Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (742. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Turkcell e-sim’e geçmeyi düşünüyorum da, mevcut fiziki sim kartı bir daha kullanabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 11 Ocak 2021; 18:57:27 >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    E-sim geçtiginiz anda kullandığım sim kart işlevsiz olur.Özeti kullanamıyorsunuz fiziksel sim kartı.
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. O zaman çok kullanışsız oluyor. Diyelim telefonu servise gönderdim ve başka bir telefon kullanmak durumundayım ve e-sim desteklemiyor. Tekrar fiziksel sim kart çıkarmak mı gerekecek, bu iş tutmaz. :)
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende öyle düşündüm çünkü çoğu cihaz desteklemiyor
  • Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    Bende dün 11 imi sattım ekran yüzünden değişimden sıfır gelmiş xs max aldım uygun fiyata ekran konusunda arada dağlar kadar fark var
  • Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Bende hes böyle şarj yiyor sizdede böyle mi. Uygulamayı kökünden de kapatamadığım için androiddeki gibi, mecburen sildim hes kodu için başka telefon taşıyacam artık napalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsyqeN -- 16 Ocak 2021; 0:39:47 >
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Mesaj olarak al hes kodunu hocam mesajı silme dursun öyle
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt

Yurtdisinda yasiyorum. E-sim yabanci hatta tanimli, fiziksel de turkcell e (banka mesajlari vs icin surekli aktif). Birgun telefonu servise vermem gerekti 1 hafta surdu. 1 hafta oyle bombos kalmistim. Iki kart kullaniyorsaniz avantajli olabilir ama tek kart icin gerek yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdorado kullanıcısına yanıt
    Aynen Çünkü telefonların %90 I desteklemiyor bende Turkcell için geçecektim vazgeçtim
  • adaptör ve şarj kablosu için ne önerirsiniz illa orjinal mi alalım?

• Arkadaşlar cihazım 2-3 günlük değişim cihazı xs max animasyon kasmaları oluyor aldığımdan beri bazen ekran kilidini açıp yukarı kaydırınca bazen de sağa sola kaydırınca çok aşırı ve sık olmuyor ama arada oluyor bende daha önce 11 vardı onda böyle bişey asla yoktu 2 defa dfu modda temiz kurulum yaptım yine aynı cihazda ısınma falan hiç bişey yok ama xs max gibi bi cihazın böyle animasyon kasması yapması insanın midesini bulandırıyor
  • Kılıf ihtiyacı olanlar hb de siyah apple orj silikon kılıf 124 tl şu an indirimde. Değerlendirmek isterseniz güzel fiyat bence
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Link hocam

• Arkadaşlar pasaport kayıtlı 2yıldır kullanılmış tertemiz sıkıntısız, pil sağlığı 87, orijinal aparatları ile Xs max 64gb buldum da fiyat 6400. Nasıl sizce alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-xs-silikon-kilif-siyah---mrw72zma-p-HBV00000PVVEM?magaza=Hepsiburada" data-href="http://Apple iPhone XS Silikon Kılıf Siyah - MRW72ZM/Ahttps://www.hepsiburada.com/apple-iphone-xs-silikon-kilif-siyah---mrw72zma-p-HBV00000PVVEM?magaza=Hepsiburada">kılıf link

ben aldım oldukça hoş duruyor, daha önce 90 tlye, 6 ay önce telefonumu yeni aldığım zaman. spigenin aynı tarz kılıfını almıştım, onuda yedekte tutuyorum. apple orjinal kılıfı çok fazla toz tutmuyor spigene göre

• sahrud83 kullanıcısına yanıt

Hocam apple satmıyor diye böyle saçma sapan fiyatlar görüyoruz işte. Gidin üstüne 1000 daha koyup 11 alın. Enayi yerine koyuyolar milleti. x in ederi 3500-4000 xs in ederi de 4500-5000 fazlası yok o cihazlar için. Adam 2 sene kullanıyor sanki araba bu üstüne de 6500 lira fiyat veriyor. Kime satıyorsa satsın almayın. Ben de iphone 7 den geçmeyi düşünüyordum x veya xs e ancak sıfırı bulunmadığı için mecbur 11 alıcam.

• Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Kısmen haklısınız fakat piyasa bu. 6250ye aldım bu arada bakalım pişman olmam umarım..Cihaz Xs Max.. Xr ın sıfırının 6400civarı olduğunu düşününce . 2.el piyasasını da biraz araştırınca fiyat makul geldi aldım artık. Teşekkürler yine de..
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt

87 pil sağlığı ciddi problem olabilir , siz ona 6 ay sonrası için pil masrafı ekleyin ve bence temiz ise alabilirsiniz.

Bende iPhone X 'den XS MAX 'e geçmeyi düşünüyorum pil sağlığı 90'larda %95'lerde olan arkadaşlar fikir verebilir mi cihaz iOS 14 ile birgünü çıkarıyor mu ?

Zira benim iPhone X %81 ile günde 2 hatta 3 kez şarj ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimistChe -- 20 Ocak 2021; 21:23:24 >
  • PesimistChe kullanıcısına yanıt
    Ben 11 den geçtim sıfır değişimden gelmiş cihazı 8500 liraya aldım 11 e göre şarjı daha çabuk bitiyor ama 1 günü çıkarıyor
  • 
Sayfa: önceki 740741742743744
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.