Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Detayları vs nasıl konuşabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

Detayları vs nasıl konuşabiliriz?
    PM atıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Yeni cihazlar geldi. Düşünen olur ise Xs Max teslim edebilirim... Renk *SİLVER*
    Hocam xs max 64 gb ve xs 64 gb cihazların fiyat ne kadar?

• Beyler havaalanından kullandıgım telefon dahil, kutusu acılmamıs kaç tane telefon ülkeye sokabilirim?

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Öncelikle iyi akşamlar.Bende de aynı sorun oluştu.Başta Apple Türkiye,Troy ve Misbah (yetkili servis) sorunumu çözemedi...Sorunumu çok alakasız olacaka ama Turkcell çözdü! İlk yapmamda olmadı ama ikinci denemem de başardım ve sorun ortadan kalktı.Kodlama şu " #330*0000#" sonrasında arama tuşuna basın ve ekranda "kapat" yazısı çıkacaktır.Basın ve cihazı kapatın.Tekrar açtıpınızda sorunun devam ettiğini göreceksiniz! Sonrası tekrar kodu girin ama bu sefer kapatmayın.Tekrar aramaya bastığınızda sorun ortadan kalkmış olacaktır.Bilginiz olsun

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    bende XS var. mediamartk da XR inceledim. müthiş bir cihaz, ideal bir boyutu var. ekranına bayıldım bence XS in ekranından daha tok bir reng skalası var tatmin ediciydi gayet. space grey ilanı harika öndeki siyah şerit ile cihazın tamamı bütünleşiyor efsane bir cihaz ortaya cikiyor. ayrica o şeritlere 1 dk icinde alistim. cok hizli bir cihaz. tek kötü yanı ön kamerasinin acisi daha dar xs e göre. kalin falan da degil gayet ince bir cihaz. şu siralar amazon da xr 6000 lere kadar düsebiliyor zaman zaman. xs alacaginiza xr alin siyah beyaz ve mavisi tatmin eder

• brhmrsln B kullanıcısına yanıt
    1 senedir X kullaniyorum cok cok memnunum. 6-7-8 kasalarindan sonra x daha buyuk ama benim gibi dusunenler icin bence yeterli buyuklukte.

Plus serilerini hic tercih etmedim. Is geregi surekli cebimde tasimak zorundayim ve kullanmak zorundayim, tek elle kullanmak zorundayim. Plus serileri buyuktu.

Xr ve max ta bnm icin buyuk. X veya Xs gayet yeterli buyuklukte.
    Xr ozellikleri Xs ile ayni bile olsa sahsen buyukluk bakimindan Xr almazdim.

Buyuk veya renkli isteyenler icin Xr iyi tercih..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memomixxx M kullanıcısına yanıt
    Maalesef çözülmedi :( bir daha deneyeceğim

Bende de düzelmedi

• Arkadaşlar haberlerde bu yok iPhone sırasındakilere powerbank dağıtıldı ihtiyacınız olacak bilmem ne. P20 Pro Note 9 1 gün gitmiyor bataryaları bu telefonu 4. günde kullanıyorum. Bence kendilerine dağıtmaları gerekiyor diye düşünüyorum :D Ya da kafayı yemişler...
    Tekrarlayın arkadaşlar.yazılımsal bir sorun ve burada maksadımız sistemi yanıltmak

• JusthingTr J kullanıcısına yanıt
    İşlemi tekrarlayın

• Ben şahsen yazılmı bekleyeceğim artık çünkü bence üretilen çözümler tamamen geçici olduğuna inanıyorum

• JusthingTr J kullanıcısına yanıt
    3 kere denedim :(

Ben de 1 kere denedim olmadı bıraktım imessage vs hala Lte ilr çalışmıyor yazılımı bekleyeceğim

• Memomixxx M kullanıcısına yanıt
    5-6 kere denedim, olmuyor olmuyor.

" #330*0000# "

Kodu giriyorum. Gelen bildirim ekranına kapat diyorum. [baska seçenek yok]

Cihazı kapatıyorum. Açıyorum.

Kodu yazıp yine kapat diyorum.

Ancak olmuyor.

Sinirim bozuldu artik.

• Arkadaşlar xs max imei klonlarınır mı? Yarın alacağımda yurtdışi faturasız kayıtsız ve kendi pasaportuma kaydettirdikten sonra diyelim imeim calindi pasaport belgemle imei mi geri alma şansım var mıdır?

Endişeli olmamın sebebi bu kadar para verince böyle şeyler başımıza gelebilir diye kusura bakmayın şimdiden teşekkürler :)

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    4 gün pil gittiğine göre telefon köşede öylece duruyor, diğer türlü mümkün değil en fazla 2 gün o bile çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

6000 lira para verdin xs max aldın yurt dışından telefon 1,5 sene bozuldu ne olacak ?

Alıntıları Göster
    Zaten çalıştığım şirket sayesinde sürekli Amerikaya gidip geliyoruz, bir gittiğimde götürürüm Apple Store'a veririm bu kadar basit ama öbür türlü sürekli gitme fırsatı bulamayanlar için biraz sıkıntı tabi.
  • Arkadaşlar xr için ekran koruyucu öneriniz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.