Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.233
Cevap
141
Favori
835.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim batarya alındığından beri değiştirilmedi 5 sene olmuş. %73 batarya sağlığıyla wifi lte karışık 4.5 5 saat arası ekran süresi alıyorum.. yine fena değil ama benim kullanımıma yetmiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt

iOS 16 ile ilgili düşünceleriniz nedir, takılma,kasma oluyor mu hiç? Özellikle Pilin fazla gittigini söyleyebilir misiniz

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt
    16.0.3 yüklü cihazımda. Şu ana dek olumsuz durumum olmadı. Pil sağlığım %75. Pil ise bence aynı seviyelerde gidiyor.

• arkadaşlar 16.1 çıkmış.. deneyimlerinizi bekliyorum bir sürü arkadaşımız gibi.. deneyimlerinize göre geçiş yapmayı düşünen çoğu arkadaşımıza yardımcı olabilirsiniz. kendimde geçişi düşünüyorum ama X kullanan nadir insanlar da bu deneyimlerden maruz kalmasın :)

• Arkadaşlar merhaba. Bugün X cihazımda iOS 15.7'den temiz kurulum ile iOS 16.1'e geçiş yaptım. Önce iTunes ile yedekledim cihazımı. Sonra iTunes'te 16.0.3 güncellemesi yaptığı için telefonun kendi içinden 16.1'e güncelleme yaptım. Sonra cihazı sıfırladım. Ardından iTunes'ten yedekten geri yükleme yaptım. Pil sağlığım %100. Telefonun performans olarak 15.7'den bir farkını göremedim. Batarya bir tık fazla hızlı tükeniyor gibi ama yazılım oturunca zaten düzelecek diye düşünüyorum. iOS 16'nın en güzel özelliklerinden birisi olan kilit ekranında portre modlu fotoğrafın arkasına saati alma özelliği maalesef ki çalışmıyor. Yalnızca telefonun kendi fotoğraflarında oluyormuş ve bu özellik A12 işlemci ve daha iyisini gerektirdiği için bizler bu özellikten yararlanamıyoruz. Ama tabiki sırf bu özellik yok diye telefonu değiştirmeye gerek yok. Merak ettiğim diğer konu ise bu telefonun iOS 17'yi alıp almayacağı. Umarım alır yoksa 6s ve 7'lerden çok da bi farkımız kalmayacak gibi.

• onurranger O kullanıcısına yanıt
    Bence X serisi ios 17 yi de alır. 10.yıla özel çıkmış telefon tıpkı 6s gibi 6 sene güncelleme desteği alabilir..

• blackrether kullanıcısına yanıt
    Pilin bir tık hızlı gitmesi harici bir sorun yaşamadım 16.1 sürümünde. Isınma vs sorun yok.

• blackrether kullanıcısına yanıt
    Meğer gerçekten modem sorunu varmış telefon çekmeye başladı.

• StarveOfMurder kullanıcısına yanıt
    evet hocam bahsedilen bir konuydu. düzeltmişler ise güzel en azından hızlı davranmışlar..

• 16.1’e geçilir mi arkadaşlar sizce? iOS 15.7’den memnunum ama artık güncellemek istiyorum eskide kaldık biraz. 😂 Performans ve batarya sıkıntıları halen devam ediyorsa geçmeyeyim. Zaten 15.7’de bile halen ufak takılmalar yaşıyorum.

• MikeFinger kullanıcısına yanıt

Ben 2-3 gün oluyor 15.7 üzerine itunes üzerinden güncelledim performans 15.7 ile aynı gibi batarya da öyle geçmeni tavsiye ederim yapılan iyileştirmeler için geçilir bence. Bende sizin gibi tereddüt ediyordum ama umduğum gibi olmadı yeni gelecek güncellemelerle 15.7 den daha iyi olacaktır. Bu arada pil sağlığım 95di güncelledikten sonra 94 e düştü yeniden kalibre ediyor büyük ihtimalle pili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEİCO -- 30 Ekim 2022; 12:3:59 >
  • İstanbul da bizim cihaz için güvenilir bir deji batarya değişimi yapan yer var mı ?

Şu mucize batarya'yı bir de ben deneyeyim diyorum.

1.400 tl olmuş apple da değişim bu parayı vermek içimden gelmiyor valla. İyice uçtular

• Arkadaşlar son güncellemelerden sonra navigasyon tam konum tayin edemiyor uygulama fark etmeksizin. Yeniden başlatmadan düzelmiyor.

• X te 16.1.1 nasıl arkadaşlar ? Takılma vs oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Pil durumunu kafaya takan biri değilseniz geçin gayet güzel ama pil önceliğiniz ise geçmeyin derim. Ben tekrar 15.7 sürümüne geçtim ve yükseltmeyi de düşünmüyorum.

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Ben apple da değiştirdim pili ama bir daha değiştirmem. Değiştirdikleri pil 1 yıl dolmadan %88 sağlığa düştü. Fabrika çıkışı pil ile alakası yok.

• eorenc kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı hocam birebir :)

• instada fppro diye bir sayfa var. beşiktaşta yerleri. izlediğim kadarıyla iphone tamirinde iyiler. kendi marka pillerini kullanıyorlar. burayı deneyimleyen var mıdır? pil sağlığım %73 ve artık sıkıldım sürekli şarj tedirginliği yaşamaktan..

bir de arkadaşlar bazen takılıyor telefon tekliyor sonra hemen düzeliyor. böyle sorunlar normal mi ? artık eskidi diyebilir miyiz :)

• omer-bjk kullanıcısına yanıt
    Ben fpprodan değiştirdim bataryamı memnunum sabah 6.30da çektim şu an şarjım %24. 1-1.5 ay oldu değiştireli.

• 16.1.1 performansını paylaşmak istedim.

• 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.