Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durum bende de söz konusu. Kasım ayında satın aldım hala 100%deyim, 2-3 günde bir kontrol ediyorum anlamsız bir takıntı haline geldi.

Merak edenler olursa,
    - Şirketimde Samsung EP-NG930 kodlu kablosuz şarj deck'i bulunuyor. O nedenle gün içerisinde sadece kablosuz şarj ediyorum.
    - Evde iPad'in şarj adaptörü var, hızlı şarj olduğu için sadece sabah evden çıkmadan yarım saat şarj etmem yetiyor, zaten gün içerisinde şirkette edebiliyorum.
    - Şarjdayken asla telefonu kullanmıyorum, bu pile aşırı bir yüklenme yapıyor, muhtemelen birçok insanın pil ömrünü kısaltan da bu.
    - Şarjın %25-30ların altına indiğini hatırlamıyorum, %100 2 veya 3 kez unuttuysam olmuştur genelde 95-96larda şarjdan alırım.
    - Powerbank hafta sonları kullanmam gerekebiliyor, onu da akım korumalı güvenilir markalardan kullanırsanız sıkıntı olmaz.
    - Nedense kendi kablosu dışında hiçbir kabloyla kullanmam, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama buda bir inanış

Bu yöntemlerle herkesin pili çok sıkıntılı, üretim hataları var dediği iPhone X modelini 1 yıl kullandım ve satarken pil ömrü %100 olarak satmıştım.
  • yqtcn kullanıcısına yanıt
    Powerbank ne onerirsiniz hocam en iyisi guveniliri hangisi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cihazınız yurtdışı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosen -- 20 Haziran 2019; 10:52:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chosen kullanıcısına yanıt
    Dubaiden almıştım. A1921
  • oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    Ben sLink kullanıyorum 3 yıl oldu bir sorun olmadı, hala düzgün bir şekilde çalışmakta. Anker, slink, xiaomi, spigen, samsung tarzı güvenilir markalar kullanabilirsiniz. Ama içlerinden en sağlamı Anker gibi geliyor.
    Yurtdışı cihazların pil ömrü daha yüksek galiba :D

• Bende 9 ay aydır Xs Max kullanıyorum. Sürekli kablosuz olarak şarj ettim. Pil sağlığı %100.
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Hangi marka model kablosuz şarj kullanıyorsunuz acaba? Birde sürekli olarak al, sonra koy şarj olsun şeklinde mi yoksa %20 gibi koyup %100'e kadar bekleyerek mi şarj ediyorsunuz?
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Evde ravpower marka var. İşte Baseus. Arabada Vanmass. Akşam yatarken yüzde 40 larda oluyor. Gece yatarken koyuyorum şarja.
  • İşin sırrı kablosuz şarjda mı acaba ?
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    hocam telefonu tr dışında nerden alırsanız alın tr’de apple bakmıyor.

uluslararası 1 yıl garanti için kvk, gürgençler vs. hizmet (?) veriyor. onlar da telefonu bir kez tamir ediyorlar. artık ne yapıyorlar teknik olarak bilemiyorum ama ikinci kez gittiğinizde bu cihazda yetkisiz müdahale var diyip almıyorlar. cihazı alıp başka servise gidiyorsunuz, onlar da aynı şekilde yetkisiz müdahale var diyorlar.

özetle; yurtdışından apple ürünü alırsanız garanti olayını yokmuş gibi düşünün.

• serefsiz yapraklar kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti var yok diye diye 1 yılın sonuna geliyoruz yavaş yavaş. Şimdi baktım da 25 Kasım da garanti süresi doluyormuş. Apple zaten sağlam cihaz kolay kolay garantilik bir durum olmuyor.

• cagrimir kullanıcısına yanıt
    Benim de 7 ay oldu hala %100. Hızlı şarj, normal şarj karışık kullanıyorum. öyle %20 %80 falan da dikkat etmiyorum. Yurt dışı cihaz bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferfb -- 20 Haziran 2019; 21:4:33 >
    Ben anket Powerbank ve hızlı şarj kullanıyorum, çok memnunum.

• Merhabalar , 1 haftadan Japonya ya kısa süreliğine seyahatim olacak . xs max 256 gb almayı düşünüyorum . sizce hangi modelini almalıyım , burada bant lte kodunun aynı olması gerekli gibi bir şeyler duymuştum , nelere dikkat etmeliyim ,, birde samsung s8 plustan geçeceğim ve hiç apple ürünü kullanmadım , çok zorluk yaşar mıyım .. teşekkürler , iyi forumlar herkese ...
  • alikusat A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Android telefonlar bir türlü adam olamadığı için istemeyerek xs max aldım, hiç pişman değilim, çok memnunum, geç kalmışım da demiyorum, önceki ekranlarla iPhone alınmazdı bence, alışmanız 3 gün sürer, uygulamaların pahalı olması çanınızı sıkabilir ama çoğu parasının hakkını veriyor. Bir de dosya aktarımı ve paylaşımı da biraz kısıtlı, ama çok da engel değil, yapılıyor yine. Onun dışında her işlem çok rahat, uğraşmıyorsunuz hiç telefonla işinizi yaparken. Bulabilirseniz A2101 kodlu olanı almanız en iyisi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babadol -- 21 Haziran 2019; 8:45:11 >

• İşinize yarayabilir..
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Benim yaradı mesela teşekkürler.
  • iphone xs max ile türk telekom kullanan var mı? turkcell' den taşımıştım. hem telefon çok ısınıyor, hem şarjı çabuk bitiyor hem de internet hızı çok düşük. huawei kullanan arkadaşımla aynı anda, aynı server üzerinden hız testi başlatıyoruz. iphone' da 2-3mbit çıkarken huawei' de 17-18mbit çıkıyor. telefon yurtdışı ama a2101 modeli. türkiye' de sorunsuz çalışan modelden.
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.