Şimdi Ara

Apple M1 Mac [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: o.ussuz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.920
Cevap
235
Favori
394.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yok. Trust marka. İşinizi görüyorsa 190 tl orjinal olmazsa bozulur hikayelerini boşverin mbp 3 aydır kullanıyorum bozulsa elli kere bozulurdu. Sagolsun bu konuda bir arkadaşın tavsiyesi ile almıştım.

Apple M1 Mac [ANA KONU]

https://www.hepsiburada.com/trust-21260-usb-type-c-multiport-usb-31-p-HBV0000046TO9?magaza=Ofmat+Teknoloji&url_src=and-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 25 Temmuz 2021; 23:36:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 ay olacak kullanıyorum:)

çok iyi ve sorunsuz , ısınma sorunu da yok,

Trust’ın genel olarak tüm ürünleri iyi,

Çin’de üretiliyor ama Hollanda markası,

6 aydır Ortalama MacBook Air M1’deki screen time’ım 10saat civarı ve hiç sorun yaşatmadı.

Sürekli monitör ve USB klavye takılı. Mouse olarak Bluetooth M535 kullanıyorum.

Şarj kablosunu Trust’a ara sıra taktım.Şarj kablosunu genelde MacBook üzerindeki diğer USB type-C portuna takılı kullanıyorum .

(Not: ayrıca Apple güncelleme yayınlayarak orjinal olmayan ürünlerin anakart yanmasını engelledi .

Macbook’a zarar veren ilk ürünler çok iyi bilinen pahalı markalardı. Bu nedenle Apple bir güncelleme ile tüm orjinal olmayan ürünlerin anakarta zarar vermesini engelledi.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolgatelli T kullanıcısına yanıt

Öncelikle yorumlar için teşekkürler. 4K desteği yok sanırım bu aparatın?

• Keşke yazdığımız postlar doğru okunup doğru anlaşılsa.. ama maalesef.. sahte üründen kastım arkadaşımızın belirtmiş olduğu apple multi adapter içindi. Sizin kullandığınız trust marka ürüne sahte mi dedim de bana atıf yapıyorsunuz yok bozulur hikayelerini boşverin falan?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hangi güncelleme hocam merak ettim kaynak gösterebilirseniz bende bilgilenmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 26 Temmuz 2021; 2:7:6 >
  • çok teşekkür ederim, tavsiye ve bilgiler için yarın karar verip alacağım artık, sağolun.

• cause_of_death C kullanıcısına yanıt
    Max 1080p aktarımı var hb de yazan açıklamasına göre, 4k aktarım sağlamaz bu ürün hocam. Dediğiniz gibi açıklamasında da yok zaten

• ıspanak kullanıcısına yanıt
    Ankerin ürünlerine de bakabilirsiniz Hocam onlarda baya sağlam oluyor. Amazon da bulabilirsiniz.

• M1 photoshop crackli kullanabilen varmı?

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    Gatekeeper ı pasifize edince kurulup çalıştığını okumuştum hocam. Gatekeeperı pasifize etmek de biraz güvenliği aşşağı seviyelere indiriyor. Seçim sizin

• selamlar bir soru daha sorabilir miyim:

büyük ihtimalle trust'ın usb + hdmi hub ını alacağım, bunu 1080p moniore bağlayacağım. bluetooth üzerinden

kulaklık + klavye + mouse bağlama şeklinde kullanımda çakışma, gecikme vb. sıkıntılar olur mu, yada oluyor mu?

Elimde trust ın bluetooth klavyesi var, ve çok eski bir bluetooth mouse var (7-8 senelik) ve bluetooth kulaklığım var (o da 7-8 senelik) bunları bağladığımda mouse da ciddi gecikme, sıkıntı oluyor, klavye ise bir süre kullanmayınca uyumaya geçiyor uyanması belki 10sn sürüyor.

Almayı düşündüğüm klavye logi k380, mouse logi pebble, kulaklık aynı kalacak.

Yukarıdaki kullanımımda sıkıntı olacak bir durum var mı?

Teşekkürler.

• sistem dosyaları ve yüklü gelen uygulamalar ne kadar yer kaplıyor acaba?

birkaç adobe programı kurmayı düşünüyorum. 256 gb lık versiyon yeterli olur mu acaba?

bi de gerçek 4k 60hz çıkış verebilen bi dock önerebilir misiniz uygun fiyatlı?

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Maalesef, o çözüm intel modellerinde kaldı. Son çıkan M1 uyumlu hiçbir Adobe uydulaması şimdilik kurulamıyor bile. "Install dosyası zarar görmüş" hatası atlatılamıyor, Gatekeeper açık olsun veya olmasın farketmez..

Beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShortcutsMaster -- 26 Temmuz 2021; 9:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hangi güncelleme hocam merak ettim kaynak gösterebilirseniz bende bilgilenmek isterim
    Apple M1 Mac [ANA KONU]
  • cause_of_death C kullanıcısına yanıt

Evet 4K yok. 4K için üst modellere bakabilirsiniz. Ayrı MacBook'unuza göre watt da önemlidir.

Takacağınız harici cihaz sayısına göre watt ne kadar yüksek ise aynı anda harici cihaz çalıştırmada sorun yaşamazsınız.

(Örneğin Trust'da 60W desteği var. M1 Air 30W+HDMI+USB cihaz güç kaybı olmadan çalıştırır)

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Kurabilen var hocam canlı gördüm arkadaşımda çekirdek güvenliklerimi starting options a girip kapatırsanız kurabilirsiniz

Teşekkürler dostum

• ıspanak kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı yaratacağını sanmam hocam. Bazı adaptörler wireless antenlerini etkiliyor ama Bluetooth u etkileyeceğini sanmam

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Çok ilginç bir firma ama değil mi bu Apple?

Normalde böyle bir günceleme yapmaz, orijinal/uyumlu ürün kullanın der ,seni 700TL ödemeye zorlardı ama

Tam tersi müşterilerinin daha ucuz ürün olabilmesine ve kendisi dışında ürün kullanmasına izin veriyor. Hatta bunun sebep olabileceği zarar için müşterisini koruyor ve güncelleme çıkarıyor.

Kesinlikle hocam takdir etmek lazım valla. Başka firma olsa yapmaz

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.