Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.943
Cevap
898
Favori
1.751.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşım aracılığıyla 2. El macbook air 2015 i 650 dolara getirebilirim. Fiyat nasıl iyi mi alınır mı sizce? Bu işlerden hiç anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macim hırsızlık sonucu evimden çalındı şimdi 2017 Macbook pro 13" bakıyorum. Dolar kuru sebebiyle fiyatlarda düşüş mü bekleniyor?
  • yurtdışından 2016 macbook pro aldım kapalı kutu aldığım yer yurtdışında biryer adamlar apple dan taxfree li alıyorlar bende onlardan abd fiyatına almış oldum ...

kutuyu açtım aldığım yerde içeriğine baktım herşey tamam kurulum falan yapmadım halen duruyor ürün bugün bir arkadaş almaya geldi elemana sıfır ürün dedim ki ööyleydi şunu farkettik garanti 4 ay kalmış satın alma tarihi aralık 2016 ve satış olmadı ..

.bu cihazlar satın alındığı tarihte garanti başlıyormuş yani sen cihazı abd stordan aldın 1 yıl uluslar arası garanti var ama kutuyu hiç açmadın 1.5 yıl sonra kutuyu açtın kullanacaksın garanti bitmiş oluyor ...

apple aradık doğal olarak ,ilk acan kişi garanti aktivasyon olunca başlar dedi sonra 5 dk geçti geri aradılar yanlış bilgi verdik diye garanti kutu açılmasada satın alma tarihinde başlar dediler...
    bu durumda hepsiburada falan satış yapıyor bu cihazı bu adamlarda apple dan almış oluyorlar ...hepsiburda gibi bir siteden 2016 cihaz aldığımız zaman garanti olayı nasıl oluyor alan varsa bilgi verirse sevinirim...
    ayrıca bu cihazlara Turkıyede garanti uzatma sozkonu değilmiş applecare geçmiyor ülkemizde yani

bu ürünlere sigorta alınıyormu kvk genpa gibi yerlerden ..buraya soruyorum çünkü aplle destek çalışanları yeterli bilgiye sahip olmuyorlar genelde

• Konu 2. Ele taşınsın bari

• barman B kullanıcısına yanıt
    Kasımda Yen'i tanıtım olur. Fiyatlar düşerse o zaman düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• zalkan Z kullanıcısına yanıt
    nesil farkı olabilir.

• zalkan Z kullanıcısına yanıt
    Alttaki satıcıdan ürün alma. Sebebi ise adam sattığı ürünün ismini bilmiyor daha. Görsellerde Macbook var. Başlıkta macbook pro yazıyor. Macbook pro nun core m li versiyonu yok zaten. Ne idüğü belli değil yani :)

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    reseller farklı end user farklı, hepsiburada vatan ıvır zıvır reseller olduğu için bu modeli 2018 de satsa 2020 yılına kadar garantisi olur, haliyle onlardan almak tabii ki 2. el sayılmıyor ama sıradan bireyler için elektronik cihazlar alındığı andan itibaren garanti başlar, kutusu açıldıysa da maalesef 2. el olur

sigorta konusunda da birşey çıkmaz çünkü ürün hem türkiye faturalı bir ürün değil hem de alım tarihi yeni değil, yapılabilecek en iyi şey bir an önce elden çıkarmak ya da açıp kullanmak olur
  • Şimdi Apple'dan Macbook Air siparişi verirsek Beats Solo 3 Wireless mı hediye ediyorlar?
    Almayı düşünüyorum öyle bir durumda.
  • https://www.morhipo.com/kampanya/detay/19120948/62368/apple-macbook-pro-13-dc-i5-2-0ghz-256gb-s-grey

Fiyat nasil. Bir de ilanda grey diyip aciklama da silver demisler. Buradan alisveris yapilir mi?

• n11'de 11.11 kampanyasında macbook pro 15" var , 2 ay önce aldım , bu fiyatı görünce kalp krizi geçirdim. almak isteyenler kaçırmasın toplamda 3500TL lik indirim söz konusu , bir de kupon eklenirse 8500 civarına maledilebilir , normal fiyatı 13500.

ben şu köşede biraz ağlayacağım.
  • mustafa_can_can M kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim. Link var mı?
  • Arkadaşlar ben de laptop almak istiyorum da bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim 5bin lirayı mümkünse geçmeyecek ne önerirsinizözellikle 11 kasımda bulabiliceğim bişiler biliyorsanız yardımcı olursanız süper olur ,herkese teşekkürler.

• https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/apple-macbook-pro-mf839tua-13327ghz8gb128gb-P164232273

3500 üzerinde 333 lira kuponuyla 5012 liraya geliyor. Bilemedim sıcak gibi
  • var mı sıcak macbook air fırsatı
  • Beyler 2018'de Macbook Air alınır mı? 3600 TL verilir mi bu özellikteki alete? Android'den Iphone'a geçtim çok memnunum. Acaba Windows'tan MacOS'a geçersem de memnun olur muyum? Kafamda deli sorular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dış Güçler Temsilcisi -- 12 Kasım 2017; 21:14:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shyne

Beyler 2018'de Macbook Air alınır mı? 3600 TL verilir mi bu özellikteki alete? Android'den Iphone'a geçtim çok memnunum. Acaba Windows'tan MacOS'a geçersem de memnun olur muyum? Kafamda deli sorular.

Gidip ekranını test etmenizde fayda var çünkü ekranı pek iyi dğeik gibi onun dışında alınabilir belki ihtiyaçlara göre

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.