Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O mantikla Xr da asla ve asla fiyatinin ederi degil.
    Sanki xr 3000 tl :))
    xr in cikma sebebi bu zaten.. 5c serisi gibi, ucuz maliyet ve uygun fiyat.
    Sizin gibi dusunenler alsin die iste. Alin kullanin. Ama bu Xr i aldiniz diye, Xs ten veya Xs maxtan daha iyi oldugunu gostermez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaş XR’ın XS ve XS Max’den daha iyi olduğunu mu savunuyor? Eğer öyleyse boşuna tartışma hocam, bir önceki telefonu ankesörlü telefon falansa XR ona en iyi telefon imajını vermiş olabilir XS veya XS Max kullanamadığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 16 Aralık 2018; 14:20:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Anlatamadim, Xr da guzel diyorum tercih meselesi diyorum.
    Diyorki, kesinlikle Xr, Xs ve Maxtan daha iyi :)))
    Bencede cok uzatmaya gerek yok.
    Goz var nizam var..

• Sonunda xs maxa kavuştum :) x ten xs max a geçmiş biri olarak ekran resmen buyuleyici o x teki dar ekrandan kurtulduğuma seviniyorum :)

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Bende her ikisi de var. Sarısına vurulup almıştım XR’ı. Arkadaş ısrar ederse bir karşılaştırma videosu koyar neymiş ne değilmiş anlatırız ama gerek var mı bilemedim.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    Bu tiplerin anlayamadığı şu konu şu an 20 000 mah 38 GB bir telefon yapılsa ve tanınmamış bir marka olsa gidip hemen onu mu alacaksın? Konu özellikler değil stabilize uygulanabilirllik 6 ay Huawei P 20 Pro kullandım donması mı dersin oyundan atma mı dersin bu tip sorunları yaşadım sözde 6 GB pili iyiydi ona lafım yok şu an İ phone x kullanıyorum İOS işletim sistemiyle hep bir adım önde bunu anlayın artık.

• RedManetics kullanıcısına yanıt
    biraz daha kullanıp X ten XS MAX'e geçmek isteyen kullanıcılara yönelik uzunca açıklama bekliyor olacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Bir telefondan %50 den fazla vergi alıyor. Dünyanın hiçbir yerinde bu tür vergiler yok. Amerika'da en fazla %8. Türkiye Devleti hiçbir emeği yokken %50 vergi alıp fiyatı 6.700 civarına gelirken fazladan 5 bin küsür türk lirasını almasının hak yemek olduğunu idrak edemiyor musunuz? Bizler vergi veriyoruz o paralar bizim. Siz neyi anlayamıyorsunuz?

arkadaşlar kusura bakmayın ama Apple bölümünde bana karşı tepki gösterenlerin çoğu para nedir bilmiyor ve hak yemenin ne olduğunu da bilmiyor.

Üretmediğin, herhangi bir emeğinin olmadığı bir telefondan neden %50 alır bi devlet? Koydular bizi bi çukura, çık çıkabilirsen...
    Bunun yanıtı çok basit döviz yurt dışına çıkmasın insanlar da bu telefonu almasın diye olabildiğince üzerine vergi ekliyor. İlla alacağım diyen de ya yurt dışından alır yada o vergiyi öder. Bunu hak yemek olarak falan olarak görmek anlamsız.

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Sen bu devletin yaptigini normal bir durum olarak mi goruyorsun ciddi ciddi? Bana arka cikman gerekirken dediklerine bak. Gercekleri soyleyenler her zaman tepki gorur bunu unutma dostum. Ben yeryuzunde bir telefondan 3.000 ve uzeri vergi alan bir devlet daha gormedim. Ben minimum alabilecegi parayi kovalayanlara laf atmiyorum. Turkiye’den alanlara bu sozum. Isterse ayda 30 bin TL kazansin. Varlikli dedigimiz kisiler zaten sizin benim gibi bu kadar telefon meraklisi degiller buna eminim... elindeki cihazla hava atmaya calisan tek millettiz biz.. bunu da unutma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 16 Aralık 2018; 16:6:18 >
  • Bununle ilgili baslik actin, ve surekli farkli basliklarada girip surekli ayni soyluyorsun tamam anladik. Ama yeter lutfen.

Evet pahaliya satiliyor. Ama bu vergi hep alindi. Sana karsi cikanlarada sert cevap verip duruyorsun. Lafi 10 kere demeye gerek yokki.

Bunu sanki birtek iphone yapiyomus gibi anlatman yanlis yada bunu daha yeni yapmaya baslamis gibi soylemen. Eskiden beri bu boyle.

Kur farkini dikkate almakta lazim. Dovizden etkilenmyen firmalar bile senin ulkende yuzde yuz zam yapmis ve indirmemis..

Bmw-Mercedes vs bunun gibi binlercesi yapiyor bunu bir Apple degil.

Sana cevap ver die yazmadim. Yoksa millete dedigin gibi surekli, anlamiyorsunuz anlamiyorsunuz diye yine baslamada :)))

• Artik su vergi sacmaligindan biktim yok yuzde 700 vergi yok su kadar aliyorlarmis o zaman almayin kardesim ALMAYIN bu kadar basit herkes alicak diye bir kural yok o zaman araba da almayin beyaz esyada almayin konsol da almayin valla yeter insalar milletin parasina da karisir olmus

• quote:

Sen bu devletin yaptigini normal bir durum olarak mi goruyorsun ciddi ciddi? Bana arka cikman gerekirken dediklerine bak. Gercekleri soyleyenler her zaman tepki gorur bunu unutma dostum. Ben yeryuzunde bir telefondan 3.000 ve uzeri vergi alan bir devlet daha gormedim. Ben minimum alabilecegi parayi kovalayanlara laf atmiyorum. Turkiye’den alanlara bu sozum. Isterse ayda 30 bin TL kazansin. Varlikli dedigimiz kisiler zaten sizin benim gibi bu kadar telefon meraklisi degiller buna eminim... elindeki cihazla hava atmaya calisan tek millettiz biz.. bunu da unutma.
    Kendimi devletin yerine koyuyorum. Sanırım bu ithal edilen elektronik ürünlerde veya lüks ürünlerin tamamında aynısını belkide daha fazlasını yapardım...

Neyse bu tartışmanın yeri burası değil kısaca benim düşüncem bu yönde.

• merhabalar, bu iki ekran koruyucudan birini almak istiyorum. Ancak arasında ne fark var ben pek anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.

1

2

• 11 senedir bu formda üyeyim forum sitesi her gecen gün daha kötüye gidiyor
    1- önceden herkez program,oyun,jailbreak ,cihaz hataları vb konularda yazar bilenler cevap verirdi . simdi yok
    2- bu kadar cok kavga olmazdı .simdi her yazılanı kavgaya ceviren bir grup var
    3- önceden üyeler arasında seviye vardı..simdi seviye yerlerde
    4- önceden bu siteyi yöneten adminler vardı .. simdi adminleri goren yok.
    bla
    bla
    bla

uzarda gider. eyyy site yonetimi uyuma üyelerine sahip çık. deger kaybediyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 16 Aralık 2018; 16:49:43 >
  • tamam. Ben bu kadarım. Başka söyleyebilecek birşeyim yok. Daha fazla konuyu uzatmak istemem
  • quote:

biraz daha kullanıp X ten XS MAX'e geçmek isteyen kullanıcılara yönelik uzunca açıklama bekliyor olacağım
    Evet X den XS Max’a geçiş karşılaştırması bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Font_Drakula -- 16 Aralık 2018; 17:40:59 >
  • Fiyat?

• gunbah kullanıcısına yanıt
    İmzamı atarım

• Ancak yükleyebildim, iphone Xs Max 512 Gb ile aranızdayım.
    Henüz kullanım yapmadım

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.