Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar da isyerimdeki sonuclar. Turk telekom fiyat olarak avantajli ama maalesef bana uymadi. Neredeyse telefonda problem var sanmistim
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]
    Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar whatsapp grubu var mı konunun? daha hızlı ani sorunlar için geri dönüş alınabilmesi adına ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Benim yaradı mesela teşekkürler.
    Rica ederim.
  • Jose1 kullanıcısına yanıt
    benim xs de 40 günlükken %99'a indi. Apple destek ile konuştum büyük bir sıkıntı olmadığını belirttiler.
    Hatta bu sayfada da yazmıştım.
  • sarslan724 S kullanıcısına yanıt
    Aynı testi Turkcell ve Vodafone üzerinde denedik sizinkine benzer sonuçlar çıktı sıkıntı telefonda değil operatörde, Turkcell’in 3g si bile bazı noktalarda diğerlerini hız konusunda katlıyor ne yazık ki.

• Arkadaslar 1 hafta once xs aldim fakat kamerasi xiaomi kameralari gibi guzellestiriyor fotografi pastellestiriyor bunu kapatmanin bir ayari var mi
    Edit: İnstagram kamerasi bu sekilde cekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 25 Haziran 2019; 0:14:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar

Benim xs te şöyle bir problemim oluştu. İki güneş gözlüğümden siyah olanı takarken face id sorunsuz çalışıyor.
    Fakat mavi yi takarken hiç bir şekilde açılmıyor. Face id yi sıfırladım bir iki kere görünüş eklemesi yaptım. Ama mavi gözlük ile açılmıyor. İki gözlük de oakley marka, neden kaynaklıdır? Başına gelen var mı?
    Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

• nymn82 N kullanıcısına yanıt
    Cam ile alakalı hocam. Aynı durum bende de mevcut.
  • Gözleri göremiyor herhalde. Lens filtreliyorsa belkide.

Hocam bazı gözlük camlarıyla olmuyor, Apple da söylüyor bunu. Bende UV filtreli ama polarize olmayan rayban var çalışıyor.

Benim gözlükte mavi rayban açılmıyor yani normal

• Arkadaşlar 1 ay içinde xs max almayı düşünüyorum da 1 Temmuz’da ÖTV zammı gelecek diyorlar herhangi bi bilginiz var mı

• oguzhangursoz123 O kullanıcısına yanıt
    Eğer alacaksanız, bu telefonlar bugünden daha ucuz olmayacak, ÖTV zammının zamanıyla ilgili bileğim de tam yok ama gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Hocam bazı gözlük camlarıyla olmuyor, Apple da söylüyor bunu. Bende UV filtreli ama polarize olmayan rayban var çalışıyor.
    Aslında iki cam da polarize ikisi de gözleri göstermiyor. Tek fark siyah camlı olanda açılıyor telefon pembe camda açılmıyor. Neyse yapacak bişey yok bazı günler şifre ile kullanacağım cihazı. 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

Benim gözlükte mavi rayban açılmıyor yani normal
    Bi tek raybanımda açılmıyor

• Bu arada arkadaşımın pasaportuna bugün kaydettim 29 mayıs öncesiyse yurda giriş tüm hatlarlar çalışıyor telefon bilginiz olsun

• İOS 13 Beta genele açılmış, yükleyen var mı ? Face id belirgin şekilde hızlanmış, çok hantaldı. Çok iyi olmuş.
  • Arkadaşlar, apple telefonlar "aptx" ses özelliğini destekliyor mu, bilgisi olan var mı acaba?
  • Arkadaslar japonyadayim xs max a2102 modeli satiliyor sadece . Sizce risk alir miyim .acil yardim lutfen . Ne farki olur 2101 ile

• alikusat A kullanıcısına yanıt
    Ben asya ulkerinde onceki konularda okumustum ama emin degilim sen yine bi sor arkadaslara , foto cekerken cikardigi ses kisilmiyor falan diyorlardi bilmiyorum,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.