Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hocam. Sürümle alakalı da olabilir diye düşünüyorum. 14.2 sürümündeyim ben. Siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?
  • Neeo kullanıcısına yanıt
    14.2 benim de
  • Bu cihazın kıymetini bilin arkadaşlar. Beş yıl iPhone 6s kullandım ve 3D Touch özelliğine öyle alışmışım ki yeni aldığım iPhone SE’de bu özelliğin olmaması zaman zaman sorun çıkarıyor. iPhone XS/XR bu özelliğe sahip son telefonlar. Keşke kaldırılmasaymış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sert şeffaf kılıf olarak bunu buldum ama yumuşak değildir dimi bu ?

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-xs-max-kilif-spigen-ultra-hybrid

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    Yumaşak değildir.öyle olsa sert şeffaf silikon kılıf diye belirtiyorlar genellikle.
  • Arkadaşlar bir konuda yardım lazım. İphone XS lerde wifi ve 4G bağlantı sorunları olduğunu biliniyor. Siz nasıl çözdünüz bunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Arkadaşlar bir konuda yardım lazım. İphone XS lerde wifi ve 4G bağlantı sorunları olduğunu biliniyor. Siz nasıl çözdünüz bunu ?
    Tam olarak ne gibi sorun hocam. Ben uzun süredir herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

şeffaf kılıfları hiç tavsiye etmem. çok parmak izi bırakıyor ve bi süre sonra sararıyor.

• onder.t O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçtim. Aslında istemiyordum çünkü memnundum ama telefon yurtdışı idi garantisi dolmuştu ve e sim pasaport kaydı yoktu. Çok korkarak geçiş yaptım ama kesinlikle korktuğum gibi olmadı. Ekran çerçeveleri gözüme batmıyor, çözünürlük de rahatsız etmiyor. Boyut olarak da aradaki fark çok dikkat çekmedi bende. Memnunum.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Su ana kadar kullandigim en uzun telefon oldu bozulana kadar devam ederim yeni cikan iphone larda ilgimi cekmiyor zaten. Batarya degistire degistire gittigi yere kadar artik
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    Kimler tarafından biliniyor? 1 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
  • deri kılıf gelene kadar aldım bir tane .

neo hybrid kullandım 2 yıl oldu nerdeyse sararmadı arkası o tarz şeffaflar var onlar iyi oluyor.

bu aldığım öyle olmayabilir idareten aldım ama o olay baya azaldı.

• garantisi olmayan xs max batarya değişimi için en hızlı güvenilir hesaplı değişim nerden yapılır ?

akasya açılınca günübirlik değişim yaparlar mı acaba yada troy vs ?

değişen olduysa yazabilir mi süreci ?

• sivert kullanıcısına yanıt
    Şeffaf kaplama yaptırdım. Sararma yapmadı tavsiye ederim.
    Abi akasya 30 dk da veriyor ama 599 lira da çok pahalı benim XS batarya değişecek . Bende hızlı güvenilir ve ucuz arıyorum :) deji 230 lira civarı ama telefonu bozdu diyen çok kişi var bilemiyorum napıcam
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Riske girmem 30 dkkasa veriyorsa değiştiririm baharda telefom canavar.
  • Arkadaşlar 2 senelik yurt dışı pasaport kayıtlı ABD den aldığım XS 256GB telefonum var.
    Gelen aramayı açtığım zaman ne benim ne de karşı tarafın sesi geliyor.
    Ama ben aradığımda sorun yok.
    Çok mağdur oluyorum bu konuda, son 1 haftadır hep aynı.
    Ama gelince ses yok, ben arayınca sorun yok.
    Telefonu kapatıp açınca bir süre düzeliyor.
    Başına böyle bir sorun gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 13 Aralık 2020; 21:50:32 >
  • XS'te son güncellemeler ile batarya nasıl arkadaşlar? Bir değişme var mı yoksa günde 2-3 istiyor mu şarj? Kullanıcılardan görüş almam mümkün mü_?

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

XS'te son güncellemeler ile batarya nasıl arkadaşlar? Bir değişme var mı yoksa günde 2-3 istiyor mu şarj? Kullanıcılardan görüş almam mümkün mü_?

Bazen 1 günü çıkartıyorum sabahtan akşama, yoğun kullanım da akşam 3-4 gibi şarja takıyorum yüzde otuz falan olunca ki uyuyana kadar tam çıkarsın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Bazen 1 günü çıkartıyorum sabahtan akşama, yoğun kullanım da akşam 3-4 gibi şarja takıyorum yüzde otuz falan olunca ki uyuyana kadar tam çıkarsın diye.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Bende Note 10 var, aynısı işte :D
    Bazen dediğiniz gibi gün çıkıyor, bazen de 4-5 gibi takviye şarj yapmam gerekiyor.

Gold rengi hoşuma gidiyor bu aralar da belki bir değişim düşünürüm. Zaten olursa yabancılık çekmeyecekmişim bataryada, anlaşıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 14 Aralık 2020; 22:23:30 >

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.