Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.426
Cevap
81
Favori
406.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 6000 TLye vatandan almıştım geçen sene buyback kampanyası ile. Bir problem yaşamadım. Neden güvenmiyorsunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A.R.E.S. kullanıcısına yanıt
    kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Çevremdekiler bir süre sonra servislik olmuştu ama iphone değildi tabi. Bu nedenle çekince var.

Linkler için tşkler.. Teknosa’ya bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dışında alışveriş yapmanızı önermem,
    her konu da yardımcı oluyorlar.
  • Güncelleme gelmişti sabah. yüklediniz mi ben beklemeyi düşünüyorum biraz 🤔

• capucimo C kullanıcısına yanıt
    Spigen e o kadar para verme değmez bence.Baseus un kılıfları var daha uygun ve kaliteli.
  • Halide uygulamasıyla bir türlü nesne portresi yapmadım Procam uygulamasıysa bazen oluyor bazen olmuyor Halideden nasıl portre yapabilirim nesneleri her taraf bulanık oluyor bi türlü ayarlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben ikinci el bir cihaz almak istiyorum malum şu temmuz başında gelen zamdan sonra sıfır iphone almak biraz kendimi enayi gibi hissetmeme neden olacak. Fakat 2 cihaz arasında kaldım. Sizce 8+ alayım mı 4000-4500 civarı bir fiyata garantisiz tr cihazı olarak bakıyorum. Yoksa 1000 daha ekleyip xr mı alayım. İki cihaz arasında sizce 1000tl edecek kadar bir fark var mı.
  • sercan626 S kullanıcısına yanıt
    11 ile XR arasında kalanlara, maddi durum el veriyorsa net olarak 11 öneririm.

Hanıma 11 almıştım. Bir süredir mukayese etme fırsatım oldu. 11’de Kamera pek çok yönden öne çıkıyor.
    Özellikle portre modu, gece modu ve geniş çekim gerçekten çok çok iyi. XR’ı verip üzerine biraz daha koyup 11 mi alsam mı diye düşünmedim değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

11 ile XR arasında kalanlara, maddi durum el veriyorsa net olarak 11 öneririm.

Hanıma 11 almıştım. Bir süredir mukayese etme fırsatım oldu. 11’de Kamera pek çok yönden öne çıkıyor.
    Özellikle portre modu, gece modu ve geniş çekim gerçekten çok çok iyi. XR’ı verip üzerine biraz daha koyup 11 mi alsam mı diye düşünmedim değil...
    biraz daha dediğiniz miktar 1200-1300 lira civarında az para değil

• Merhaba Android cihazdan geçiş yaptım XR'a;
    Whatsapp konusunda biraz sıkıntı yaşadım eski Android cihazdaki yedeklemeyi alabilir miyim?
    Eğer olmuyorsa da İphone da Whatapp kullandıktan sonra eski Android cihazda eski konuşma geçmişi vs. bıraktığım gibi kalır mı ?
  • Sabah 13.6 güncellemesi geldi. Ne önerirseniz arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: logismile

merhaba arkadaşlar ben ikinci el bir cihaz almak istiyorum malum şu temmuz başında gelen zamdan sonra sıfır iphone almak biraz kendimi enayi gibi hissetmeme neden olacak. Fakat 2 cihaz arasında kaldım. Sizce 8+ alayım mı 4000-4500 civarı bir fiyata garantisiz tr cihazı olarak bakıyorum. Yoksa 1000 daha ekleyip xr mı alayım. İki cihaz arasında sizce 1000tl edecek kadar bir fark var mı.
    Hocam düşünürseniz elimde 15 ay garantili çiziksiz darbesiz siyah xr var . İphone 8 den geçmiştim elime çok büyük geliyor satıp se 2020 ye geçmeyi düşünüyorum . İlgilenirseniz pmden yazarsınız

• Arkadaşlar pil yüzdem % 95 ten 1 haftada % 92 ye düştü. Tak çıkar yapmıyorum 20 de doldurup 100 de çekiyorum ayrıca şarjda oynamıyorum.
    Sizce bu normal mi ?

• Akbaba iso kullanıcısına yanıt
    normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba iso

Arkadaşlar pil yüzdem % 95 ten 1 haftada % 92 ye düştü. Tak çıkar yapmıyorum 20 de doldurup 100 de çekiyorum ayrıca şarjda oynamıyorum.
    Sizce bu normal mi ?
    Sıcak havaların pilin üzerindeki olumsuz etkisi maalesef
  • arkadaşlar kılıf önerir misiniz telefon yeterince kaba ve kalın o yüzden ince bişey taksam daha iyi olur gibi apple 300 liraya satıyor spigen ultra thin var 100 civarı iş görür mü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nesneleri portre yapabileceğim uygulama önerisi olan var öo?

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

arkadaşlar kılıf önerir misiniz telefon yeterince kaba ve kalın o yüzden ince bişey taksam daha iyi olur gibi apple 300 liraya satıyor spigen ultra thin var 100 civarı iş görür mü
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143955421
    Bunlara ek olarak, altının ve üstünün açık olması korumayı zayıflatıyor , alt ve üst tarafı çizilmeye müsait hale getiriyor haberiniz olsun. Ama yine de güzel kılıf arada sırada takıyorum telefonuma. Kalitesi , parmak izi tutmaması , elden kaymaması rakipsiz cidden. Altı üstü kapalı olsa başka kılıf kullanmazdım kesin.

• arkadaşlar beyaz xr aldım.15 günlük.ilk defa bir ıphone kullanıyorum.ilk çıkan ekranda yuvarlak bir hızlı erişim vardı cihazı sıfırlayınca gitti.bunu tekrar nasıl geri getiriyoruz.
    ayrıca alttan sol hoparlörden ses gelmediğini gördüm.bu arızamıdır?. ayrıca müzik çalarken yukarıdaki kulağa gelen hoparlörden aşağıdaki sağdaki hoparlödekinden daha az ses geliyor.bir de laptopa bağlanınca internet 1-2 dakkada bir kesiliyor.tekrar zor bağlanıyor.sürekli kesiliyor.bu bir arızamıdır ve yazılımı güncellersem geçer mi?saygılar
  • imsel1 İ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, bildiklerime cevap vereceğim;

İlk dediğinize internetten bakmalısınız ben onu kullanmayı pek sevmediğim için öncesinde hiç kurcalamadım ancak internetten basitçe bulabileceğinizi düşünüyorum.

İkinci dediğinizde ise sol kısım mikrofon işlevi görüyor ve hoparlör olarak hem sağ alt hem de kulağınızı tuttuğunuz yer kullanılıyor. Ses seviyeler ise evet dediğiniz gibi bir anormallik yok ki zaten maks. seviyede inanılmaz bir ses çıkıyor ortaya.

Son dediğinizi ise tam olarak anlayamadım, iTunes’e bağlayınca mı oluyor bu olay? Yani demek istediğim bilgisayara bağlandığı anda mı gidiyor? Daha önce başıma gelmedi böyle bir olay eğer bahsettiğiniz bu ise.

Sevgiler

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.