Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beklediğimden pahalı geliyor, yurt dışından almak zorunda kalacağım yıllar sonra bir cihazı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi bu telefonu Türkiye de rahatlıkla kullanabilirmiyiz?

Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Evet
    Vergi ile 1250 dolara geleceğinden emin misiniz? %10 ile 1265 diye biliyorum ben hocam yanlış olmasın.
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, FaceID ekranı direk açması lazım ben öyle biliyorum.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    15 dolar çok bir şey değil.

Arkadaşım bana 1250 dolar dedi.

Türkiye’ye geldiği zaman neyse hesaplaşçaz zaten.

Dua ediyorum gelene kadar dolar inse biraz 🤣🤣

Yok hocam söyleyeyim dedim sadece. Dolar bu gidişle inmez ama, inşallah iner çünkü benim de yurt dışından alınacak şeylerim ve iPhone X planım var. Umarım telefonunuza sıkıntısız kavuşur, konuya fotoğraflarını atarsınız.
    Açılmıyor. Elle açmak zorundasınız maalesef. Bence yazılımla düzeltilebilir. Ilerleyen zamanlarda geri dönüşlerle yapılabilir belki.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam şimdi birkaç video izleyince durumu çözdüm, bunu yazılımla yaparlar diye düşünüyorum çünkü çok saçma duruyor TouchID'deki gibi direk açması gerek bence. Bir ayar koyabilirler "Kilidi açmak için yukarı kaydır" diye, o açıksa şuanki gibi kapalıysa TouchID'deki gibi olur.
    Bakınca direk açılsa o zaman bildirimlere vs bakamazsın. Saat kaç diye baksan bile menüye girecek öylede düşünmek lazım. Ama kullanıcının insiyatifine göre ayarlanabilseydi Ayarlar > Erişilebilirlikten fln .
  • Cihaz oldukça hızlı çalışıyor. Neredeyse her şeyi "çok" akıcı. Kamerasından, uygulamalara kadar. Zaten bunların "öyle" olması lazım.

FaceID sorunsuz çalışıyor, sabahtan beri kullanıyorum, hiç açılamıyorum demedi. kullanımı kolay.

Menülere, her şeye 10 dakika da alışıyorsunuz. çok basit ve akıcı olmuş.

Öteki telefonum note8. Açıkçası bu küçük kaldı onun yanında. Bu kadar beklemiyordum. Hafif bir cihaz, ele oturuyor. Pil için bir şey diyemem ama en azından bir haftaya ihtiyacım var.

Samsung kablosuz şarj cihazlarıyla şarj oluyor, sorun yaşamadım.

Kamera güzel, çok akıcı çalışıyor. Zaten en iyi puanlardan birini aldı. Ekranıysa harika, gördüğüm en iyi ekranlardan biri..

Şimdilik bu kadar, ilerleyen zamanlarda "daha" fazla kullandıkça yorum yaparım.
    Evet bu haliyle saçma duruyor. Yüzüne tut sonra elle aç. Home tuşu bu açıdan daha pratik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Evet bu haliyle saçma duruyor. Yüzüne tut sonra elle aç. Home tuşu bu açıdan daha pratik oluyor.

aslında yüze tutmak teorik olarak bir işlem değil, yaptığımız tek işlem ekranı kaydırmak.. diğer modellerde de home tuşuna dokunmaktı yani yine bir işlem yapıyorduk.

burada önemli olan yüzü algılama mesafesi , süresi ve açısı. Rahatça ve kısa sürede algılıyorsa yaptığımız tek işlem ekranı kaydırmak oluyor mantıken .
    Şu an için sadece !

Apple basit bir güncelleme ile Ana Ekran olayını çok bir zaman değil en yakın sürede kullanıcısının beğenisine sunacaktır.

Sonuçta yeni bir sistem bazı uygulamalar dahi tam uyumlu değil bunlar zamanla güncelleme ile aşılacak basit engeller kalıcı asla değil.

• brci B kullanıcısına yanıt
    Kullanan arkadaşlar bu konuda bilgilendirirse doğru bilgiye ulaşırız. Ne kadar mesafeden hangi açıdan tutmak gerekiyor vs vs.

• Zamanla öğreneceğiz ;)

herkes sorunsuz ve hızlı çalıştığından bahsediyor , eğer gerçekten böyleyse pratik olarak da sadece bir kaydırma işlemi ile telefonun kilidini açmış oluyoruz . Apple ın söylemek istediği sanırım şu , -siz telefonunuzla göz göze geldiğinizde kilitle ilgili bir işlem kalmamıştır, yapmanız gereken sadece kaydırma hareketiyle menüye girmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brci -- 9 Kasım 2017; 20:36:1 >
  • OlvidaMe kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi hocam, ekrana tek tık ekranı uyandırıyor diye biliyorum

• Bende apple deri kılıflarını çok seviyorum, 7 plus ile siyah deri olandan çok memnunum. Çok şık ve fazla kalınlaştırmıyor ve kaliteli. Ama yok hiçbiyerde maalesef şu an. 24 ünde resmi telefon çıkınca satılır artık. n11 de 130 tl ye satan yer var mesaj attım kesin orijinal diyor ama inanmadım 100 tl ucuza satıyor. us fiyatı bile 50 dolar daha fazla tutuyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.