Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.430
Cevap
81
Favori
407.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece yatmadan önce şarja takardım. Bir ara böyle bir bildirimi ben de gördüm. Şimdi Düzensiz bir şekilde şarj ettiğim için bu bildirim gelmiyor artık. Bence çok yararlı. İphone şarj rutinimizi öğrenince buna göre şarj olayını ayarlıyor. Bende rutin kalmadı
  • Arkadaşlar bi kaç gün önce bu çakma lansman kılıflardan n11 üzerinden sipariş etmiştim yeşil renk dokusu ve yumuşaklığı güzeldi sorun yok fakat bi kaç gün kullandıktan sonra dün akşam telefonu kılıftan çıkarıp temizleyeyim dedim bide baktım kılıfın yeşil rengi telefona geçmiş benimde cihaz beyaz olduğu için kenarlar hep yeşil olmuştu asetonla falan bayağı sildim öyle geçti yarın iade edeceğim alacak arkadaşlar mümkünse almasın çakma lansman kılıflardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam, kullanılan ürünleri geri almıyorlar diye biliyorum. Benim ürün daha gelmedi bayrak tatilinden dolayı. Açmadan geri mi yollasam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theonur07 T kullanıcısına yanıt
    15 gün iade hakkım var diye yarın faturayla beraber geri göndereceğim benim cihaz beyaz diye belki böyle oldu bilmiyorum yani sizde kargoyu almadan geri gönderebilirsiniz

• e-sim teknolojisini deneyimlemek isteyen arkadaşlar için bir app önereyim. Ben de yeni keşfettim gerçekten güzel. Keşke daha önceki yurtdışı seyahatlerimde bu teknolojiyi kullanmış olsaydım.

Deneme için 15 günlük 1 GB paketini 1 dolara veriyorlar. Ülke olarak Türkiye seçip satın aldım ve 2. hat otomatik olarak eklendi. Şuanda datayı bu hattan konuşmayı Turkcell'den yapıyorum. Hat sanırım üç operatörle de anlaşmalı çünkü hep güzel çekiyor. Yani sanırım hangisinin sinyali iyiyse ordan sinyal alıyor.
    https://www.redteago.com

Apple iPhone XR [ANA KONU]

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hat üzerinden arama da yapılıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: İmcomprehensible

Hocam bu hat üzerinden arama da yapılıyor mu
    Hayır sadece data
    Hocam böyle bir sorunla karşılaştım sende durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mesay91

Merhaba arkadaşlar bu sabah XR da sol alt köşede gölgelenme sorununu keşfettim sizde varmıdır

Bu mesajı yazdığınız günü hatırlıyorum bende yoktu şimdi bugun fark ettim heralde kronik.Cok titizimdir ne darbeye ne sıcaklığa maruz kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: krki

Hocam böyle bir sorunla karşılaştım sende durum nedir?

Bilemedim açıkçası. Cihazı hangi ülkeden almıştınız? Türkiye cihazı mı? Normalde kullandığınız hat nedir? iOS 13 ve üzeri mi yüklü?
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Zorluya götür hocam değişim yaparlar muhtemelen

Apple destek ile görüştüm telefonla randevu ayarladılar yarın icin hocam bakalım durumu yazarım tekrar buraya.

Bende 7 plus vardı kamerasında ufak zor görülen küçük bir toz vardı onu bile değiştiler yani 3-4 Ay önce

Aldıktan 5 ay sonra bendede toz oldu hocam kamerada.İlk aldığımda yoktu çok titizim bu konuda baktım yanı.Sonra servise götürdüm Zorlu ya bana ilk arıza da değişim yapılamayacağını söyledi.Baya baskı yaptım değişim istedigimi söyledim.İlk önce kamerayı açıp temizleyelim ilerde başka bir sıkıntınız olursa o zaman değişim de size bir kolaylık sağlarız dediler.Bize güvenin dediler.Sonra bi lekeyi gördüm takıldı gözüm bi kere.Sizde değiştirmelerine şaşırdım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhakan23 -- 26 Mayıs 2020; 14:39:24 >
    Bana da temizlik yapılacak dedi bende tamam dedim 1 saat sonra gelin dediler gittim teslim aldım 1 saat sonra kamera değişimi yapmışlar tekrar dikkatli baktım yine aynı leke toz vardı tekrar aynı temsilcinin yanına gittim gösterdim bu kez cihaz değişimi yaptılar ama sizin şimdiki sorun daha büyük sorun yani bu ekranların içine face id sensörü gibi sensörler olduğu için kolay kolay tamiri olmaz diye düşünüyorum

Hangi Apple teknik servise randevu verdiler zorlu ve akasya avm App Store kapalı olduğu için diğer servislere güvenemiyorum nasıl bir izlesek randevu konusunda

• SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    Hocam üst servis icin telefonla randevu ayarladılar önce orayla görüşüp servis açılınca heralde yönlendireceklerdi.Ama iptal ettim sorun ilerlesin biraz daha oyle goturucem suan çok hafif var.Bencede kesinlikle direk zorluya akasyaya gidin.

Mediamarktan aldım hocam Türkiye garantili cihaz iOS 13.5 yüklü.

Bende de bir süredir bu sorun var. 1 senelik uluslararası garantim bir iki ay önce bitti. Acaba götürsem ücretsiz değişim yaparlar mı?
  • darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanla dahami belirginleşti sizde.Bende suan çok çok ufak arada gözüm takılıyor o kadar hani ufak baya.Zamanla belirginleşiyor mu ki.Apple destek ile görüştüm ben değişim olmasa bile ekranı değiştirirler malum virüs girdi araya bunu söylerseniz bence yardımcı olurlar.Cok ilgililer

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.