Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı olayı ben de yaşadım bu arada, birebir aynı yüzdelerdeydi ancak üzülmüyorum artık elbet düşecek zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arda1121 A kullanıcısına yanıt
    Yedekleme olayına çok hakim değilim fakat alabileceğinizi düşünmüyorum, en azından eski telefonunuzdan yeniye aktarmak gibi bundan bahsediyorum. Ancak yanlış hatırlamıyorsam wp’de veri indirme olayı yok mu? Ben var diye hatırlıyorum, eğer varsa veriyi indirip gerektiğinde bakabilirsiniz. Son sorunuzun cevabını maalesef hatırlayamıyorum, önemsiz şeyler olduğu için silmiştim wp’yi

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım, ekstra ekran süresi vb uzun süredir kontrol etmiyorum. Geldiğinde genellikle yapıyorum güncellemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 19 Ağustos 2020; 1:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Öncelikle hayırlı olsun, bildiklerime cevap vereceğim;

İlk dediğinize internetten bakmalısınız ben onu kullanmayı pek sevmediğim için öncesinde hiç kurcalamadım ancak internetten basitçe bulabileceğinizi düşünüyorum.

İkinci dediğinizde ise sol kısım mikrofon işlevi görüyor ve hoparlör olarak hem sağ alt hem de kulağınızı tuttuğunuz yer kullanılıyor. Ses seviyeler ise evet dediğiniz gibi bir anormallik yok ki zaten maks. seviyede inanılmaz bir ses çıkıyor ortaya.

Son dediğinizi ise tam olarak anlayamadım, iTunes’e bağlayınca mı oluyor bu olay? Yani demek istediğim bilgisayara bağlandığı anda mı gidiyor? Daha önce başıma gelmedi böyle bir olay eğer bahsettiğiniz bu ise.

Sevgiler
    üstad ilginize teşekkür edrim.sesten dolayı nerdeyse garantiye gönderecektim.sağolunuz.
    internet ise laptopa yaylada bağlanıyorum.kızımda 6s var bağlantı sürekli.hanımda lg4 var ondada kopma yok.benimkiyle bağlanıyorum 1 dakka sonra bağlantı gidiyor.sonra bağlanıyorum yine aynı.yani laptopa internet aktarırken.telefonun kendi internetinde sorun yok.yazılım güncelleme ile ilgili olabilir mi?saygılar.

• Arkadaşlar Apple müzik uygulamasında ses kalitesini nerden ayarlıyoruz? Direk en iyi kalitede mi çalıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halide camera ile nesneleri nasıl Bulanıklaştırabilirim bende her yer bulanık oluyor kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum

• Xr kendi ekran koruyucusuyla mu geliyor? Yoksa sadece sökülen o plastik mi mevcut?

• Bir de ürünün kullanılmış olmasını seri numarasından başka nasıl teyit edebiliriz? Seri numarasından bakınca telefonun daha garantisinin açılmadığı söyleniyorsa bu ne anlama gelir?

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Müzik kısmından EQ vs ayarlayabilirsiniz ama mevcutta ses kalitesini değiştiremezsiniz.
  • Akbaba iso kullanıcısına yanıt
    Apple iPhone XR [ANA KONU]

Kasım 2019 da aldım pil yüzdem hala %100
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Pilde ciddi bir düşüş hissediyor musunuz hocam ? Benimde 10.ayda 92 çok umursamıyorumda oyun falan baya oynuyorum.
    kasım 2019 da aldım %100 pil sağlığı
  • Hocam maşallah Allah nazardan saklasın kullanmıyor musunuz cihazı hiç 😀😀

• Karres K kullanıcısına yanıt
    Sökülen plastik mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Hocam maşallah Allah nazardan saklasın kullanmıyor musunuz cihazı hiç 😀😀
    Sağol hocam amin inşallah full kullanıoyorum
  • Yeni güncellemeyle pil bariz hızlı tükeniyor

Hala güncellemedim. Daha yeni bir telefonda niye güncellemelerle pil performansı düşer anlamıyorum.

Artık ne kadar süre gittiğine dikkat etmiyorum eskisi kadar, zaten ekimde tam 1 yılını dolduracak cihaz günü kurtarıyor mu diye bakıyorum her halükarda günü kurtarıyor bana yetiyor. Orta ila az kullanım arasında da 1.5 gün civarı çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaveez -- 22 Ağustos 2020; 10:51:36 >
  • Bugün aranıza katıldım ben de. 7Plus tan geçiş yaptım. Arada manyak ötesi bi fark var. Bayıldım cihaza

• CekomastikSilikon kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, kazasız kullanmak nasip olur umarım

• Chaveez kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, telefonun kendi rengi ve kasası o kadar güzel ki kılıfsız kullanmak istiyorum aslında ama bilemedim ne yapsam

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.