Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Mp3u youtubeden mi indiriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

Demolara yükleniyor mu normal sürüm

Elbette hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turk telekom kullanan arkadaşlar xr'de telefonla konuşurken sesinizin az gitme, ya da karşı taraftan sesin az gelme durumu oluyor mu? Benim se'de böyle bir kronik sorun vardı da o yüzden soruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Turk telekom kullanan arkadaşlar xr'de telefonla konuşurken sesinizin az gitme, ya da karşı taraftan sesin az gelme durumu oluyor mu? Benim se'de böyle bir kronik sorun vardı da o yüzden soruyorum.
    Hayır yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar;

XS MAX cihazda şöyle bir durum var, sizlerdede varmı? ilgilenen olursa sevinirim.!!!

Wi-fi tanımlamasını yaptıktan sonra yani evdeki modemin wi-fi k.adı ve şifresini girdikten sonra cihaz ok leniyor.

Sonrasında mesela, wi-fi kapat diyorum yukardaki çentiğin sağ tarafından, bana, yarına kadar kapanıyor mesajı veriyor bunu nasıl düzeltirim.

Yani yarına kadar dediği uyarıyı nasıl engelleyebilirim.

Bir başkası mesela yukardaki gibi wi-fi kapadım ve ertesi güne kadar cihazı kilit ekranından çıkarmadım hep LTE görünüyor diyelim, nezamanki kilit ekranından,

çıkarıyorum kendisi wi-fi açıyor ben açmamama rağmen bu durum beni sıktı sizlerde durum nedir varmı bunun bir yöntemi lütfen tecrübe eden arkadaşlardan cevap bekliyorum.

bu arada cihazdaki firmware versiyonu: (iPhone11,4,iPhone11,6_12.1.2_16C104_Restore.ipsw) son verilen yazılımdır sizlere kullandığım yöntemi açıklayayım yani firmware,

nasıl attığımı anlatayım; ilk önce kullandığım windows10 son güncellenmiş versiyon olan: 1803 (OS Built 17134.523) dür. iTunes versiyonum ise son verilen 64 bitlik,

(12.9.2) dir bunlara çok dikkat eden zaten işim gereği olması gereken hususlardır ayrıca iTunes da yeni firmware i güncelle seçeneği ile değil restore yeniden yükle

seçeneği ile,

yeni bir iphone olarak kur seçeneği ile temiz kurulum yaparak yaptım yüklemeyi, son 16C104 yazılımı bence çok stabil fakat yukarda yazdığım gibi wi-fi daki kapatma işine

anlam veremedim bir önceki cihazım android işletim sistemli bir cihazdı bu arada, neyse fazla geyik olmadan benim sorunu yaşayan kim varsa ve çözüme ulaştırdıysa bir

zahmet anlatıversin saygılarımla.

• notropil kullanıcısına yanıt
    Teee ayarlara gidip oradan kapatmak gerekiyor ios da. kısayoldan kapatınca sadece bağlantıdan koparıyor wi-fi açık kalıyor. ios 12 de düzeldi mi hiç dikkat etmedim, cihaz yanımda olsa bakar söylerdim.
    Cevabınız çok basit. Sağ üst köşeden aşağı sürükleyerek açtığınız ekranda wifi sadecce 1 günlük periyot için kapatılabilir. Tamamen kapatmak için ayarlardan wifi menüsüne girip kapatmanız yeterli.
    Denetim merkezinden wifi yi tamamen kapatamıyorsunuz. Yani bu normal yazılım buna imkan vermiyor. Bunu yapmak için ya ayarlardan girip kapatacaksınız ya da shortcuts uygulamasını indirip ordaki kısayollardan yapacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Cevabınız çok basit. Sağ üst köşeden aşağı sürükleyerek açtığınız ekranda wifi sadecce 1 günlük periyot için kapatılabilir. Tamamen kapatmak için ayarlardan wifi menüsüne girip kapatmanız yeterli.
    işte o 1 günlük periyodu nasıl kapatabilirim ?
    Kapatamazsın, bu böyle.
    Tekrar yazıyorum. Quick access menüsünde hiçbir fonksiyonu işlevlendiremezsiniz. Şukadar saat olsun, tamamen olsun vs. gibi kurgulayamazsınız. Ön tanımlı olarak nasıl geldiyse öyle kullanabilirsiniz veya kestirmelerden kendiniz kurgunuza uygun olarak kısayol yaratabilirsiniz. Bunun haricinde istemiş olduğunuz işlemi sadece wifi menüsünden kapatarak süresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Merhabalar xs 64 gb demo cihaz bugün geldi, kurulumunu yaptım. Kapalı kutuda ve jelatinli sıfır cihaz olarak geldi, normal cihazdan farkı içinde kulaklık çıkmadı. Almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

Demo cihaz olunca ayarlarda sıfırlama seçeneği olmuyor deniyordu, baktım benimkinde var. Sizce yine de telefonu sıfırlayıp itunes’ten yeniden yazılım yüklememe gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC0D30F7C

Merhabalar xs 64 gb demo cihaz bugün geldi, kurulumunu yaptım. Kapalı kutuda ve jelatinli sıfır cihaz olarak geldi, normal cihazdan farkı içinde kulaklık çıkmadı. Almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilirler.

Demo cihaz olunca ayarlarda sıfırlama seçeneği olmuyor deniyordu, baktım benimkinde var. Sizce yine de telefonu sıfırlayıp itunes’ten yeniden yazılım yüklememe gerek var mı?
    iTunes ile restore yap, sonrada iphone da sıfır dan kurulum yap ve keyfine bak,

Dikkat et !!! Windows, iTunes, son sürümler olsun,

Kolay gelsin güle güle kullan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 11 Ocak 2019; 17:53:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SAVIAR

Tekrar yazıyorum. Quick access menüsünde hiçbir fonksiyonu işlevlendiremezsiniz. Şukadar saat olsun, tamamen olsun vs. gibi kurgulayamazsınız. Ön tanımlı olarak nasıl geldiyse öyle kullanabilirsiniz veya kestirmelerden kendiniz kurgunuza uygun olarak kısayol yaratabilirsiniz. Bunun haricinde istemiş olduğunuz işlemi sadece wifi menüsünden kapatarak süresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
    Tamam hocam anlaşıldı, bu konu ile ilgili olarak araştırma yapıcam.

Teşekkürler cevaplar için.

Teşekkürler

• XR aldım kullanmaya başladım cihaz mükemmel tam ekran süpermiş

Yüz tanıma

Efsane çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

XR aldım kullanmaya başladım cihaz mükemmel tam ekran süpermiş

Yüz tanıma

Efsane çalışıyor
    Xr a çamur atan çokta cihaz ciddi anlamda süper

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Ayrıca kırmızı rengi de yakıyor değil mi ? Güle güle kullanın bu arada....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 11 Ocak 2019; 18:38:49 >
  • Hüseyın sarj aleti çıktı mı? Kulaklık almak istersek ne kadar orjinal kulaklık? Bir de garanti sorguladın mı ne kadar gözüküyor?

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.