Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4400 e aldim ben de hocam. Satis sozlezmesini de yaptik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ne yazık ki düşme sonucu ön ekran kırıldı ve ankamall gürgençler servisine cihaz verdim

Ayrıca Bluetooth sorunu testlerde ortaya çıktı , 2000 tl ücret ödedim pil döngüsü 406 ve cihaz 1 yıllık , aşırı ısınma vardı

Cihazın ekranını değiştirmemişler onarım merkezine göndermişler , Bluetooth için yazılım yüklemişler ama düzelmemiş , acaba değişim gelir mi cihaza

• Arkadaşlar bugün başıma ilginç bir olay geldi. X i aldığımdan beri ilk kez %1 seviyesine kadar kullandım. Sabahtan akşama kadar şarj etme şansım olmadı.

Eve geldim şarja taktım 19.30 du. Şuan saat 22.46 ancak %100 oldu. %83 te takılı kaldı. Baştan başlattım %92 oldu. Sonra %93 te takılı kaldı baştan başlattım %97 oldu. %98 de takılı kaldı baştan başlattım %100 oldu.

Böyle bir dengesizlik yaşayan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 13 yükledim şimdi beta olmasına rağmen çok hızlanmış geldi ficeıd özellikle cihazın tepkiselliği çok hoşuma gitti ios 13 final sürümünde kesin geçerim öyle görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizce ikinci el 6 ay garantisi kalmış x 256 gb 5800 çok mu ?

• Ekrana biraz sağdan yada soldan yada asagi ve yukarıdan bakınca daha beyaz gözüküyor bu hepsinde böyle mi arkadaşlar ?

• bLind kullanıcısına yanıt
    Super Amoledin handikapı. Amoled sorunlarından biri. İpad pro 10.5 inc kullanıyorum. O ekranı iphonelarda kullansa direk x i satarım.

• bLind kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Ekrana karşıdan normal şekilde bakınca ekran sarı tonda, farklı açılardan bakınca daha beyaz tonda(normal) görülmekte.

• Beyler 2 3 güne tel alacam X XR arasında kaldım. 1500 tl daha fazla vermeye gerek varmı X'e?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Beyler 2 3 güne tel alacam X XR arasında kaldım. 1500 tl daha fazla vermeye gerek varmı X'e?
    İki telefonun da birbirlerine göre üstünlükleri var tasarım,elde tutuş hissiyatı, estetik , ekran kalitesi dersen x derim ama batarya ve işlemci performansı dersen xr derim.

• Apple iPhone X [ANA KONU]

Bu siyah cizgiyi kapatmanin bi yolu varmi

• Gnardal G kullanıcısına yanıt
    iPhone X'den önceki telefonlarda home tuşunu kaldırabilir misin? :) Maalesef mümkün değil hocam.
  • İphoneX de dokunmatik ekran bazen algılamama sorunu vardı. Apple akasya gittim. Ücretsiz değişim programı ile değiştirilebilir dedi. Fakat zorlu ve akasya yapamıyormuş. Yetkili servise yönlendirdi değişim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gnardal

Bu siyah cizgiyi kapatmanin bi yolu varmi
    JB ile kapanıyor, uzuyor, kısalıyor. Ne isterseniz o oluyor. Ama tek şart JB :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Bende ayni problemden dolayı gittim 8 gün dediler vermedim cihazı..

• quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Bende ayni problemden dolayı gittim 8 gün dediler vermedim cihazı..
    Sizide mi yetkili servislere yönlendirdiler?
    Sanırım ürün satışı yapan bayilerinden ziyade direk teknik servisi olan yetkili servise giderseniz aynı günde yapıyorlarmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

İki telefonun da birbirlerine göre üstünlükleri var tasarım,elde tutuş hissiyatı, estetik , ekran kalitesi dersen x derim ama batarya ve işlemci performansı dersen xr derim.

Alıntıları Göster
    Xr'ın ekran kalitesi çok düşündürüyor beni.

telefonla oyun oynamıyorum internet sosyal medya kamera ve konuşma üzerine daha çok.

X günü rahat çıkarıyorsa ona daha yakınım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Xr'ın ekran kalitesi çok düşündürüyor beni.

telefonla oyun oynamıyorum internet sosyal medya kamera ve konuşma üzerine daha çok.

X günü rahat çıkarıyorsa ona daha yakınım.

Alıntıları Göster
    Tabini şimdi kullanımdan kullanıma fark var ben çok oyun oynuyorum ve Netflix den film izliyorum bende doğal olarak günü kurtarmıyor sanıyorum xr de kullansam aynı şekilde günü kurtarmaz,ama bi kaç saat internete girsem whatsap İnstagram vs kullansam günü çıkartır.

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Bence X günü gayet rahat çıkarıyor. Ben de sosyal medya, internet, kamera odaklı kullanıyorum telefonu. Ve tüm gün LTE’de telefon.

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Hayır bana sadece onarım süresinin 8 gün süreceğinden bahsetti.Bende bu devirde 8 gün onarım süresi mi olur dedim bu mantıklı mı dedim onun da çok umrunda olmadan haklısın dedi.
    Apple Akasya'nın da kendi teknik servisi var.Çok değil 1 ay önce macbook'umda arıza çıktı götürdüm orada yaptılar.İşlerine nasıl gelirse öyle davranıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.