Şimdi Ara

Apple Lightning Fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
63
Favori
80.446
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 lira ve altındaki çoğu orjinal kutulu diye satılan apple kabloları çakmadır. zamanında 30-40 tane bu şekilde kutulu aldım tanesi 3 dolardan ve sattım. (Orjinal diye değil tabiki) Ancak şimdi hem diğer cihazlarımda hem de ios ürünlerimde Ugreen kullanıyorum. 2 adet ugreen lightning var hiçbir sıkıntısı yok. Ayrıca apple MFi sertifikası olduğu için de hatasız sıkıntısız kullanabilirsiniz.
  • ben tercihimi Baseus'dan yana kullandım.

https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-Lightning-For-iPhone-Cable-2-0A-Fast-Data-Sync-Charger-USB-Cable-For-iPhone-6/32718277406.html

bu linkteki üründen 2 adet 60 cm'lik, 1 adette arabada kullanmak için 25 cm'lik sipariş ettim. Baseus'un bu konuda oldukça kaliteli ürünler çıkardığını biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stonersblood

https://urun.n11.com/kablo/apple-iphone-6-5-7-8-x-s-orijinal-sarj-aleti-cihazi-kablo-orjinal-P79024666

1m - 15TL

hiç sanmıyorum orjinal olduğunu. adaptör+kablo 40 TL. ben olsam kullanmazdım. zamanla telefona zarar verme ihtimali olabilir.
  • Araç şarj cihazı tavsiye edecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    hocam ürünü aliexpress üzerinden (kendi resmi satıcısı) sipariş verdim inşallah sizin gibi problemsiz kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enige -- 22 Mart 2018; 17:4:41 >
  • Arkadaşlar yeni fırsatlar var mı ?

Intouch Marka gördüm fiyat fena değil ama markayı bilmiyorum

Ben şöyle kalın korumalı bir şey istiyorum uzun olmasına gerek yok natıve unıon var alırım dediğim ama 90 liradan daha ucuza bakıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyEfendi7

ben tercihimi Baseus'dan yana kullandım.

https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-Lightning-For-iPhone-Cable-2-0A-Fast-Data-Sync-Charger-USB-Cable-For-iPhone-6/32718277406.html

bu linkteki üründen 2 adet 60 cm'lik, 1 adette arabada kullanmak için 25 cm'lik sipariş ettim. Baseus'un bu konuda oldukça kaliteli ürünler çıkardığını biliyorum.
    mfi sertifikası yazmıyor sarj etmeme gıbı bır durumu olurmu?
    malum iphone secıcı uyusmazsa
    kullanıyormusunuz suanda?=

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    1 haftadır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Oldukça kaliteli örme kablosu var, uzun zaman dayanır diye düşünüyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bende 2 metreliğini 4-5 aydır kullanıyorum hocam hiçbir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Kalın ve mfi remax 3 ay dayanmadı, baseuslar mfi sız ve ince, taş gibi çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşağıdaki linkteki Baseus dock'ı aldım geçen sene, kablo dahil. ios 11'den sonra dock şarj etmemeye başladı. kablo şimdilik problemsiz ama dock çalışmıyor maalesef. 1-2 dk şarj sonrası aksesuar uyumlu olmayabilir hatası veriyor ve şarj sonlanıyor.

https://www.hepsiburada.com/baseus-apple-iphone-x-5s-c-6-6s-plus-8-7-plus-dock-stand-masaustu-sarj-p-HBV00000AWPVC?magaza=TeknoArea&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIi63wpI632gIVBqQYCh2tcQ5-EAQYBSABEgITafD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

aşağıdaki linkteki Baseus dock'ı aldım geçen sene, kablo dahil. ios 11'den sonra dock şarj etmemeye başladı. kablo şimdilik problemsiz ama dock çalışmıyor maalesef. 1-2 dk şarj sonrası aksesuar uyumlu olmayabilir hatası veriyor ve şarj sonlanıyor.

https://www.hepsiburada.com/baseus-apple-iphone-x-5s-c-6-6s-plus-8-7-plus-dock-stand-masaustu-sarj-p-HBV00000AWPVC?magaza=TeknoArea&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIi63wpI632gIVBqQYCh2tcQ5-EAQYBSABEgITafD_BwE
    Kablosunu siz ayrıca geçirmiyor musunuz ? Yoksa direk girişi olan modellerden mi bu ?
    Ben de alacaktım böyle bir şey ama şarj giriş yeri çok ince olduğu için telefonu dock üzerinde kullandıkça oynama yapar zarar görür diye düşünüyorum.

https://tr.aliexpress.com/store/product/Baseus-Ayd-nlatma-i-in-Dock-Istasyonu-Telefon-Tutucu-iPhone-X-8-7-6-SE-5/2343184_32851123277.html?spm=a2g10.12010615.0.0.269a3e8fSSXyUa

hatta şundan düşünmüştüm.

Hem kablomuz sıkışır içinde hem de giriş ucu zarar görür sanki ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    benim aldığım modelde lightning ucu dock'ta sabit. kablo dock'un arkasında olan girişe takılıyor, isterseniz kabloyu ayrıca kullanabiliyorsunuz. kablo ile şarj ederken sorun yok ama dock ile hata veriyor.

sizin gönderdiğiniz linkteki modelin telefonu tutacak bir desteği de yok, bütün ağırlık kabloya yükleniyor. ben de tavsiye etmem açıkçası. dediğiniz doğru, kablo bükülecek ve muhtemelen zarar görecek.
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    Garantisi yok mu hocam yollayın. Sonuçta 2 yıl dolmadan üründen faydalanamamaya başlamışsınız.
    Ben de çok dock baktm. Evde philips radyolu dock kullanıyorum. Ama işyeri için uygun çözüm bulamadım. En iyi orjinali ama çok pahalı. Totu design vardı. mfi'dan emin olamadım, almadım.
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    blitzwolf mu iyidir yoksa ankerin ürünü mü?
    link

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Blitwolf tafsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

benim aldığım modelde lightning ucu dock'ta sabit. kablo dock'un arkasında olan girişe takılıyor, isterseniz kabloyu ayrıca kullanabiliyorsunuz. kablo ile şarj ederken sorun yok ama dock ile hata veriyor.

sizin gönderdiğiniz linkteki modelin telefonu tutacak bir desteği de yok, bütün ağırlık kabloya yükleniyor. ben de tavsiye etmem açıkçası. dediğiniz doğru, kablo bükülecek ve muhtemelen zarar görecek.
    Teşekkürler.

**

Ben de çok dock bakıyorum ya.Alarmlı ,müzik setli falan da olsun farketmez ama hiç alamadım daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar yeni fırsatlar var mı ?

Intouch Marka gördüm fiyat fena değil ama markayı bilmiyorum

Ben şöyle kalın korumalı bir şey istiyorum uzun olmasına gerek yok natıve unıon var alırım dediğim ama 90 liradan daha ucuza bakıyorum
    Bakındım bir süre..

20 gün falan da beklemek istemedim bir de içim rahat etsin dedim . Native Unıon almaya karar verdim 89 lira. Yine zam gelmeden alacağım artık

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.