Şimdi Ara

Apple iPhone XR [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.425
Cevap
80
Favori
406.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun solunda 1 cm çapında sarı alan var . Bu sorunu yaşayan vat mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi bayramlar dilerim.
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Engin Cann kullanıcısına yanıt
    Hayırlı bayramlar hocam

• arkadaşlar bu müzik işini nasıl hallediyorsunuz apple'da ? spotify gibi platformlar dışında müzik indirebiliyor muyuz telefona ?
  • brk5334 kullanıcısına yanıt
    Apple müzik kullanarak müzik indirebilirsin telefona hocam

• Engin Cann kullanıcısına yanıt
    İyi bayramlar..

• Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık telefon için max 6000 TL'ye yakın bütçem var. Daha da çıkamam maalesef. İlkten iphone se 2020 düşünmüştüm ama biraz daha zorlayıp XR almak makul olabilir gibi geldi. Size sormak istediğim 2020 Haziran ayında XR hala alınır mı? Alınırsa kaç yıl işimi görür? 4 yıl gibi uzun süre kullanmak isterim
  • Thomas Muller kullanıcısına yanıt
    Alinabilecek en mantikli secim oldugunu düşünüyorum modern tasarim iyi bir pil ömrü iyi bir kamera stabil hızlı bir islemci 4 sene cok rahat götürür evde bir de iphone 8 var onla kiyasliyorum da performans anlaminda fark yok gibi bisey elbet vardir ama kullanimda bunu hissetmiyorsun

İPhone SE tasarım olarak eski pil olarak zayıf ekran olarak küçük. Bunlar senin için sorun değilse kamerası Xr dan biraz daha iyi. Ama ben de senin gibi ikilimde kalıp Xr aldım ve çok mutluyum.

Kamera konusunda hala dxomark bir inceleme yapmadı ben denk olucaklar diye düşünüyorum açıkçası bunun dışında se’nin tek artısı işlemci eğer spesifik bir küçük kasa takıntınız yoksa kesinlikle xr olmalı seçiminiz.

• brk5334 kullanıcısına yanıt
    bilgisayarda itunesden çalma listesi ayarlayın. istediğiniz müzikleri ona doldurun. telefonu bağlayınca müzikleri eşitle yapıp ayarladığınız playlisti seçin, eşzamanla deyince playlistteki müzikler telefona geçicek
    Hocam kesinlikle İPhone XR almanızı öneririm. Çünkü ekran daha büyük. Face id var. İphone se nin tek artısı işlemcidir. Onu da yan yana şuan kimse anlayamaz. Belki 3 sene sonra anlaşılır onu bilemem 😁 kısacası bazen 5600 TL lere düşen İPhone XR önerimdir. Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. Çok şükür her şey yolunda.

Ekran görüntüsü atabilir misin hocam. Ben rastlayamadım kendi cihazımda ama.

• Film Bu Ya kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden almıştınız ? Bir görüntüsü var mıdır ? Ben de almayı düşünüyorum :)

• Son güncellemeden sonra kişisel erişim noktası bağlanmama sorunu yaşayan var mı ? İntenet paylaşımı yapamıyorum

Garanti devam ediyorsa servise verin hocam. Ekran ya da cihaz değişimi yaparlar.

• n11'deki bir satıcı hariç hiçbir yerde bulamamıştım şimdi bakınca orada da bitmiş sanırım. google'da aratınca çıkacaktır youtube'da da incelemeler var

Xr haziran 2020 de alınabilir mi sorusu ilginç geldi bana.
    Sanki 5s si sordunuz zannettim :)
    Xr çok satan bir model oldu.
    5699 tl ye alırken İphone 8 plus ile aynı fiyat olduğunu gördüm.
    Bu fiyat segmentinde, üst modellerin özelliklerini sunan başka bir telefon varsa onu alalım derim.
    İphone se görüntü olarak 8 plus un aynısı. Tek güzelliği işlemcisi.
    Xr nin gördüğü ilgi, iphone se den olmayacağı kesin gibi gözüküyor.

• Telefonu kullanmaya başladığımdan beridir ilk defa devreye girdi. Takip eden var mı ? İşe yarıyor mu bu özellik?

Apple iPhone XR [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.