Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayarlardan Face ıd ve parolaya gir dikkat gerektiren özellikleri kapat kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soldier5825 -- 11 Aralık 2018; 17:3:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • :D Kastettiğiniz şey maymun iştahlılık mı yoksa kararsızlık mı? Ben bu konuda kafayı yeme raddesindeyim çünkü. Önce Note 9 alacaktım. Sonra 8 Plus aldım. Sonra onu çok sevmeme rağmen ona verdiğim parayla yurt dışından XR alırım dedim ve iade edip paramı geri aldım dövize çevirdim. XR Çok da güzel görünüyordu görsellerde. Sonra TR'ye gelince beğenmedim gittim yurt dışından XS Max 64 GB aldırdım. Sonra 64 aldırdığıma pişman olup keşke biraz daha verseydim 256 aldırsaydım dedim. Ertesi günü de, bu kadar para vermeye ne gerek vardı XR alsaydım alışırdım ekranına güzel telefon aslında hem 128 GB mis gibi kullanırdım dedim. Şimdi XS Max'ı kullanıyorum 1 hafta oldu fakat aklım hala XR'da. Hatta bugün aslında 8 Plus da baya iyi telefondu Touch ID'de iyiydi aslında bu face ID'yi hiç beğenmedim diye yine pişman oldum. Çıldiriciğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

xs max 64 gb için nasıl 6000 tl fiyat bulunacakki.

tamam yüksek vs diyoruzda, şartlara görede abartmamak yahu.

çok basit matematik:
    bu telefon: 1099 dolar.
    direk yerinden alırsanız:
    % 8 taxfree vergi.= 1187 dolar.
    şu an dolar 5,33= 6327 tl.
    pasaporta işleme kayıt parası + 678 tl = 7005 tl. yapar.

en uygun alacağınız fiyat türkiye garantisiz 7000 tl.
    nasıl 6k lara bulmaya çalışırsınız anlamıyorum

Alıntıları Göster
    Xs max 512gb 8.000 tl ye bırakıyor, kuveytten alınma faturası mevcut ve model A2101 dir.

Nasıl sizce ?

• teknogs kullanıcısına yanıt
    Bence cok iyi fiyat:))
    Dusunuyorsaniz degerlendirin derim..

Benim dubai'den gelmişti 512 gb xs max 7800 tl. Bence uygun fiyat..
  • matrmatrmrdn kullanıcısına yanıt
    Yeni bir iphone olduğu için zaten bankacılık aplikasyonlarında problem yaşarsınız. Çoğu aplikasyon telefon değiştirdiğinizi anlıyor ve temel şifreleri yeniden girmenizi istiyor. Ama hesaplar size aitse yeniden alabilirsiniz şifreleri diye düşünüyorum.

• eorenc kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, o zaman en mantıklısı tamamen yeni kurulum yapmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Evet sadece son 24 saatlik kullanımı ve son 10 günlük kullanımı görebilirsiniz. Bende o şekilde ekran görüntüsü aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassation

:D Kastettiğiniz şey maymun iştahlılık mı yoksa kararsızlık mı? Ben bu konuda kafayı yeme raddesindeyim çünkü. Önce Note 9 alacaktım. Sonra 8 Plus aldım. Sonra onu çok sevmeme rağmen ona verdiğim parayla yurt dışından XR alırım dedim ve iade edip paramı geri aldım dövize çevirdim. XR Çok da güzel görünüyordu görsellerde. Sonra TR'ye gelince beğenmedim gittim yurt dışından XS Max 64 GB aldırdım. Sonra 64 aldırdığıma pişman olup keşke biraz daha verseydim 256 aldırsaydım dedim. Ertesi günü de, bu kadar para vermeye ne gerek vardı XR alsaydım alışırdım ekranına güzel telefon aslında hem 128 GB mis gibi kullanırdım dedim. Şimdi XS Max'ı kullanıyorum 1 hafta oldu fakat aklım hala XR'da. Hatta bugün aslında 8 Plus da baya iyi telefondu Touch ID'de iyiydi aslında bu face ID'yi hiç beğenmedim diye yine pişman oldum. Çıldiriciğim.
    Evet benımkisi maymun iştahlı olma durumu. 1 ay evvel honor Magic 2 alıp sattım. Xs max aldım var şu anda PUBG oyununda en hızlı telefon :))) ama dün gidip honor Magic 2 aldım. Gereksiz oldu ama şekil olarak bence en iyi telefon Magic 2. İki telefon takılıyoruz öyle :)

• Selamlar Xs modeline bakıyoruz ama x ten çok farklı mıdır bilmiyorum donanımsal açıdan değil gibi geldi. Almaya değer mi yoksa x yeterli midir? X e göre ne tarz artıları var yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Max al ciddi fark var

• Bizler iphone Xs Max için büyük ekran diyoruz ama peki bu huawei mate 20 ne olacak?
    Bu teli tercih edenler bakalım neler diyecekler...

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Gerçekten de uygun yani...

@Rwenzori 800 TL. Ocak'tan sonra 1000 TL.

@mrkb 1 kişi vardı ama pek sanmıyorum...

Alıntıları Göster
    Kendimiz 650 liraya yapamıyor muyuz hocam, pasaport kolay 150 lira, 500 ' de harcı var.

Bu arada şarj süreniz nasıl oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

x'de silver ve space gray kullandım, şimdide xs alacağım tabiiki yurtdışı ama rengine karar veremiyorum,herkes gold al diyor ben beğenemedim yoksa alışırmıyım,gönlüm tekrardan silverdan yana sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda çok kararsızım,teşekkürler
    ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Kendimiz 650 liraya yapamıyor muyuz hocam, pasaport kolay 150 lira, 500 ' de harcı var.

Bu arada şarj süreniz nasıl oldu?

Alıntıları Göster
    Apple Kutusu 800'e yapıyor. Kendin öyle yapabilirsin tabii ki en fazla 120 gün önce yurt dışına çıkmış olma şartı ile.

Güzel 2. günümdeyim %50 bataryam var.
    Soldaki XS Max değil XS veya X
  • inch kullanıcısına yanıt
    Mesajda iki linkte aynısını göndermişsin ama though armor için aşağıdaki düşündün sanırım,
    Slim armor: Zariflik dersen,
    Though armor : Sağlam güçlü istersen, Bunu tercih etmelisin

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-max-kilif-tough-armor-black-065cs25130-p-HBV00000EN85H

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Max al ciddi fark var
    Batarya ve ekran boyutu farkı dışında fark yok diye biliyorum yanlısım varsa düzeltin. 6.5 inç bi telefon için büyük değil mi? Arkadasım için bakıyoruz elleri biraz küçük kullanımda sorun yaşayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Spigen Apple iPhone XS Max Kılıf Ultra Hybrid 360 Koruma Black (Cam Ekran Koruyuculu) - 065CS25132
    https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-max-kilif-ultra-hybrid-360-koruma-black-cam-ekran-koruyuculu---065cs25132-p-HBV00000EN85L?magaza=Hepsiburada dostlar bu kılıfı ekran koruyucuyu alan var mı kılıf ekran koruyucu önerisi olan var mı
    Forumda birkaç kişi bu kılıftan aldık, benimki de geldi;

• quote:

Orijinalden alıntı: matrmatrmrdn

Şu konuda tavsiyesi olan var mı arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Bence yeniden kurulum yapmalısın, yeni tel ile herşey yeniden...
    Sonuçta kullanmadığın bir program gereksiz yere yüklenecek veya silsen bile telefonunda neden önceden yüklensin ki...

Ben herzaman yeniden kurulumu tercih etmişimdir.

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.