Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6250ye aldım hocam pil durumunu birkaç gün deneyimleyip paylaşırım.
  • mehmetdemirbay M kullanıcısına yanıt
    Normalde apple sitesinde 400 tl aynı kılıf bu fiyatlara nasıl satılabiliyor anlamadım ama satıcı hepsiburada olduğu için sahte olacağını düşünmüyorum. Şu ana kadar ben replika apple silikon kılıf kullandım ancak 1 senere işi bitti kılıfın. Apple daha uzun ömürlü olur heralde. Apple telefonlara apple deri kılıf ve silikon dışındaki kılıflar çok çakma duruyor ve ucuz telefon görüntüsü veriyor.
  • Yalan Söylemeyen Adam kullanıcısına yanıt
    Apple telefonların olayı bu zaten bizim ülkede, ikinci elde para ediyor. Bildiğim kadarıyla sıfırı var xs lerin ama iphone 11 den daha pahalı fiyatı.
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt
    Bende aldım aynı fiyata 1 yıllık siyah 64luk çiziksiz
  • Hayırlı olsun. Pil sağlığı kaç? Benimki ilk gün biraz düşündürücü batarya ömrü. Umduğumdan az gitti
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt

91 benimde umdugum gibi değil ama normal kullanımla yetiyor hem aşırı telefonla da uğraşmamış oluyorum

• Cihazım Xs Max 64 gb. İlk çıktığında aldım. 2 yıl 2 ay oldu alalı aşağı yukarı. Pil sağlığım 10 gün önce %94 civarındayken bugün %89 olmuş 🙂. Forumdakilerin aynı sürelerde satın aldığı cihazların sağlık yüzdesi kaç acaba?
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Nisan ayinda aldim xs max ios 14 e kadar hic dusmedi son 3 ayda %95 e dustu anlamadim ben isi! Esime temmuzda 8 plus aldik onunda %95 oldu. Garip bir sekilde son 3 ayda cok hizli dusuyor.
  • 27 aylik XS’imin pil sagligi %84 oldu. Pil degisimini orijinal sekilde en uygun nerede yaptirabiliriz arkadaslar? Tesekkurler
  • bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    Benim bir yılda 87 oldu :) Elimden hiç düşmesse olacağı bu. Bazı yetkili servisler anında değişim yapıyorlardı, servislere arayıp sormakta fayda var.
  • Ekim 2019 da sıfır almıştım. şu an %92. pandemi başından bu yana (yaklaşık 10 aydır) tüm gün elimde. oyun, video ve iş için kullanıyorum. sabah %100 de alıyorum akşam üstü tekrar şarja takıyorum. yine de bana yetiyor.

bu arada cihaz XS Max.

• selam arkadaslar

ıp11 vardı calındı sımdı eskı telefonumu ( ıp8 ) kullanıyorum 2. el temız turkıye cıhazı xs arıyorum var mı yardımcı olabılecek bırı yada bırılerı .

bu arada ıstanbul avrupa yakasında oturuyorum , butce 6000 lira

hepınıze hayırlı forumlar

• Arkadaşlar merhaba, xs kullanıcısıyım ve bir sorum var. ( garip gelebilir )
    Safari tarayıcısından arama yapıp, bi internet sitesine tıkladığımda, telefona virüs bulaşma ihtimali var mı?
    Bilim kurgu gibi gelecek ancak telefonun ekranının izlenmesinden çekinmişimdir hep. Geçen yanlışlıkla bir siteye girdim aklıma takıldı kaç gündür..
  • Mayıs 2019 da aldım su an %92 de. Xs max. Ve hep sonuna kadar kullanırım bataryayı eski usul yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt

İos cihazlarda bu mümkün değil.

• Merhaba arkadaşlar xs cihazlarınızın ekran süreleri ne alemde kaç saat alıyorsunuz ?

• Sessizs alma tuşu telefonu salladığı zaman ses çıkaran var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrotkn E kullanıcısına yanıt
    4-5 saat
  • 20 - 80 mi dolduruyorsun hocam yoksa 100 mü ?

• emrotkn E kullanıcısına yanıt
    100 hocam ya
  • 
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.