursa satışta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pt'de yeniden 14" baz modeller gelmişti. Uzay grisi siparişi verdim. Şu an tükenmiş gözüküyor bu renk, gri renk mevcut.

Fırsat konusuna yazdığımı sanıyordum ama buraya yazmışım hızlıca yazayım derken Apple Macbook Pro M1 Pro - M1 Max [ Ana Konu ] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanay -- 4 Kasım 2021; 20:27:8 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.