Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

Arkadasim istedigin yerden al.
    Zaten mumkunse tabiki pahalisini alma. Yurtdisindan al uygununu al.
    Beni cidden anlamiyormusun?? Sadece Turkcell veya Apple Store’den alinmaz, amazondan alinir demen yanlis diyorum. Sahsen amazondan almam guvenem. Bu kadar basit dedigim.
    Ben yurtdisindan da aldim, apple storedende, turkcelldende.
    Gecen sen X, 6100 tlye piyasaya cikti, ve alan herkes aldi, kur bu kadar yuksek degildi. Fiyatlar heryerde sabitti. Ve ben turkcellden 5400e aldim uyguna aldum... yani karli is yaptim.
    Bugun donem farkli, doviz surekli oynuyor bunu anlatmaya calisiyorum
    Amazon’a güvenmem den sonrasını okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    :)))))))

Tamam sustum artik..
    Bana yas soran, yasimi tahmin etmeye calisan sizlersiniz. Simdi bu isin yasla ilgisi yok diyen demi sensin:))))
    Belliki ben yasimi soyleyince kucuk kaldin.

Oyle olsun bakalim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

Araç için önerebileceğim Anker ürünüdür;

Link: Anker Hızlı Araç Şarjı

Alıntıları Göster
    biraz pahalıymış ama ucuz olanlardan 2 tane vardı şuan 2side çöp oldu, kullanmıyorum.Bi indirimini yakalarsam bunu alayım teşekkür ederim.

• teknogs kullanıcısına yanıt
    Bunu paylaşmanız çok makbule geçti doğrusu. Ürünü çok beğendim, teşekkürler.

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Bakın yaşınıza hürmetim var ama gerçekleri söylemem gerek,

36 yaşındasın tanımadığın bir insana bırak arızalı demeyi, yaşının vermiş olduğu olgunlukla gayet güzel bir şekilde cevap vermeliydin

olmaz bu. 36 yaşındaysanız 36 yaşında gibi davranacaksınız. Sizler forumda örnek alınacak yaşta adamlarsınız ama görüyorum ki kafa hala yerlerde

aşın artık bu tür şeyleri aşın. İnsanları sınıflandırmayın, tanımadığınız bilmediğiniz kişilerle bu kadar kısa sürede laubali şekilde konuşmamayı, yaşım 10 olsa bile karşındakinin insan olduğunun bilincinde olun.

adamın verdiği tepki çok anormal değil mi arkadaşlar? Bunları söyledikten sonra istersen 60 yaşında ol sana hürmetimi göstermem

yazdıklarının hepsi yanlış bu arada, Türkiye'nin durumu belli; gidip Apple Store'dan 12 bin liraya mı alsın cihazı? 8 bin liraya aynı cihaz var. 8 bin lira bile zaten çok uçuk rakam o ayrı konu. Alınmaz. HB amazon dediğin firmaları küçümseme. Amazon'un dünya çapında global bir şirket olduğunu herkes bilir. Birisi de çok uzun yıllardan beri Türkiye'de hizmet veren bir bir alışveriş sitesi. Senin kötülemenle batmaz bu şirketler. Büyük paralar döndüğünü tahmin edebilirsin zaten

doğruları söylemezsek yanlışları düzeltemeyiz. Siz bu konuda çok yersiz ve saçma şeyler iddia ediyorsunuz. Ortada ciddi fiyat farkı var. Yurtdışı cihazlardan bahsetmiyoruz.

bazen yerinizi bilmeniz gerek. Allah bilir siz gidip Apple Store'dan 15 bin liraya MAX de almışsınızdır. Sizin gibilerden beklerim bunu. Apple Store dediğin şirketin hiç bugüne kadar dolar/euro endeksi haricinde fiyat indirimine girdiğini gördün mü? Her yerde 700 lira olan kulaklık AOS da 1200 lira. Aradaki farkı da şirketin satış sonrası verdiği hizmete sayıyor Apple Store zaten. Bu artık bilinen birşey

herkesin çok parası yok, millet yemeye ekmek bulamıyor 5 liraya muhtaç halde

• Kişisel ve karşılıklı atışmalarınızı özelden yazınız lütfen, burayı gereksiz ve konu ile alakasız polemiklerle doldurmayınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

Kılıf için aşağıdakilerden hangisini almalıyım kullananlar yorum yapabilir mi ?

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-xr-kilif-spigen-ultra-hybrid

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-xr-kilif-spigen-crystal-hybrid-crystal-clear
    Bu konuda bilgisi olan yok mu ?

• cocainer kullanıcısına yanıt
    Linkler açılmadı ama spigen çok kullandım, şeffaf olanları tercih edecekseniz bir kaç ay içinde maalesef sararıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Linkler açılmadı ama spigen çok kullandım, şeffaf olanları tercih edecekseniz bir kaç ay içinde maalesef sararıyor.
    Teşekkürler cevap için, evet şeffaf tercih edeceğim telefonun rengini kapatmamak adına.. 6s de kullandım spigen ama sarardı o da kısa sürede o yüzden farklı modellere baktım biraz daha kabalar ama sararmaya daha dayanıklı olurlar diye düşündüm...

Sararmayan şeffaf kılıf yok mu bu sektörde :)
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Ben otterbox’ın linkini verdiğim kılıfını araştırdım, YouTube’daki İngilizce bir incelemede bir kullanıcı, arka kısmın olmasa da çerçevenin sarardığı söylemiş. Ben de bu yüzden vazgeçip AliExpress den başka bir kılıfın (sıvı silikon) sipariş verdim. Kardeşime iPhone 6s için 5 liraya AliExpress den darbe emici (köşeleri hava yastıklı gibi olan) almıştım.Geçende sordum belirgin bir sararma olmadığını söyledi. Spigenlerde ise maalesef çok belirgin şekilde sararıyor. Otterbox telefonu oldukça iyi sarıyormuş, düştüğünde telefonu tutmaya devam ediyormuş hatta bu yüzden takıp çıkarması biraz zormuş ama anladığım kadarıyla şeffaf olanlarda en iyi koruyucu kılıf.Tabi haliyle kaba ama şeffaf olunca illa beğeniyorum.

OtterBox Apple iPhone XR Kılıf Symmetry Clear

Not: Maalesef linki kopyalamadım mobilde ama isimden aratırsanız çıkıyor. Fiyatı Hepsiburada’da 99 tl (indirimli hali)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 10 Ocak 2019; 1:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Ben otterbox’ın linkini verdiğim kılıfını araştırdım, YouTube’daki İngilizce bir incelemede bir kullanıcı, arka kısmın olmasa da çerçevenin sarardığı söylemiş. Ben de bu yüzden vazgeçip AliExpress den başka bir kılıfın (sıvı silikon) sipariş verdim. Kardeşime iPhone 6s için 5 liraya AliExpress den darbe emici (köşeleri hava yastıklı gibi olan) almıştım.Geçende sordum belirgin bir sararma olmadığını söyledi. Spigenlerde ise maalesef çok belirgin şekilde sararıyor. Otterbox telefonu oldukça iyi sarıyormuş, düştüğünde telefonu tutmaya devam ediyormuş hatta bu yüzden takıp çıkarması biraz zormuş ama anladığım kadarıyla şeffaf olanlarda en iyi koruyucu kılıf.Tabi haliyle kaba ama şeffaf olunca illa beğeniyorum.

OtterBox Apple iPhone XR Kılıf Symmetry Clear

Not: Maalesef linki kopyalamadım mobilde ama isimden aratırsanız çıkıyor. Fiyatı Hepsiburada’da 99 tl (indirimli hali)
    Teşekkürler evet inceledim youtube dan gayet sağlam ve iyi duruyor biraz kaba ama kötü değil. Teşekkürler öneriniz için, peki son sorum bu veya bu tarz kılıflarda ekran koruyucu camlarda sıkıntı oluyor mu acaba ? Baseus Tempered Glass siparişi vermiştim gecende..

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

cevapladigin kisi haziran 2018te foruma uye olmus.
    2006 yilindan beri bu forumu kullanirim..
    Seviyene dikkat et lutfen. Yasim 7 degil 36. Ama siz benim yazdiklarimi anlayamiyacqk kadar cocuk yasta yada buyuk olsanizda olgunlukta degilsiniz anlasilan.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Foruma katılma tarihiyle olmuyor bu işler.Ben de 2002 de katıldım diyelim ama bu hesap değişmiş kaybetmiş olabilirim bu kimseyi üstünleştirmez,ayrıcalıklaştırmaz.36 yas ayrica hurmet gosterilecek bir yas degil.Iyice dede yaptin biz yasitlarini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    keşke, daha önceki msjlarımı okuyup öyle cevap verseydiniz.
    belliki öncesini bilmeden sadece bu mesaja düz olarak cevap vermissiniz.
    beni bilen bilir ama burada yanlış anlaşılıyorum ısrarla.
    çünkü tek mesajla direk cevap veriliyor:)

neden bu mesajı attığımı hüç düşündünüz mü?
    çünkü bana 7 yaşındasın muhabbeti yapan çolujk çocuk var sadece şu başlıkta...
    bu başlığı düzenli takip eden bilir, 2 kişi var kendini bilmez.
    düzenli olarak milletle tartışıp, inatlaşıyorlar. ve sürekli fiyat muhabettei yapıyorlar.

bunlar bana yaş muhabbeti yaparsa bende cevap olarak bunu veririm tabiki.
    çok gördüm böylelerini. yaşı ne olursa olsun herzaman saygıya davet etmişimdir ve cezam yoktur.
    2006 yılında bu foruma üye oldum. hazşran 2018 de foruma yeni üye olan ile tabiki bir değilim.
    yeni üye olup sırf tartışma yaratan tipler mevcut forumda. 6 aylıkla 13 yıllık arasında fark illaki olacaktır.

sizi anlıyorum örnek vermişsiniz. 2002 de üye oldum diye. ama sizde 10 gün önce üye olmuşsunuz. herkes için demiyorum zaten.
    yani üzerinize alınacak bir durum yok.

öncesini bilmeden yorum yapmayalım rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıkanaryam -- 10 Ocak 2019; 9:39:50 >

• lifeblood6 L kullanıcısına yanıt
    Ultra Hybrid olan daha koruyucu gibi duruyor. Araç içi şarj olarak ben belkin veya ttec öneriyordum fakat geçen burada bir arkadaş anker önerdi linkini de paylaştı. Çok başarılı bir üründü. Kablonuzu orijinal kullanmanızı öneririm. Telefon tutucu olarak baseus iyi bir seçenek olacaktır.
  • Bugün hepsiburada demo ürün aldım, akşam teslim edilecek. Faturası geldi maile, 6 ocakta başlamış gözüküyor garanti.

• quote:

Bugün hepsiburada demo ürün aldım, akşam teslim edilecek. Faturası geldi maile, 6 ocakta başlamış gözüküyor garanti.
    Hocam resim bekliyoruz daha paylaşan olmadı

• Silver Xs Max çerçevede ufak çizikler oluşmaya başladı giderilebiliyorsa sıkıntı yok fakat 2 haftada bu hale gelmesi düşündürücü. Bu arada Apple Watch, Airpods ve iPhone için kablosuz şarj standı kullanan var mı?

• Arkadaşlar Youtube'dan Shortcut olarak müzik indirebilen var mı? Tüm Shortcutları denedim ama hata veriyor...
  • quote:

Teşekkürler evet inceledim youtube dan gayet sağlam ve iyi duruyor biraz kaba ama kötü değil. Teşekkürler öneriniz için, peki son sorum bu veya bu tarz kılıflarda ekran koruyucu camlarda sıkıntı oluyor mu acaba ? Baseus Tempered Glass siparişi vermiştim gecende..

Alıntıları Göster
    Sanırım tüm ekranı köşlerden de kaplayan camları kastediyorsunuz, otterbox oldukça sıkı sardığı için benim de şüphelerim var ama daha önce sözünü ettiğimiz iki ürünü birlikte kullanmadığım için emin olamıyorum maalesef. Ama kullanacak olursanız kılıfdan mecbur kalmadıkça çıkarmamızı tavsiye ederim. Sorunuz olursa yine yardımcı olmaya hazırım.

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.