Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugüne kadar hep space grey kullandım değişiklik olsun diye düşünmüştüm ama bu olay gerçekten can sıkıcı, sanırım space grey alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

hayırlı olsun, 6000 liralık ürün al birde kargo parası 10 liramı alıyorlar
    Yarin teslim olunca çıktı hocam yoksa Pazartesi gelecek di

• RageReturn R kullanıcısına yanıt
    aslında silver gerçekten güzel bir renk. Özellikle çerçeveleri paslanmaz çeliğin boyasız saf hali olduğu için çiziği hemen alıyor. Üzerine sadece parlaklık verilmesi için cila işlemi uygulanmış, Silver rengin çerçeveleri o yüzden tamamen saf paslanmaz çelik. Arkasında ki beyaz da ışığın açısına göre çok tatlı bir beyaz oluyor. Keşke çizilmemesi için saydam bir kaplama yapsalardı ama öyle tercih etmişler. Ben siyah rengini iPhone'a çok yakıştırıyorum o yüzden tercihim her zaman siyah olur.

siyah rengi seveceksiniz emin olun. Space Gray'ın ışıkta aldığı o grimsi ışık kırılması çok hoşuma gidiyor mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

1 tane silver, 1 tane space gray X kullandım; en ufak bir parçadan ışık altında gözükecek ufak ufak kılcal darbeler içeren çizikler bolca oluyor. Geçtiğimiz hafta da mecburiyetten Silver XS MAX aldım bir tanıdığımdan; 10 gün kullandım dikkat ederek ışığa baktığımda çok hafif aşınmaya başlamıştı paslanmaz çelik kısmı. Sonra onu verip sıfır siyah max aldım ve şuan çok mutluyum renginden, çizilme problemi olmamasından ötürü. Yerinizde olsam Space Gray rengini tercih ederdim. Siyah renk elektronikte ayrı bir olaydır bence. Şuan çok memnunum siyahından

Alıntıları Göster
    Bu zamana kadar hep Space Gray kullandım ve çok seviyorum rengini fakat X ve Xs'te Silver daha güzel göründü bana o yüzden böyle aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Az önce şükür siparişi verdim yarin sabah teslim

güle güle kullanın hocam Allah bize de nasip eder bir gün umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: integral sabiti

İndirme bittikten sonra bildirim geliyor gelen ekranda sırasıyla şu adımları yapıyorum

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Buraya kaydetti ama bunu müzikte gösterip oynatamıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 10 Ocak 2019; 20:36:4 >

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ben denemedim saha önce hiç forumdaki Kestirmeler başlığında gördüm önceki gün kurdum çalıştı. Sende neden çalışmadı ben de çok şaşırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben denemedim saha önce hiç forumdaki Kestirmeler başlığında gördüm önceki gün kurdum çalıştı. Sende neden çalışmadı ben de çok şaşırdım
    Kendim kestirmeleri düzenleyecem bakalım nasıl olacak...
  • quote:

Böyle kaydetti ama bunu müziğe kaydedip orada çalamıyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

size sonuna kadar katılıyorum, kanarya hep bir kendini aklama çabasında ve üstün görme çabasında, benim lafımın üstüne laf olmaz diyenlerden :) son noktayı ben koyarım diyor, bu kesinlikle kibirlilikten olur. üyelik tarihine göre kıstasmı olur, saçmalık.
    Boş adam işte,kale almamak lazım blokladım geçtim.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Android mantığıyla inen müzik direkt MP3 player listesine ekleniyor sanmıştım öyle değilmiş 😁 manuel olarak da ekleyemedik. Zaten ses olarak indirdiğim müziğin detaylarına bakınca mp4 olarak görünüyor.

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    İnsallah kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Ultra Hybrid olan daha koruyucu gibi duruyor. Araç içi şarj olarak ben belkin veya ttec öneriyordum fakat geçen burada bir arkadaş anker önerdi linkini de paylaştı. Çok başarılı bir üründü. Kablonuzu orijinal kullanmanızı öneririm. Telefon tutucu olarak baseus iyi bir seçenek olacaktır.
    Cevabınız için teşekkürler hocam şunu aldım;https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-kilif-thin-fit-360-koruma-black-cam-ekran-koruyuculu-063cs24926-p-HBV00000EN807?magaza=Hepsiburada

ultra hibrit kırmızıyı da arkadaşıma sipariş ettim :D

anker olarak bunu tercih ettim biraz tuzlu ama bakalım

https://www.hepsiburada.com/anker-powerdrive-2-42w-quickcharge-3-0-hizli-arac-sarj-cihazi-p-HBV0000034OBH?magaza=Hepsiburada

şu jelden 2 adet aldım ön arka kaplayacağım arkada umarım sorun olmaz.

https://www.hepsiburada.com/spigen-tum-cihazlarla-uyumlu-nano-liquid-sivi-ekran-koruyucu-seramik-kaplama-000gl21813-p-HBV000008HQ0T?magaza=Hepsiburada

tutucuyu da açıkçası kalitesiz aldım ucuzundan :D
    arada şarj sıkıntısı yaşıyorum onun için de xiaomi 10000 mah versiyon 3 aldım.

var mıdır ekstra bir tavsiyeniz? spigen kılıflara çok ağır ve kaba diyorlar ama bilmiyorum bakacağım geldiğinde...

• quote:

Android mantığıyla inen müzik direkt MP3 player listesine ekleniyor sanmıştım öyle değilmiş 😁 manuel olarak da ekleyemedik. Zaten ses olarak indirdiğim müziğin detaylarına bakınca mp4 olarak görünüyor.
    Hmm o zaman bir işe yaramaz. :) Sağ ol yardımların için.
  • Arkadaşlar, xr modelinin 64 ve 128'lik versiyonları kıbrısta ne kadara satılıyor bilen var mı?

• Benim DEMO geldi, ilk sizinle paylaşıyorum ;

Kulaklık hariç her şey var içinde, sim kart iğnesi, kılavuz vs..
    Bu gece iTunes a bağlayıp normal sürüm yükleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 11 Ocak 2019; 0:46:58 >

• İyi günlerde kullan.
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Bunu paylaşmanız çok makbule geçti doğrusu. Ürünü çok beğendim, teşekkürler.
    Ben 6 aydır arabada kullanıyorum ve gerçekten çok başarılı bir cihaz yapmışlar
  • Merhaba Arkadaşlar,

Telefonunuz yeniden açılma gibi bir durum söz konusu olan var mı?
    Geçen seneler ios 11 de bu gibi durumlar olmuştu.

Bende xs max te ios 12.1.2 sürümü mevcut ve ilk defa dün oldu. Az önce tekrar olunca bir yazma gereği duydum.

Örnek;
    Twitter de tam bir video açacaktım biranda kapanıp tekrar açıldı ve şifre sormadan kilitli ekran kısmına geliyor.
    imsj yazacaktım klavye kısmına tıklarken yine kapanıp açıldı.
    kapanıp açılma 4-5 saniye kadar sürüyor.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.