Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ücretsiz değiştirdi. 1700 TL tutuyordu normalde. Yanlış hatırlayabilirim fiyatı ama üç aşağı beş yukarı bu fiyattaydı :)
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    Benim de genpada değişti geçen gün. 2000₺ sanırım normal fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cağrı geldiğinde cihazın güç düğmesine 1 kez bastığımda sesini kapatıyor 2 kez bastığımda red ediyordu.
    Şimdi 1 kez bastığımda direk red ediyor bir ayarı var mı bunun ?
  • İlgilenen olursa iPhone X 256GB Pasaport kayıtlı space gray telefonumu satıyorum.

• PesimistChe kullanıcısına yanıt
    sesi veya titreşimi kapatmak için ses açma kapama tuşuna basabilirsiniz. Power tuşu çağrıyı sonlandırır.
  • arkadaşlar cihaz son sürümde çok ısınıyor normal mi sizce 5 dk kullanımda ısıyı çok rahat hissediyorsunuz
  • oguzokman kullanıcısına yanıt
    bilgiler için teşekkür ederim cihazda hiçbir sorun yok sadece . pil değişimi yaptırıcam 1 yılı geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

Ekranın sağ tarafında klavyede falan dokunmatik sorunu oluyor mu ? Ü,ğ,i,ş tuşlarında falan
    Bu sorun bende oluyor.
    Ücretsiz ekran değişimi yaparlar mı?
    Birde gidince bunu nasıl ıspatlayacağım. Ayda 1-2 kere oluyor. Aynı zamanda diğer arkadaşın bahsettiği basılı tutmama rağmen belli süre sonra parmağımı çekmiş gibi basılı tutma işlemini bitirme sorunuda var.
    Başına gelen ve servise götüren var mı bu durumla ilgili?

• spigenden kılıf almayı düşünüyorum daha iyi önerisi olan varmı acaba ?
  • Arkadaşlar son durum bu, 1 ay öncesinden ekran kırıldı değişti ve bugun itibariyle düştü kılıf olmasına rağmen son hal bu

iphone x 256 gb
    garanti devam ediyor

ne gibi yol izlenmesi gerek var mı tecrübeli arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Arkadaşlar son durum bu, 1 ay öncesinden ekran kırıldı değişti ve bugun itibariyle düştü kılıf olmasına rağmen son hal bu

iphone x 256 gb
    garanti devam ediyor

ne gibi yol izlenmesi gerek var mı tecrübeli arkadaşlar ?

ekranı nerde degıstırdınız ?

Benımde ekran kırıldı ve garantısı yok

apple'da nerdeyse 2000 lıra

• Arkadaşlar merhaba, bugün telefon yaklaşık 2metreden üzerinde hafif su olan bir fayansa düştü kılıf vs vardı bir şey olmadı ama face id etkisizleştirildi hatası alıyorum. face id çalıştırmıyor. kamerada bir problem yok. ankaradayım. hangi servise vermeliyim? ve düştüğünü belirtmeli miyim? cihazın garantisi devam ediyor
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Ben götürdüm bulamadılar. Batarya değiştirmişler bu tarz takılmalar bataryadan olabilir dediler. Apple’la görüştüm, bir kez dana olursa bizimle iletşime geçin sizi direk kıdemli ekibimize bağlayacağız dediler. Bi süre hiç olmadı dedim herhalde hakikaten bataryadan, sonra tekrar oldu ve aradım apple’ı. Şehrimdeki servislere X ekranı var mı diye baktılar ve bir tanesine yönlendirdiler (uygun gün söyledim) aynı gün değişim oldu

• Arkadaşlar benim hücresel bağlantıda kopmalar yaşıyorum ve telefonu kapatıp açmadan da tekrar bağlanamıyorum bu can sıkmaya başladı. Benzer sorunlar yaşayan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evden çıkınca wifi dan geçer geçmez olmuştu, yazılımsal sanırım

• Fushia kullanıcısına yanıt
    Evet bende de daha çok wifi alanından çıkınca oluyor lte ye bağlanmıyor

• Arkadaşlar merhaba, gündüz evde halıya düşürmem sonucu ekranda böyle bir yeşillik oluştu. P.tesi servisten randevu aldım. Sizce nedir durum ? Tahmini nasıl bir işlem uygulanır ve fiyatı ne olur

• Fiyat yansırsa garanti dısı yani 2000 tl altında olmaz

• Tamer bey merhabalar cihazınızda herhangi bir darbe var mı düşmesiyle alakalı. Ben de aynı durumu yaşadım önceki x’imde. Green line denilen problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragonn_07

Arkadaşlar merhaba, gündüz evde halıya düşürmem sonucu ekranda böyle bir yeşillik oluştu. P.tesi servisten randevu aldım. Sizce nedir durum ? Tahmini nasıl bir işlem uygulanır ve fiyatı ne olur
    Ekran değişmesi şart :)

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.