Şimdi Ara

Apple Lightning Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
63
Favori
80.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışı kısmına yazdım. Buraya da kopyalayım

Tecknet ve volxlink marka mfi kablolarda indirim kuponu var.

http://s.aliexpress.com/Enqimqu6

Tecknet in ürün sayfasına girip discount and coupons kısmına girerseniz 1 dolar indirim kuponu geliyor. Mfi kablo 2.35 dolara geliyor.

http://s.aliexpress.com/vMJjqENF

Volxlink marka için 100 jeton karşılığı 2 dolar veriyor. Mfi kablo 2.49 dolara geliyor.

https://mfi.apple.com/MFiWeb/getAPS Bu siteden brand başlığını seçerek sorguladım. Her iki ürün de çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lightning olarak Ugreen den daha iyi ürün varmi arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Lightning olarak Ugreen den daha iyi ürün varmi arkadaslar?

bundan daha iyisi var mı bilmiyorum:

http://www.hepsiburada.com/anker-powerline-lightning-0-9-metre-orgulu-iphone-sarj-data-kablosu-mfi-lisansli-beyaz-pm-HB000003RXTC

• 2m bakınıyorum yok mu 20-30 liraya ?
  • Geçen hafta Turkcell aksesuar indirimiyle 2m’yi 19₺’ye kargo ücretsiz aldık. Kodunuz varsa bir kontrol edin.

• zamanında aldıgım orjinal lightning kablosunun uc demirinin kopmasıyla yeni kablo almaya karar verdim.Şuanlık 5liralık kablo ile idare ediyorum ama sürekli hata vermesi baydı artık.Spigen marka fiyat performans olarak iyi gözüküyor.Fakat kargo ücretli sanırım 37liraya denk geliyor.Sizce değer mi almaya?

EDİT:Aldık bakalım bekliyoruz gelmesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empty Words. -- 15 Mart 2018; 23:50:56 >
  • qeep kullanıcısına yanıt
    hocam 19 TL'ye nasıl aldınız?
    Orijinal ürün müdür?
    Bana da 1,5 veya 2 m lazım.
  • Evet beyler spigen marka kablom geldi.fakat telefon hiçbir şekilde kabloyu görmüyor, sarj olmuyor, hata bile vermiyor.Pc de aynı şekil.Sanırım bi soğuk su içmem lazım benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empty Words. -- 17 Mart 2018; 14:50:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empty Words.

Evet beyler spigen marka kablom geldi.fakat telefon hiçbir şekilde kabloyu görmüyor, sarj olmuyor, hata bile vermiyor.Pc de aynı şekil.Sanırım bi soğuk su içmem lazım benim

nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Empty Words.

Evet beyler spigen marka kablom geldi.fakat telefon hiçbir şekilde kabloyu görmüyor, sarj olmuyor, hata bile vermiyor.Pc de aynı şekil.Sanırım bi soğuk su içmem lazım benim

nerden aldınız?

Hepsiburada dan aldım.Ürün paketinde geldi.jelatinleri üstündeydi.Ama hiç bi şekilde tepki yok takınca tele

• Şu ürün aylardır sorunsuz, çoğu sitede 15 tl civarı, tavsiye edebilirim, bazı sitelerde 50 tl, kazıklanmayın

Apple Lightning  Fırsatları
    Not iphone 6 ios 11 ve ipad 4 ile kullanıyorum, şarj süresi orijinal kablo ile aynı, uyum sıkıntısı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 18 Mart 2018; 0:44:27 >
  • Beyler teknik servise gittim az önce.Benim iphone 5 kabloyu kabul etmemiş.Başka iphone larda denedik sıkıntı çıkmadı.Sanırım teli resetlersem sorun çözülcek fakat bilgilerimim silinmesini istemiyorum.Başka yoldan nasıl hallederiz varmı fikri olan?

• Buraya yazayım lazım olan olur . Peder araba şarjına takmış iPhone 5 i . anakart yandı . Telefon çöp oldu . Bugün gidip sorduk yapamıyorlar . 100 lira da para veriyorlar . Kasası çok temizdi zaten onun hatrına yoksa 50 verilir dedi. KISACA ARABAYA ŞARJA TELEFONU SAKIN TAKMAYIN ✌️

• Lütfen yardımcı olun, bu konuyu görmeden önce orjinal diye birilerinden 2 kablo aldım A101 Den 2m kablo aldım ve hala iPad Air i şarj edemiyorum. Onca ödediğim paraya yanıyorum. iPad Air i sıkıntısız şarj edebileceğim sıkıntısız bir kablo arıyorum boyut önemli değil lütfen bana link atar Mısır’ı? Ayrıca sıcak fırsatlardayız fiyatı makul olursa sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Hergün kullanıyoruz hocam araba şarjını.

• enige kullanıcısına yanıt
    Blitzwolf oneririm, kendim iPad Mini 2'de kullaniyorum sikinti yok.

https://m.banggood.com/BlitzWolf-Ampcore-Turbo-MF10-Braided-Durable-Lightning-Charging-Data-Cable-p-1187437.html?rmmds=home-middle-RecentlyViewed

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevap verme nezaketinde bulunduğunuz için teşekkürler. Ben hiç yurt dışından alış veriş yapmadım. Bunu alırsam ortalama kaç günde elime ulaşır?

• Aliexpressten Ugreen lightning aldım 4$ kuponla 3.5$ a geldi bakalım nasıl çıkacak.

• enige kullanıcısına yanıt
    Ben bunu 9.5$'a almistim. Visa , Mastercard olan kartlarla alabilirsiniz. 15-25 gun arasi elinize ulasir. Banggood.com da guvenilirdir.

• İyi akşamlar beyler. Bana minimum 2m lik bir kablo lazım ama acil yani aliexpress vs bekleyecek zamanım Yok en uygun ve kaliteli nasıl Temin edebilirim?

Sizi etiketledim çünkü resimdeki modelin 3 metrelik olanların fiyatı 50 tl siz nasıl temin ettiniz ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.