Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kılıflarımı ucuza satıyorum ilgilenenler baksın.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-xs-4-adet-kilif--146850605#146850605

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivert -- 6 Aralık 2020; 23:1:24 >
  • Arkadaşlar sizde de kayıtlı e posta hesapları için arada bi şifre girmenizi isteniyor mu. Özellikle Hotmail için Arada bir giriş yapmamı istiyor. Hesap mi çalınmış yoksa başka neden mi. Şüphe uyandırıyor. Şifreyi de değiştim ama yine de bazen oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadag63 -- 8 Aralık 2020; 20:22:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karadag63 K kullanıcısına yanıt
    Bende oluyor bazen sifre giriniz diyor outlook icin

Nadirde olsa bende de oluyor. Büyük ihtimal mailleri senkron zamanında internetin çekmediği ana denk geliyor, login olamadığı için de şifre istiyor. Tek mantıklı açıklaması bu gibi.

Son 2 haftadır sık sık yaşıyorum. Ama bunu iphone 8 cihazda da gördüm. Sanırım arkadaşın dediği gibi bir durum söz konusu ya da Apple artık tedbir amaçlı yapıyor.

• Olabilir. Hesaptan şüphelendim. Şifreyi değiştirmeme rağmen yine şifre isteyince burdan bi sorayım dedim. Çünkü daha önce buradaki konularda hiç böyle bir konuya rastlamadım. Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için.

• XS Max’ten 11’e geçen var mı? Bendeki xs max’i hanıma verdim şimdi yine kendime aynısından bakıyorum. Az düzgün olanlar 7000₺ civarı ama aynı paralara sıfır 11 de var.
    Mağazalarda gidip bakınca 11’i beğenmedim ama. Ekran, çerçeve, kasa ve ekran büyüklüğü olarak xs max hala cezbediyor.
    11’e geçenler nasıl bir tecrübe yaşadınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt

11 i al hanıma ver sen xs max ile devam.

• İphone xs 64 gb yaklaşık son 10 günde pil sağlığı 93 den 88 e geldi ve sanki düşmeye devam ediyor. Telefonu çok sık kullanıyorum ama biraz abarttı sanki pil durumundaki gerileme, bir fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 9 Aralık 2020; 22:22:2 >
  • 14.2 kullanıyorum ve çoğu internet tabanlı bildirimler ( whatsapp İnstagram donanım haber vs ) geç düşüyor. Uzun zamandır böyle temiz kurulum vs de yaptım ama aynı. Yaşayan veya çözümü Bilen var mı
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de xs 64gb cihazımın geçen şubattan beri pil seviyesi 89’a düştü ama özellikle son dönemlerde daha hızlı düştü. Anlayamıyorum
  • Benim bataryada aynı şekilde, hatta şu an baktım %84.

Bu telefon her şeyi ile mükemmel, hala çok çok hızlı ama bu pil konusu gerçekten rezalet.

• bLuEmavi kullanıcısına yanıt
    Gerçekten pil konusunda da bekleneni verse ömürlük cihaz. Daha yeni şarjım çok gitmesin diye bazı uygulamaların kilit ekranı bildirimlerini kapadım...
    Telefon kaç aydır kullanıyorsunuz?
  • ANDROIDER kullanıcısına yanıt

Kasım 2018'den beri, Almanya'dan almıştım.

Bana normal geldi, batarya korolasyon tam bitiş ve tam dolumlarda olup, genelde de telefon updatlerinde güncellenmekte. Bu yüzden telefon batarya ömrü böyle ani düşüşler görünmekte
  • Neeo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam demek istediğim zaten buydu ilginç bir şekilde hızlandı pildeki düşüş, sinir bozucu gerçekten daha 1 sene olmamış cihaz.
  • sezar kullanıcısına yanıt

Bende de aynı durum hocam en az 5 kere sıfırladım olmadı. Temiz kurulum yaptım olmadı. Dfu modla sıfırladım olmadı yedeğimden bile vazgeçtim belki içeriklerimle ilgili problemdir diye yedeği yüklemeden kullanayım dedim olmadı. Çekmediği anda galeriye girdiğim anda telefon donuyor zaten anlamadığım şekilde. Paramızla rezil oluyoruz arkadaş bu nasıl iştir.

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.